• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Zde je možné diskutovat k soutěži. Využít toto vlákno můžete jako vyjádření pochvaly, zeptat se k soutěži nebo v případně že si nebudete vědět rady, necht si poradit.
soutěžní obrázkyPravidla soutěže.

Upozorňuji: kdo neovládá žádný grafický program, je možné podat návrh ručně nakreslený
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Soutěž vypadá zajímavě hned zítra se pustím do výroby triček.
TADY
jeste tato sablona by mohla byt.

jo a jeste mohla bys trosku vysvetlit jak myslis ty tricka v jedne barve nebo barevna. myslis tim tu latku nebo obrazek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Tak to jsme rádi, že se líbí. Super, přidám ji do oznámení ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem taky něco narychlo zpackal a vložil (jako první a zatím jediný). Nevadí že to je dělané ve Wordu a v PC mám tak uložené jenom ve formátu Wordu ty výtvory?
 

DeletedUser765

Guest
Word rozhodně není program určený pro grafiku, ale pouze pro typografii. Jeho rozšířené funkce s možností úpravy obrázků jsou tam, aby se mohli třeba vkládat obrázky s rámečky a lépe zapadly do textu většinou se jim přidává stín. Kdyby obrázek vyhrál, museli by jsme se s tím víc poprat, než když to je dělané v photoshopu.

Obrázek by měl mít velikost A4 (když si přiložíš papír na tričko, uvidíš jak je potřeba mít obrázek velký).

Dále vidím chybu, kterou jsem zapomněla napsat. Nejsou to trička pro support ale pro hráče, tudíš bez nápisu. Max. nápis The- west, online hra...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
monishkah : udělej i ty nějaký.... nebude soutěžit ale srovnáme je .... Klidně by i mohl soutěžit ale to asi jako moderátor nemůžeš.... a víš kolik budou ty trička stát ?
 

DeletedUser4517

Guest
jo a chapu to tak ze tricka budou jen cerna a bila a jen obrazky budou bud barevne nebo cernobile nebo i tricko muze mit jinou barvu ?
 

DeletedUser765

Guest
Trička by měla být technikou sítotisku a je lepší mít více barevných verzí.

Návrhy na trička mám, ale momentálně je zveřejňovat nebudu.

Soutěží se členové týmu účastnit nemůžou ;)

Kolik budou stát zatím nevíme. Záleží na firmě kolik si za to řekne.

Trička nebudou jenom černá a bílá, ale třeba hnědá, žlutá,.. jako šablonu jsem vám dala černou a bílou, kdyby někdo dělal motivy v bílé barvě, tak aby to bylo vidět na černém podkladu.
 

DeletedUser4517

Guest
tricka co nam delali pred rokem kdyz jsme koncili zakladku tak staly okolo 210 Kč zalezi na gramazi tricka a jeste zvlastni priplatek je kdyz tam ma nekdo zlatou nebo stribrnou barvu.
 

DeletedUser

Guest
Dále vidím chybu, kterou jsem zapomněla napsat. Nejsou to trička pro support ale pro hráče, tudíš bez nápisu. Max. nápis The- west, online hra...

Aha, díky Moni, jdu to upravit. Pak jsem taky rád že nevadí že to je dělané ve Wordu. Já bych použil GIMP, ale momentálně jsem u babičky, ta tam nic nemá a domů se dostanu až někdy kolem konce soutěže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj.
Mám takový dotaz. Já tedy rozhodně nejsem ten typ, co by vytvářel své grafické obrázky a motivy. No v zadání se píše, že návrhy budou vloženy do shopu, kde si je můžeme koupit. Já hraju The-west od samého počátku a pořád mě baví, ikdyž mých přátel na světech ubývá. Rád bych taky dostal to tričko. Chtěl jsem se tedy zeptat jestli si tričko můžou koupit/dostat jen výherci a nebo si ho může kdokoli koupit;případně kde.
Moc mě těšilo
Spiker
 

DeletedUser4

Guest
Shop se připravuje, trička z návrhem který vyhraje si následně můžeš i koupit.
Pokud vše dopadne dobře, počítáme že by mohl online shop odstartovat v září.
Do shopu chytáme nejen trika ale také čepice, hrnky, klíčenky atd,. Samozřejmě vše z motivy této hry (dále pak i hry Divoké Kmeny a Grepolis).
 

DeletedUser

Guest
Aha to je bezvadné, to jsem chtěl slyšel.
Děkuji za odpověď admine.
 

DeletedUser

Guest
Kdo rozhoduje kdo vyhraje ? Nejvic se mi zatim libi od JanValtr1 navrh 1. a od MaxPazne.cz navrh 3. u cernych tricek. A zajima me co bude mit 7sup na to se tesim tedy myslim si ze si to enecha ujit.
 

DeletedUser7906

Guest
já to nechápu s těma barvama ! to jako mam tři udělat jedno-barevný ? a muzu k nim dat barevnej obrázek? a pak tři barevný ?? mohla bys to pro blbý jako jsem já vysvětlit?
 

DeletedUser

Guest
Dotaz: Všechny trička mám dělané ve Wordu ve verzi 2007, to že prý nevadí, ale spíš: soubory nepůjdou otevřít ve starších verzích než je Word 2007, pouze v novějších nebo stejných verzích než je Word 2007. Takže můj dotaz: mám to uložit jako formát pro Word 2007 a novejší, nebo pro starší než Word 2007? Nevím jaký Word zrovna Vy používáte a uložit to pro všechny to nejde...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru