• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.232 je naplánovaná na úterý 15. října. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k uzavření světa

Nazdárek

No tak to je hustý.

Jestli ještě někdo bude migrovat, tak doporučuji Jericho… :D trochu z bláta do louže



už jen dalších 6 mrtvých světů a třeba se dostane i na Kloaku
 
Do migračního pásma budou přidány i Eldorádo a Klondike???

Tohle fakt ničemu nepomůže, což lze vidět na příkladu jericha, které přes všechny migrace prostě nefunguje.. jediná cesta je přesunout všechny světy co mají okolo 200 hráčů s lvlem 15+ (což kdysi byla hranice pro otevření migračních cest) na jeden funkční (v tomto případě asi arizonu)...

Nevím jak je na tom ELDO, ale doufám, že nikdo z Dakoty (pokud někdo bude migrovat) omylem nezabloudí na ani jeden ze světů Jericho, Eldorádo, Klondike..
 

EREWAN

Člen týmu
Králíku souhlasím s tebou, pokud Inno nepovolí S1 a S9, tak nic jiného než Arizona moc nedává smysl.
ALE na druhou stranu, někteří hráči mají opačný problém, mají moc postav, o které nechtějí přijít, nemají kam migrovat. Dát co největší možnost výběru je za mě v pohodě. Je možný, že někomu ta varianta třeba bude dávat smysl, lidi co tam nepůjdou tak ta možnost nijak neovlivní.
Migrace znamená ultimátně i definitivní uzavření světa v budoucnu, a pro někoho, kdo postavu na Arizoně již má, tak možnost přemigrovat na blbý Klondike je pořád lepší, než nemít možnost žádnou.

S1 a S9 bychom každopádně v nabídce migračních pásem viděli rádi všichni, ale na to už je potřeba vyvíjet tlak jinde.
 
jasně, tenhle argument chápu, nicméně jsem zvědavý kolik lidí reálně přemigruje... myslím si že většina buď svůj účet přesune, nebo si jen přetáhne přes někoho vybavení..
Někdo argumentoval i tím, že velká část hráčů nepotřebuje, aby byl svět aktivní a fungoval trh, bitvy, duely, pomoc mezi řemeslníky atd... Tihle hráči (co si klikají úkoly a nevím co dál dělají) mohou to samé ale dělat i na živém světě.. My co chceme hrát aktivní sociální hru s dalšími hráči to prostě na mrtváku dělat nemůžeme..

Za mě jsou vhodné 2 varianty - buď spustit migraci i ze světů co mají okolo 200 "aktivních" hráčů (v současnosti je to myslím eldo, indi, jericho, klondike)

A) na Arizonu, a zároveň spojit s1 a s9

B) Do jednoho světa, který společně bude o trošinku míň mrtvej než jsou jednotlivý... místo aby na každým světě bylo 5 hráčů, tak nás bude 20 na jednom spojeným...

Za mě je samozřejmě lepší varianta A, ale v podstatě by mohl vzniknout jeden svět, na kterej by se potom přesunulo i Lummi, který se pomalu ale jistě taky blíží s počtem hráčů..

Ruku na srdce - nějaké nuggety utratím stále i na mrtvém světě... ale kdybych se stejnou postavou byl na alespoň trochu funkčním, tak bych měl důvod si zaplatit prémium, utratit za nové sady,... a myslím si že takto to má více hráčů.
 
Eldo je na tom strašně. Po otevření Floridy začalo hned upadat, a tak je to asi všude. Rozhodně by se neměly otvírat nové světy a sjednotit vše na jeden, max teda dva když už musí INNO něco otevřít. Ale to nový hráče stejně nepřitáhne, co by je přitáhlo by byla nějaká změna, návrhů byla za roky spousta a čí je vina, že se žádný z těch nápadů neuskutečnil? Hráčů ne... Hlavní problém je, že INNO naslibuje a pak velký kulový.
 
Na Klondajk přibylo zhruba 7 hráčů.. Co takhle když už nejde udělat migrace všech mrtvých světů na ARI udělat výše zmíněnou variantu B, kdy by se spojila Dakota, Eldo, Indi, Jericho a Klondike? Sice to není žádná sláva, ale alespoň těch pár nadšenců co na těchto světech hraje by mělo šanci zažít jaké to je hrát online hru s dalšími hráči...
 
Pro mě jediná varianta S9, jinak na ostatních hraji. Nebo možnost migrovat na svět, kde mám postavu a možnost pouze přenést vše co postava vlastní a dát to do batohu postavě, která na světě již hraje hraje.
 
Trochu jsem doufal, že když lidé přemigrují tak začnou třeba aktivně hrát.. zatím teda vidím jak naběhli do města s největším kostelem a tam dávaj stavbu.. SMUTNÉ.. No nic, tak snad se ještě dožiju nějakého logického kroku od Inna pro zlepšení aktivity a kvality života hráčů...
 
Aktualizace 15.7.2024

Na Klondike přišlo cca 30 hráčů z Dakoty, celkem je teď na Klondike

236 hráčů lvl 15+
146 hráčů lvl 120+
71 hráčů lvl 150+
26 hráčů lvl 170+ (nárůst o 21 hráčů z dakoty)

Třeba to něčemu pomůže, třeba přijde i někdo z indiany a později i jericha.. a nebo se taky potom spustí migrace i z klondike, protože to zdechne i přes migraci.

EDIT: Indiana na které byla spuštěna migrace má aktuálně:
117 hráčů lvl 120+
70 hráčů lvl 150+
20 hráčů lvl 170+

uvidíme jestli někdo přijde i na K a nebo pouze na Ari..
 
Naposledy upraveno:
Zdravím, zajímalo by mě, jak jsou definované podmínky pro spuštění migrace, protože časy kdy hra měla 17 milionů hráčů jsou nenávratně pryč a bylo by dobré snažit se zpomalit proces umírání hry co nejvíce, aby inno mohlo ještě podojit hráče..
Jsou nějak stanovené množství hráčů, aktivity, utracených nuggetů a nebo žádné podmínky neexistují a je to čistě na něčí chuti to spustit nebo nespustit?
 
Na Klondajk přibylo zhruba 7 hráčů.. Co takhle když už nejde udělat migrace všech mrtvých světů na ARI udělat výše zmíněnou variantu B, kdy by se spojila Dakota, Eldo, Indi, Jericho a Klondike? Sice to není žádná sláva, ale alespoň těch pár nadšenců co na těchto světech hraje by mělo šanci zažít jaké to je hrát online hru s dalšími hráči...
Já hraju na Jerichu, Klondiku a Eldo.
 
Nahoru