• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o nuggetách

Chlape co ti ne to mám říct, bez nuget to nejde, tak update 1.35 nebudem dělat, to je prostě na nic, já do toho nechci dávat měsíčně 1000 korun abych si zahrál, to je přece na palici, opásky a kalhoty je taky update co byl, tam o nugety nešlo, proč není nějakej update kdy nejde o nugety hmmm? K tomu se prostě nedá co víc říct, prostě tahání prachů z lídí tak okatě je věc, na kterou se nedá pozitivně nic napsat nezlob se na mě, vím že za to nemůžete, ale já taky jinak nemůžu :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Merkel, pekne si to napisal, plne s tebou suhlasim. Kazdy update co je, tak je len kvoli tomu, ze obsahuje nove premia. Ja osobne uz ani neviem kedy naposledy bolo update bez toho aby v nom boli nove premia.
 

DeletedUser

Guest
Já celkem chápu, že Inno potřebuje vydělávat, ale ať nám už proboha nedávají do hry další nesmysly jako velbloudy, pštrosy, želvy jako dopravní prostředky. Je to fakt na hlavu, to nemá s divokým západem nic společného. Jinak začnu na protest chodit pěšky. Nejde jen o ta zvířata, prostě bych rád, aby se hra vyvíjela v duchu divokého západu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No proč místo snahy vydělat na nás co nejvíc, se nesnaží udržet hru hrou. Ty peníze ať si získaj tím, že zpoplatní vstup do hry, třeba když každej dá dvě stovky za rok za vstup do hry, tak by jim to mohlo stačit, a pak si jenom pěkně hrát:)
 
čistě z mého hráčského hlediska je tento nápad dobrý. nová věc jak získat předměty za svojí snahu. opakuji SNAHU!

snahu si nepředstavuju tak, že někdo 5x klikne, zaplatí 500 Kč a má to..

jak se píše hned ze začátku že bez nugetů to nepustí. proč to nemůžou pustit bez nugetů? proč všechno musí být ovládáno nugety? (reskil,při vánoční akci bedny, příjem z trhu, lepší bonusy při hře,..)
může mi někdo vysvětlit proč v každé věci MUSÍ být nugety? to se na každém nápadu musí nějak vydělat?!

já jsem za asi 2 nebo 3 roky hraní na S1 nepoužil ani jeden nuget! a taky je to vidět na mém inventáři a všem co dělám! cenné věci? jiní jich mají plné inventářem, miliony na účtu a já jsem rád když mám 1 cenou věc kterou jsem dostal z ocelovky a když mám na účtu víc než 1000 dolarů!


což takhle při příštím updatu zavést změnu nugetů za dolary? (třeba v poměru 100 nugetů-10 000 dolarů)

(aby nedošlo k mílce,tak text psán kurzívou je psán ironicky ;) )


jo a detail, vážím si té možnosti,že můžeme vymýšlet projekty na spestření hry ( http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=351 ) , ale z mého pohledu by to chtělo aby to mělo nějaký význam. tzn. třeba každý měsíc vyhlásit jednu hru, která je nejlepší a tu zavést do hry. takhle ty návrhy na projekt jsou zbytečné. jen si autoři chtějí získat svoje zvíře do hry...
 

DeletedUser

Guest
No je pěkné, že jsi neutratil nuget, ale Inno z toho živo nebude. Otázkou pro firmu je najít pro sebe co nejvýdělečnější systém.
Je dost možné (ale nevěřím tomu), že současný nugetový přínos a jeho střednědobý výhled je pro Inno lepší, než dřívější 30 tisícové světy platící standartní prémia.

Naproti tomu je zase přirozené, že většina hráčů by chtěli vyrovnané podmínky pro všechny.

To je trochu podobné na hokeji či fotbale s nastavením vstupného. Malé vstupné = plný dům, malý zisk. Velké vstupné = prázdný dům, malý zisk. Akorát vstupné= skoro plný dům, maximální zisk.

Jde o to najít optimální poměr, kdy to neodradí lidi. Já se bojím, že už dlouho jsme za hranou a Inno se snaží vymlátit poslední groše, ale do příjmové složky Inna nevidím a třeba se mýlím.
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že si spousta hráčů všimla, že se jim hra začíná prodražovat. No, co dodat...mrkněte co vám tu píše Osobnost, gambleři, a smiřte se s tím, že o to jde :-)

____________________________________
Fakt je , že west už neni ta hra , kterou jsme začínali hrát. Stala se z toho jen mozaika nápadů, lepších i horších, ale dohromady naprosto nesourodých. Na muj vkus dost nevyvážených. Jeden z nejlepších příkladů je produkt ze řemesla, jehož efektivita zdaleka neodpovídá vynaložené námaze. Tak proč vubec řemesla dělat ? Proto je vše "mistrně" propojeno jakousi složitou tabulkou úspěchů ( která ovšem za úspěch považuje i počet prohraných duelů, vyzvání soupeřem, jako by to hráč mohl ovlivnit, a nebo banality jako dosažené úrovně ), aby nikdo nepochyboval, že to sem ještě opravdu patří.
Já se prostě obávám, že novej prvek hru ještě víc rozbije, bude zajímavej jen pro pár hráčů a ostatním dá jasně najevo, že pokud u hry nesedí víc než chtějí, neni pro ně.

Hra by měla být o čase, zkušenostech a dolerech, a něco málo náhody, z trochou důrazu na důvtip hráče. Dopřát volnost i vedení hráči, podle toho co sám vyžaduje. Ne vynucovat si víc a víc pozornosti a být víc a víc o náhodě.
Proč by dluhopisy nemohli třeba rozdávat vůdci bitev, aby získali nad svími vojáky nějaký vliv ?

Po jaksi náhodném rozdání Hovdahů a zlatejch seker nebude snadné zase srovnat podmínky a prvkem náhody, bez možnosti nákupu to je špatně...
 

DeletedUser

Guest
No je pěkné, že jsi neutratil nuget, ale Inno z toho živo nebude. Otázkou pro firmu je najít pro sebe co nejvýdělečnější systém.
.

I já jsem jen příživník, necítím se provinile, a to je ten pro mě nejvýdělečnější systém. Můžou mi podsunout klidně reklamu, to přežiju.
Systém, kde nezáleží na tom, jestli platím ale kolik platím nejsem ochoten podpořit. Platba měsíčního balíčku, obsahujícího stejné výhody pro všechny platící hráče by byla něco jiného.
 
vše je "mistrně" propojeno jakousi složitou tabulkou úspěchů ( která ovšem za úspěch považuje i počet prohraných duelů, vyzvání soupeřem, jako by to hráč mohl ovlivnit...

No to jste tady všichni chtěli sami, nikdo se nedivil když přišlo vyznamenání za 0 bodů "výstavby". A top-hráči stavěli jak blázni, jen aby se dostali s motivací na nulu, zabitý čas. To samé bylo i u "prohraných" duelů, když jsem říkal že to je nesysl a zbytečnost, tak mi hráči tvrdili že to je normální věc a že to chce taky nějakou námahu to dostat. Tak teď to tu máte v plné parádě a je třeba to užít.

já jsem za asi 2 nebo 3 roky hraní na S1 nepoužil ani jeden nuget! a taky je to vidět na mém inventáři a všem co dělám! cenné věci? jiní jich mají plné inventářem, miliony na účtu a já jsem rád když mám 1 cenou věc kterou jsem dostal z ocelovky a když mám na účtu víc než 1000 dolarů!

No máš pravdu, miliony berou (všichni tihle nugetáři), a proč by neměli, za co platí? To oproti nim jsouhráči, kteří použili nuget minimálně, anebo vůbec ne a mají se stejně. Ty si jako "nugeťák" našetříš a koupíš věc od hráče a prachy jdou do ruky nenugeťákovi. Takže jsme na tom samém, připlatil jsem si premium a výsledek se rázem setřel mávnutím ruky.

Jestli neplatíte, tak se pak nedivte že se budete mít hůře, o tom to je, třeba si na to zvyknout. Hra se především tvoří pro ty platící, zbytek prostě utře...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1318

Guest
...Jestli neplatíte, tak se pak nedivte že se budete mít hůře, o tom to je, třeba si na to zvyknout. Hra se především tvoří pro ty platící, zbytek prostě utře...
Ekonomicky, máš pravdu, jako hráč tvrdím, že je to hloupost.
Někdo je ochoten si nějakou výhodu připlatit, Inno to samozřejmě podporuje, protože jen pro radost z toho, jak si tu hrajeme to asi dělat nebude. Ok, nic proti tomu.
Jenže, abychom si tu pěkně hráli, a někteří nasypali do kasičky, musí nás to bavit.
Tady nejsou jen "gambleři", kteří do toho sypou s vidinou získání prvního místa v žebříčcích, ale i "obyčejní" lidičkové, třeba maminy od děcek, staří prďolové, jako já, kteří si sem jdou zablbnout jako malí kluci, zahrát si na indiány...
Tady začíná být zjevné, že vzniká nerovnováha mezi platícím a neplatícím. Tak stejně jako je zjevné, že až utřou všichni neplatící, tak utřou i platící a nakonec i Inno.
Možná to hraju jinak než většina, nějakým nugetem si taky zašvindluju, ale neplatící spoluhráči by mi tu chyběli. A kdo se mnou kdy hrál, ví o tom, že to neříkám jen proto, abych mohl někomu napráskat kanónem, oblečený v neprůstřelné vestě a létajících botách.
 

DeletedUser

Guest
Mne osobne vôbec nevadí, že by mali "nugeťáci" nejakú výhodu nad neplatiacimi hráčmi, inak by to bolo nezmyselné. Ale až takú priepasť robiť naozaj nemusia (Chceš zaujímavú vec? =Makaj, makaj, makaj, makaj / kúp nuggety... Tiež nemám rád premium, ktoré dokáže rozdeliť aj nugetových hráčov na "slabších" a "lepších". Napr. kupovanie schopností, po ktorom je jedno ako ich vieš rozdeliť, pretože aj úplný laik, pokiaľ má peniaze, nemá problém vyhrávať... Taká bola donedávna pomaly každá hra, okrem The-west. Tu mali nugetový hráči vždy výhodu, no nikdy nie takú, kvôli ktorej by nenugetový hráči nemohli hrať. A to sa mi na tejto hre najviac páčilo. Je zjavné, že sa hra prepadá do radu priemerných onlineoviek, čo je veľká škoda.
Aby nedošlo k omylu, patrím k platiacim hráčom.
 

DeletedUser11005

Guest
Nugeťákům se to mluví co MD.Stejně jestli ta akce projde tak to bude pro INNO výhra,ale pro nás co nechcou do hry cpát peníze to bude prohra.Skončilo už tolik lidí kvůli podobným akcím a tomuto směru že určitě odejdou další a málo kdo sem bude chtít hrát když to bude hra pomalu pro hráče co platí....Kdo neplatí tak bude znevýhodněn oproti zbytku.Hold né každý si to může dovolit už kvůli té situaci v EU.
 

DeletedUser13514

Guest
Povytahoval jsem vaše názory na používání nugget z tématu o dluhopisech. Diskutujte o nuggetách dál, ale prosím slušně :)
 

DeletedUser

Guest
Union Pacific Shop dal hre jedno veľké K.O. Teraz bude môcť hocikto majetný poskočiť z lvl 1 na 18-19 za 24 hodín (na prémiových svetoch). Stačí si kúpiť veci na 250 PB, energiu, motiváciu a nie je problém... Rovnako sú odpísané remeslá, v UPS sa dajú kúpiť omnoho lepšie veci, stačí mať nuggety... Kedysi najdrahšie svietiace zbrane sa budú predávať najviac za 100.000, keďže budú úplne zbytočné a vôbec nie vzácne.
Smutné, ale pokiaľ ostane možnosť kupovania v obchode za nuggety (čo určite ostane), na 100% sa toto všetko stane a ostanú v hre iba tí gamblery.

R.I.P. The-West
 

DeletedUser1318

Guest
Kedysi najdrahšie svietiace zbrane sa budú predávať najviac za 100.000, keďže budú úplne zbytočné a vôbec nie vzácne.
R.I.P. The-West
Mohl by si to trošku vysvětlit?
Žádnou svítící věc samostatně nekoupíš - ani za nugety.
Jak často bude co padat z beden zatím nevíme.
Otázka je, jestli je to pro "nenugeťáky"dobře nebo špatně. Takhle se i bez nugetů mohou přes trh dostat k hodnotnějším věcem.
 

DeletedUser

Guest
Nově získané svítící předměty the west skoro neovlivní. Nejsou to vesměs nejlepší věci na duel, či práci., lepší jsou zlatky. Ať si Inno ty nugety klidně sežere. :-)


Co ovlivní světy víc jsou howdah, laciné třetí klíče a podobné věci s naprosto malou šancí na nález, či dočasné posílení jako bonusové pracovní body (mnohem lepší než gentlemanova večeře).

Nechci si představovat jakým způsobem půjde dosáhnout level 120 na nových světech zatímco nenugeťáci se budou plácat kolem levelu 60. To ten svět bude mrtvý dřív, než začne.
 

DeletedUser

Guest
Mohl by si to trošku vysvětlit?
Žádnou svítící věc samostatně nekoupíš - ani za nugety.
Jak často bude co padat z beden zatím nevíme.
Otázka je, jestli je to pro "nenugeťáky"dobře nebo špatně. Takhle se i bez nugetů mohou přes trh dostat k hodnotnějším věcem.

Tie zbrane budú padať z prémiových truhličiek a za chvíľu ich budú plné svety. Predtým sa dala napr. Grantova šavla predať za 700.000, teraz by sa nikto taký nenašiel, keďže ich bude veľa a porovnaní s novými zbraňami budú aj zbytočné, jedine do zbierky.
 
problem je ten, ze kdyz West zacinal, tak nugety nebyly ve hre videt (pri jejich pouzivani nevznikalo neco, co by cloveku nekdo druhy zavidel), ale tento efekt se s kazdym dalsim updatem pomaloucku vytracel a ted jen INNO proste stouplo na plynovej pedal (cil uz je blizko). To, ze tu jsou nove moznosti, jak nugety efektivne utratit, jeste neznamena, ze nejake velke procemto hracu nejednou otoci a bude utracet vyrazne vice nugetu nez predtim ...
 

DeletedUser

Guest
V hre je stále dostatok hráčov, pre ktorých množstvo utratených nuggetov nehrá rolu, po zavedení UPS budú mať príležitosť naplno sa rozbehnúť a získajú náskok nad ostatnými, ktorý sa bez nuggetov nebude dať dobehnúť. A schválne som zvedavý na nový svet, určite sa tam do 2 dní bude pohybovať minimálne pár 25+ lvlov... Uvidíme, ja v UPS nuggety utrácať nebudem, pokiaľ sa tak nebude dať hrať, skončím. A určite nebudem jediný.
 

DeletedUser

Guest
tak najskôr, nuggety sú súčasť hry, a to, že robia priepasť medzi hráčmi ? Nie sú to nuggety, ale závisť, čo to robia, pretože vyrovnanému hráčovi je jedno, že niekto má to a to a on to nema, no Slováci a Česi sú závistlivý národ, budú vám závidieť aj pekné počasie na pohrebe ...


a k tým dlhopisom, kde beriete istotu, že sa budú dať tie veci z šopu kupovať za nuggety aj na normál serveroch ? zatiaľ je to len na bete, testuje sa to, podľa mňa ak pôjdu kupovať za nuggety, tak budú určite drahšie, a aj keby nie, no tak pár hráčov, bude vpredu pred ostatnými levelom, to nie je problém, nech majú radosť funguje to tak vo všetkých hrách...

-----------------------------------------
PS: sám patrím k platiacim hráčom, a dokopy som už dal do hry pár stoviek €, neplačte a hrajte ;)
 
Nahoru