• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o nuggetách

DeletedUser

Guest
tak najskôr, nuggety sú súčasť hry, a to, že robia priepasť medzi hráčmi ? Nie sú to nuggety, ale závisť, čo to robia, pretože vyrovnanému hráčovi je jedno, že niekto má to a to a on to nema, no Slováci a Česi sú závistlivý národ, budú vám závidieť aj pekné počasie na pohrebe ...


a k tým dlhopisom, kde beriete istotu, že sa budú dať tie veci z šopu kupovať za nuggety aj na normál serveroch ? zatiaľ je to len na bete, testuje sa to, podľa mňa ak pôjdu kupovať za nuggety, tak budú určite drahšie, a aj keby nie, no tak pár hráčov, bude vpredu pred ostatnými levelom, to nie je problém, nech majú radosť funguje to tak vo všetkých hrách...

No asi máš pravdu, zmierme sa s tým, že west skĺzol do radu bežných onlinoviek, kde sú tvoje možnosti na konkurenciu ostatným hráčov obmedzené výškou investícií. Nehovorím, že je to niečo neobvyklé. Ale west som začal hrať práve kvôli tomu, že taký nebol. Škoda. Už teraz ubúdajú hráči a som si istý, že toto to nezachráni, práve naopak.

A kde beriem istotu, že sa to bude dať kupovať za nuggety? Prosím Ťa.... :D (alebo sa stane zázrak?)
 

DeletedUser1318

Guest
Tie zbrane budú padať z prémiových truhličiek a za chvíľu ich budú plné svety. Predtým sa dala napr. Grantova šavla predať za 700.000, teraz by sa nikto taký nenašiel, keďže ich bude veľa a porovnaní s novými zbraňami budú aj zbytočné, jedine do zbierky.
Pořád mi uniká, jak jsi na to přišel. já mám pocit, že z těch bedniček bude padat všechno možné a nemožné jako doposud, proč by to měly být zrovna svítící zbraně? Takhle se z lidí peníze za nugety netahají :)
 

DeletedUser

Guest
Z prémiových truhličiek, v popise donedávna mali, že sa tam nachádzajú veci ako kolt wyatta alebo taschung. A také aj padali počas vianočnej akcie... No teraz to zmenili, tak by aspoň tento problém by mohol byť vyriešený. Uvidíme, ja už nič nepíšem, necháme sa prekvapiť :D
 

DeletedUser

Guest
Pořád mi uniká, jak jsi na to přišel. já mám pocit, že z těch bedniček bude padat všechno možné a nemožné jako doposud, proč by to měly být zrovna svítící zbraně? Takhle se z lidí peníze za nugety netahají :)

Na obyč věci nikoho nenalákáš, takovou bednu by asi moc lidí za nugety nekoupilo, ale uvidíme.

tak najskôr, nuggety sú súčasť hry, a to, že robia priepasť medzi hráčmi ? Nie sú to nuggety, ale závisť, čo to robia, pretože vyrovnanému hráčovi je jedno, že niekto má to a to a on to nema, no Slováci a Česi sú závistlivý národ, budú vám závidieť aj pekné počasie na pohrebe ...

)

Vysvětli hráči, který se ještě nerozkoukal ve hře a na lvl 15 ho někdo sundá jednou ranou Zlatym tomahavkem do komatu, že má zůstat vyrovnanej jako němec nebo rakušan a ne závidět jako čech nebo slovák.

_____________________________________________
Proč tak najednou doposud docela vyváženou hru provozovatelé pokazí? Možná zájem hráčů upadá, tak ještě potřebují podojit za každou cenu co půjde a pak to už jen nechají pomalu doběhnout.
 

DeletedUser13667

Guest
Vysvětli hráči, který se ještě nerozkoukal ve hře a na lvl 15 ho někdo sundá jednou ranou Zlatym tomahavkem do komatu, že má zůstat vyrovnanej jako němec nebo rakušan a ne závidět jako čech nebo slovák.

Jen taková maličkost. Zlatý tomahawk je až od 70 lvl, takže by ten lvl 15 musel mít opravdu velkou duelovou úroveň.
 

DeletedUser

Guest
Proč tak najednou doposud docela vyváženou hru provozovatelé pokazí? Možná zájem hráčů upadá, tak ještě potřebují podojit za každou cenu co půjde a pak to už jen nechají pomalu doběhnout.

podľa mňa sa mýliš, pretože síce hráči sa sťažujú, že čoraz viac vecí je za nuggety, lenže nájde sa veľa ľudí, ktorý napr. nemajú čas na hľadanie produktov a podobne, a preto si ich kupia... sami tu píšete, že ak sa chcete udržať v hre musíte platiť, ale práve, že nie vy platiť nemusíte ... vy chcete, lebo keby ste nechceli tak to neurobíte. Ruku na srdce koho z Vás cez vianoce ani raz nenapadlo, čo by som asi tak mal v tej prémiovej truhličke, keby som ju otvoril ? A o to ide vyvolať pocit túžby, človek je tvor zvedavý. Jednoducho marketing. :D
 

DeletedUser

Guest
Jen taková maličkost. Zlatý tomahawk je až od 70 lvl, takže by ten lvl 15 musel mít opravdu velkou duelovou úroveň.

Pak je chyba na wiki, ne u mě. Teď je tam Hovdah od 70 a tomahavk od 10 lvl.
Asi jsem vybral špatnej příklad, ale to nic nemění.
 

DeletedUser

Guest
Divil by ses jaký mají dneska děcka možnosti, ty maj prachů že nevěděj co s nima....

Kdy už chtít po dětech tisícovky, když ne po vánocích, kdy babičky a dědečkové rozdali důchody :-)

Ale problém nestojí na tom, jestli si to někdo může dovolit. Nemůžeš - nehraj... V krámě se taky nikdo neptá jestli si můžeš dovolit koupit i dražší věci. U on linovek jde spíš o to, co perfektně vystihl Behanky:
nedělám nic jiného než nakupuji nugety za které si pak pořídím úplně vše (zdraví, energii, skill bodíky, produkty, truhlice, atd.) a jako nugeťák můžu prohlásit že to vlastně ani nehraji, ale jen platím a přitom si chrochtám blahem jak se mám dobře že nemusím nic dělat že jde vše koupit.
West byl hra , ve které si člověk musel dlouhodobě rozplánovat jak bude hrát. Přemýšlet nad svím buildem, každé rozdělení schopností mělo smysl a přerozdělení u šamana se muselo citlivě plánovat a bylo na dlouho. A bylo na každém, jak umí počítat a co je ochoten udělat.
S možností "usmířit šamana" šlo vše do kopru. Zbylo tupé klikání a přemýšlení o hře nahradila sháňka pseudovzácností, založená z velké části na náhodě. Ještě že alespoň my duelisti zatím hrajem hru. I když i tady Zlaté ochudili hru o výběr nejvhodnější zbraně a Hovdahy brzy vše pohřbí. :klubun:
 

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel teď nevím, kdo a kde se ptal, proto reaguji v tomto tématu, když se také týká nugget.

Slíbili jsme, že se poptáme na nákup jednorázově více nugget (jako je v jiných státech) - bohužel tato platba u nás nepůjde, odůvodněním je,
že nemáme euro.
 

DeletedUser

Guest
Co to je za blbost?:-) Korunky jim smrdí, že nemůžou vzít větší množství?:-)
 

DeletedUser

Guest
Na jiných on line hrách platí se převodem jako tady banky si upravují ceny z korun na euro a není problém mají i stejný bankovní institut jako my na the west
 

DeletedUser16801

Guest
Zachvíli the west bude další jedna velká banka :D.Sám sem hrál dřív na westech pod jinou přezdívkou (s2,s3,s4) a byla to ta hra jak má být.žádné výhody.hrálo se poctivě.produkty sis musel tvrdě vypracovat.mohl sis dělat co si chtěl věnovat se jen duelum nebo třeba pracím jen.Nemuseli jste řešit to že vás někdo nutí tahat na bitvy a vy pak nemáte čas na ostatní věci .Sem zklamán jak se za tu dobu změnil westy.Kdyby se vzaly některé výhody nugeťákům a aspoň část westu se vrátila do starých kolejí,tak bych byl rád ale to adminové nedovolej
 
Nahoru