• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o změně prémiových plateb

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Žádáme Vás o klidné reakce a děkujeme předem za slušné vyjadřování.
 

DeletedUser

Guest
No tak to bude určitě velký problém pro české hráče.Ukončili zimní bonus a navíc za ty ceny tam nejsou ani dvojnásobky.Např: za ten poslední bych zaplatil tolik prachů,kdyby to byl dvojnásobek 2750,čili 5500 nuget.No myslím si,že s takovou už jim to tu nikdo nebude kupovat.Přece nebudu platit 499Kč za 1000 nuget,když jsem jich do teď mohl mít 2000 za 499Kč.No uvíme,ale stále mi tu chybí taková nabídka jaká je na Slovenském The-westu.Tam mají za 79,99 Euro 9000 nuget,taková nabídka by se mi zde na českém serveru líbila.
 

Deleted User - 31870

Guest
Asi dodám trošku vysvětlení. Inno k tomu přistoupilo, aby sjednotilo ceny na všech svých trzích (docházelo často k nákupům přes zahraniční trhy, což pro ně bylo nevýhodné z hlediska poplatků - testovali několik měsíců ceny na tureckém a slovenském trhu, výsledek je tento).

Tím, že máme aktuálně Zimní bonus, je možné si nakupovat nuggety výhodně i přes jiné státy, které mají vyšší nabídky (viz tebou uváděných 9000 nugget, v základu bez našeho Zimního bonusu 4500 nugget). Po 10. červnu (až přijdeme o bonus, jako všechny státy, které jej doposud měly) už tato nabídka nikde nebude a nejvyšší možná hodnota nakoupených nugget bude ve všech státech 4750 nugget za 79.99 euro.

Moje rada tedy je - udělejte si zásobu, dokud můžete a využijte výhodných nabídek (třeba se domluvte jako kolektiv a nechte si to rozposlat pak přes support dle vaší domluvy).
 
je to normální psychologická hra: snaží se nás donutit nakoupit teď za levno. Osobně bych se nebál toho, že tyhle ceny pak zase v rámci nějaké akce +- nedorovnají...
 

Deleted User - 31870

Guest
Aby nabídku dorovnali, museli by dát aspoň 100% bonus. Na příkladu:

teď 2000 nugget - 480 Kč
poté 1000 nugget - 499 Kč

Otázka je, jak s tím zamíchají ty nové platby ve vyšších hodnotách, když dají třeba 20% akci.
 

DeletedUser

Guest
No já si myslím tate,že toto už není na pořadu dne.Hráči nejsou hloupí,aby podléhali nějakým tlakům ze strany INNOgames.Myslím si Darling,že za 1999Kč jim nikdo kupovat 4750 nuget či kolik to bylo,nikdo nebude.Už těch 1000 nuget za 499Kč je dost nevýhodných.Ikdyž moc pro to nejsem.Silně uvažuji,že si koupím teď naposledy nugety za 490Kč,tedy 2000 nuget.Nechám si je do zásoby a pak si budu jen obnovovat prémium za týdenní nugetový bonus.Tyto ceny jsou pro mne osobně neúnosné a nevím kdo by dal 2000Kč za tak málo nuget,viz nejvyšší nabídka.
 

DeletedUser

Guest
já se přiznam, že jsem ani nevedel, že lze pres support prelevat goldy. Ale po tomto snizeni nekoupim jiz nic, protoze mi cena na úkor mnozstvi neprijde nicim zajimava - ba naopak vse se 2x prodrazi. za reset schopnosti jsem ted dal rekneme 300 po zmene 600.

Clovek by to i obetoval, ale to by hra musela nabize trochu jine moznosti - ted je hra takova jaka je- neco se mi libi neco ne, ukoly prekopany - zatim zadny update ani na wiki ani na DB - takze za techto podminek nekoupim nic ani jeden nuget a verim, ze nebudu sam.

a uricte ted nebudu delat zasobu, jsou jine potreby nez nugety na westu.

ps. svety jsou poloprazdne, obrovske problemy cokoliv i pres alli sehnat. "mluvim o Coloradu" miliony mest duchů. To vse nenabizi ani v nejmensim ke koupi nugetum, protoze to postrada smysl. Mozna tak dakota - ale kdo hraje jinde, kde je na globalnim chatu ve spicce 50 lidi - z toho je jeden online. Trh prazdny - v obleceni je tam 5 veci. Tak to fakt ne.
 

DeletedUser

Guest
ono už je to nějak jedno... jen o důvod víc, proč nekupovat nuggety
 

DeletedUser9990

Guest
Obávám se,že konec se blíží rychleji,než jsme si mnozí mysleli.Vůbec nevím co budu poté dělat?! Jsem v debrési! Život je tak krutý.
 

DeletedUser

Guest
Já bych se toho nebál, přijde první akce a zase se najde spousta co tam nechají balík peněz. Berte to tak že nejsme střed vesmíru, kolem nás se svět netočí i když si to myslíme. To že na to tady nemáme neznamená že je tomu tak všude, ale i tady se určitě najde X hráčů co bez problémů zaplatí.
 

DeletedUser

Guest
Znám hráče,kteří tady sypou nugety horem dole. 100 000 nuget pro ně není problém,ale tak to je jejich věc:D Každopádně,také si myslím,že se blíží konec.Asi nám opět zruší světy a pak jako jedinou možnost vidím sloučení a např. 1 svět+Dakota.Každopádně také nehodlám kupovat 1000 nuget za 499kč:D

Jen pro představu na světě Buffalo,kde hraji skoro tři roky nás je dnes 2187 hráčů.Před třemi lety skoro 16 000 a ani po založení nových světů to nebylo marné.Číslo se drželo dlouho okolo 10-11 tisíc hráčů.Holt INNO to zazdilo svým updatem 2.0 a největší problém vidím v tom,že zrušili pevnosti!Po zrušení pevností se 50% hráčů rozhodlo že skončí.
 

DeletedUser

Guest
Žádáme Vás o klidné reakce a děkujeme předem za slušné vyjadřování.

Tak budu teda klidnej a slušnej....
Vážené INNO, ode mě už ani floka :) Jsou i jiné hry kde si hráčů váží a na cinkání korunek slyší :)
Tady se už opravdu nemá cenu rozčilovat, spíš je na místě se smát a udělat jim tůůůdle nůůůdle :)
 

DeletedUser1334

Guest
Mě by zajímalo, kam se poděla platba převodem z konta??????????????? To už nepůjde??
Ale asi je to jedno, protože za tyto peníze to taky přestanu kupovat.
Prosím o odpověď. Děkuji
 
Těch 500 kaček za 2000 nuget jsem ještě utrousil, no ale teďˇje to pro mne drahé. Dojedu co mám a pak utřu (suchou) hubu. O vánocích budu točit tombolu akorát za standart.
 

DeletedUser1318

Guest
...docházelo často k nákupům přes zahraniční trhy, což pro ně bylo nevýhodné z hlediska poplatků...
Už jsem tu slyšel o plno kulišárnách, ale tomuto tedy nějak nerozumím.
Na českém světě se mi, tedy doposud jsem si to myslel, mohou objevit jen nugety, které koupím u nás.
Z toho co tu je psáno to chápu tak, že jsem je doposud mohl, pokud správně dešifruju "zahraniční trh", koupit i jinde? Třeba v Turecku?
Na některých zahraničních fórech je psané, že převod nugetů je Innem výslovně zakázán.
 

DeletedUser9350

Guest
V čechách jsi si vybral třeba německo a tam bylo 9k nugetů a dalo se to krásně takto koupit.
 

DeletedUser8423

Guest
Při koupi nugetů je vpravo nahoře přepínátko zemí. K "free" nugetám, které jsou občas dostupné za nějaké ty reklamní akce se taky dostaneš jen jakoby přes cizinu.
 

DeletedUser11313

Guest
INNO nejspíš dostalo od EU výstrahu týkající se podpory závislosti na gamesení. Tak to prosím berte jako léčbu a přínos pro vaše peněženky ;-)
Je to jen hra, i takový pokus o vydírání před ukončením fiskálního roku má své kouzlo. Nakupte si, nakupte, nebudou !!!
Kdo nakoupí, bude gamesit, bude na odměny pro Iňáky, neváhejte a spěchejte ...
_____________________________
Poznámka pod čarou - mlaskat se nesmí moc hlasitě
 

DeletedUser16307

Guest
Tak dámy a pánové, samo inno si ted tímto vykopalo vlastní hrob..Nic více není nutno dodat. Tohle mě totálně znechutilo, a končím od 10tého s kupováním nugget a popřemýšlím zda-li ne s celou hrou..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když čtu tyhle vyjádření o konci a hrobech tak se musím smát. Doufám že se Inno pro příště poučí, v této zemi platí jednoduchý fígl a to SLEVA 50-75% a ZADARMO, pokud toto dodrží budeme chrochtat blahem :-)
 
Nahoru