• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o změně prémiových plateb

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9990

Guest
Když čtu tyhle vyjádření o konci a hrobech tak se musím smát.

Pozor,pozor na nadsázku.Je tady hodně,no řekněme několik lidí,kteří ji v některých svých příspěvcích rádi používají.Bohužel těch,kteří ji nepochopí je nejenom zde více.
 

DeletedUser14192

Guest
No 9.6.2013 kupujem posledny krat nugety.
Skoda kupoval som si ich pravidelne za 20eur mesacne.
 

DeletedUser

Guest
Já už jsem dokoupil nugety.Nadále si budu za nugetovou odměnu prodlužovat jenom prémium na automatizaci,to mi stačí:) a INNO se může jít zahrabat i s těmi svými trapnými dny ručníků,moučníků a dalších hloupostí.Myslí si,že jim tu každý bude sbírat ručníky a oživí to hru.Kašlem na Vás Němčouři:D:D:D(tohle pošlete do INNA) Jen pro ostatní,už několik měsíců uvažuji,že také skončím s westem.Mám sice na účtu 3 mil.$,ale tohle co se tu děje,to už je vrchol všeho!
 

DeletedUser15256

Guest
Pokud sníží ceny přrdmětů, tak ať si to klidně navýšej. Ale jinak za mě do toho za ty prachy nedám ani korunu. Je to jejich věc, ale poslední dobou je vidět enormní tlak na ziskovost Westu, jejich akce na podporu prodeje nuget (tombola, duely), nesmyslná listina práv a svobod, která s tím datem má společného asi jako Ježíšek se Santou. Trapný pokus se stopařovim průvodcem, celá podstata knihy a filmu je ta tam(ikdyž to na nugety moc nebylo).

Jediný co se jim dá uznat je změna pracovního systému, ikdyž v momentě kdy zjistěj, že je tu jedna práce výnosná, hned jí zrušej.

Každopádně si myslím, že tato změna povede k menším ziskům inna, je to asi jako českej stát, kterej si myslí, že když zvednou daně vyberou víc
 

DeletedUser

Guest
mno ja si chtel jeste neco malo koupit, ale nestihl jsem a ted za ty penize to utracet nebudu, kdyby slevnili vse na polovic :) tak jako prodej nugetu ani neceknu takto asi s touto hrou koncim :) - vesmes vse k horsímu :D
 

DeletedUser3338

Guest
Oni až zjistí, že se jim lidi na prémium vykašlali, tak buď zase zavedou zimní bonus :D, nebo zlevní prémium před nějakou prémiovou akcí. To pak bude na všechny chyták :D
 
nene, oni to maj naopak vymyšlené velmi chytře:

- ty co si platili všechno, ti budou věsmes v tomhle směru pokračovat
- tu co si platili jen něco (např. dvě premia), tak na tom budou +- stejně
- ty co si neplatili nic, tak těm chybí jen malý kousek nuggetů (přesně 4 na týden, tj asi dvě koruny) např. do automatizace, což možná zváží ..

co se zdraží, jsou takové ty jednorázovky typu zkrácení cesty, nebo vyzvednutí z trhu, extra schopnosti – ale k tomu to premium přece, je ne ? :-)


tím nechci říc, že Franta nebo Pepa to vidí jinak a hodí na to bobek (ale ten by na to hodili při nejbližší adekvátní příležitosti stejně), ale z pohledu INNA jde o šikovný tah.
 

DeletedUser11063

Guest
Inno se na to kouká z ekonomického pohledu - dát co nejméně nůgetů za co nejvíce peněz a aby jsi si to kupoval stále dokola - nedochází jim, že poučka čím větší cena produktu tím více vydělám prostě nefunguje a že čím více cenu nugetů budou zdražovat a člověk jich dostane méně, tím méně na tom oni vydělají. Chápu že chtějí srovnat cenu nugetů ve všech zemích dle eura - aby si země v ceně nuget byly rovny - jenže tohle je další naprostá blbost co musel vymyslet jedině nějaký retardovaný ekonom. ceny nugetů by mohli být v každé zemi stejné pouze v tom případě, že by země měli stejně silnou ekonomiku a i finanční sílů.
Když bych za svoji práci dostával to co německý konstruktér tak je mi cena nugetů v Kč naprosto volná, protože ti mají v porovnání se mnou 2-3 větší plat (i přesto že tam dělají prd a i to prd dělají špatně) :-D
 

DeletedUser

Guest
mam zasobu, po 10. si uz kupovat nebudu, pokud nedaji opet neco jako zimmni bonus
dojde-li zasoba, dojde na konec i west
pak si sednu k ps4 a budu platit za hrani tam
 

DeletedUser

Guest
souhlasím s Vámi atj, z důvodu, že nemohou porovnávat hráče ze SRN či jiných ekonomicky silných zemí EU atd. ČR v tomto případě je "chudá" tj, že dříve si každý řekl, dám to a to, tolik mi zbude, mohu investovat. Teď si platbu rozmyslí i ti, kteří utráceli vcelku hodně. Takto je to všude, když je firma provozující hru ze zahraničí. Prostě se nedá takto přemýšlet, němec klidně zaplatí 50 euro, protože to pro něj není až takový vysoký obnos, ale čech :) si rozmyslí dát 1250 :) pro někoho to je 1/8 výplaty atd. Myslím si, že alespon na českých serverech to přínese pokles platících a potažmo i snížení počtu hráčů.

ps. to je jen taková vsuvka :) když už se o tom bavíme.

pss. jedna nejmenovana společnost tímto krokem přišla o zisky z českých serverů o 50% po 3 měsícíh vrátili nabídku a ještě přihodili 20% :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak už 4 dny máme nové schéma nákupů nugetů.Děkuji ti INNO,že jsi zavedl týdenní nugety.Díky tomu už nebudu kupovat nugety za své peníze:)
 
Nahoru