• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Oktoberfest 2015

DeletedUser7239

Guest
Gringo, ale řekni mi, co je fér.

To už ale není o spravedlnosti, ale o náhodě. :) Já když budu posílat a od nikoho nedostanu žádný preclík na tom budu hůř než kdo neposílá, ale od každého dostane. No a co za to dostane neovlivní nikdo z hráčů. Tedy ovlivnit to může z jaké nejnižší kategorie cenu dostane. No ale jak by jsi se ty tvářil, kdyby jsi posílal preclíky a nikdo by ti je neposílal zpět ani po výměně přátel ? :indián: Proto je lepší ten systém, co pošlu to taky dostanu.
 
spravedlnost? ale no tak :)
pokud by to tedy bylo tak, že co pošlu to dostanu tak mě napadá co třeba cirkus? když do točení vložím 25 UPD nebo nugg tak očekávám že mi padne něco v té hodnotě a ne posílení na práci - kde je ta spravedlnost? :)

tohle prostě nemůžeš brát jako spravedlivé posílání - buď budeš mít v přátelích poctivé posílače s kterými si ale nepokecáš, nebo tam budeš mít opravdové přátele, kteří holt občas zapomenou poslat. posílal jsem celkem poctivě ale jsem přesvědčen že minimálně 2x jsem navíc poslat mohl (neposílal jsem třeba o půlnoci ale až ráno) a nikdo mne z přátel neodbral a ani já jsem nikoho nevyhodil - když jsem viděl po týdnu že od něj mám 20 preclíků, přestal jsem mu posílat - spravedlnost jsem si zařídil po svém ;)

a jak už jsem psal jinde, od přátel o tolik preclíků (nebo čehokoliv) nepřijdeš, nejvíc se vydělá na pracech ;)
 
Nahoru