• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Oktoberfest 2015

DeletedUser16057

Guest
Jop, to mě nenapadlo. Díky :)

Jak tak koukám, tak INNO už neví, co za bonusy narvat do zbraní. :D

Nasekat do všech 3 setů 20% regenerace... :D úplný výsměch :)
 
S oblečením je to stejný... 5% na příjem co dává Collins je fraška ve srovnání s Cullenovými 25% a ještě navíc i bonusem na rychlost. Je to asi ještě hustší než odpor +2 u koně a sedla průzkumníka.
 

DeletedUser16057

Guest
Jde vidět, že to dělali na rychlo, aby to stihli a nezapli při tom tu věc, co mají na krku.
 

Pawn

Člen týmu
Úplná zbytečnost.. už neví co by tam dali.. nové sety odfláklý, nic kreativního, nic co by stálo za to, fakt ten set chtít.. Zlatá přelomová Nattyho bitevní sada co tenkrát přišla. :-) Tohle je děs i co se grafiky týče. To samé sada průzkumníka.. kompletní sada a dá jen +2 k obraně co se bonusů týče? Taky slušné. Na druhou stranu ta sada za talíře, je alespoň celkem slušná. Alespoň něco. :-)
 
Pouze musím pochválit, že preclíky se dávají i za dobrodružství, od tud jich mám více jak od přátel, to je dobré, díky :-)
 
No, když mi ze sto přátel to pošle půlka, tak je to 1000 preclíků, což odpovídá zhruba 30 odehraným dobrodružtsví, což je min 5-6 hodin jeho hraní (oproti asi 5 min oklikávání preclíků) ... no né že by to bylo nemožné, ale některé věci prostě nepochopím :-)
 
No za chvíli budu mít za dobrodružství celkem 1500 preclíků, což se rovná jedné dřevěné bedýnce. Hurá. (samozřejmě za celou dobu akce)
 

DeletedUser2164

Guest
Tak mate asi spatny pratele. Ja mam uz od pratel 21k precliku.

Jinak uz me docela iritujou ty veci z tomboly za 9k. Furt sama truhla a kdyz ne truhla tak pasek nebo boty. Ale ze by padlo obleceni nebo kalhoty to ne.

Jinak dohromady ze vsech svetu mam uz prokliklejch 63× za tech 9k precliku a az dneska mi poprve neco padlo z te zlate. :D Clovek by cekal ze to padne aspon jednou za 15-20 protoceni a ne za 60 :D
 
Jenže u skriptu si řeknu, že budu posílat všem, kteří mi pošlou třeba půlku možného. Což funguje dokonale, jde to krásně řadit a prostě to nemá chybu - do té doby než v půlce nabereš někoho nového, u něhož z vzápětí zapomeneš jméno a on má u mě peška defakto až do přístí akce :-).
 
Ighas, přesně to samé jsem si říkal, ale jelikož jsem přijal jen 3 nová jména, nemám problém si je zapamatovat (případně poznamenat někde v poznámkách) nemyslím si totiž že výměna "přátel" kteří neposílají se tak razantně promítne do příjmu preclíků (nebo čehokoliv jiného).
 
Pokud si u skriptu najedete kurzorem nad počet obdržených preclíků tak se zobrazí datum a čas kdy je poslali.
 
A problém je vyřešen, neboť se ukázalo, že script je chytřejší než velké množství lidí zde (včetně mě :D)
 

DeletedUser16057

Guest
Jak tak koukám, tak buď já mám smůlu nebo padají nějak hojně Airdovy boty.. Samozřejmě nemluvím o hromadě truhel ze 2. či 3. kategorie.
 
Nahoru