• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Plán na rok 2015

DeletedUser7239

Guest
Tohle je se vším, nové sety zavrhujete ale chcete nějaké nové oblečení. Jedni se ozývají že hra je moc složitá, hodně úkolů, řemeslo, dobrodružství a druzí zase chtějí více výrobků, úkolů a další zábavy. To zkrátka nejde nijak udělat. A nedej bože, když vás někdo sejme a vy jste to "nechtěli"! Tak co s tím?

Já si myslím, že právě naopak každý si v tom může vybrat to svoje. Nejsilnější v duelech by měl být samozřejmě duelant. Naopak hráč, který by nechtěl duely by si vybral dělníka. Tady se ale musí rozhodnout, že mu nebudou padat věci jako dobrodruhovi, což hraji nejčastěji, ale taky žádná sláva (viz nepadající produkty na 100% :( ). Každopádně bych tu hru zařadil mezi nejlepší (nejzábavnější). :) No akorát je tu pro nenugeťáky nouze o ty nové itemy. Já osobně je nezavrhuji, protože se na mně ani nedostanou. Zase chápu, že nemůžou mít všichni všechno. Ale uvidí se časem kam až to INNO s The Westem dotáhne. Myslím si, že jde jen o nezvyk z přechodu ze starého do nového. :kobylka:
 

DeletedUser17809

Guest
Můžu se zeptat co máš s tím nepadáním produktů na 100%?
Hraju na x světech dobrodruha a nikdy se mi to nestalo, a ani s jiným charem, aby mi nepadl produkt když je tam 100% - uveď nějaký příklad.
 

DeletedUser7239

Guest
Můžu se zeptat co máš s tím nepadáním produktů na 100%?
Hraju na x světech dobrodruha a nikdy se mi to nestalo, a ani s jiným charem, aby mi nepadl produkt když je tam 100% - uveď nějaký příklad.

Příklad: 4 hodiny práce Stavět nádraží a ani jeden Lístek na vlak. :( A ještě mi napsali, že to je v pořádku, že se to u toho produktu stává a že 100 % není záruka, že to musí padnout. Je to jakoby se 100% načetl program, ale nic by v něm nebylo. :střelec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Taky se mi to ještě nestalo, i to nádraží jsem stavěl hodiny, 720 jsem chodil na pruzkum a vzdy když tam bylo 100% a vic tak mi ta mapa nebo lístek padl :)
 

DeletedUser9350

Guest
Co kdyby si dali soudruzi v NDR za svazáckej závazek udělat volitelnou tu uchy lnou posouvací mapu na vypnuto/zapnuto. Nedá se pomalu na nic klikat když to jede krokem línýho slymejše!
 

DeletedUser2164

Guest
To nepadani produktu se mi taky uz kolikrat stalo. Na vest obchodni kancelar, kdyz jsem mel jen 100 %. Udelal jsem nespocet hodinovek a moc dobre si pamatuju, ze mi tam batoh v hodinovce nekolikrat nepadl. Ted uz tam mam 149 %, takze to pada bez problemu.
 
Co kdyby si dali soudruzi v NDR za svazáckej závazek udělat volitelnou tu uchy lnou posouvací mapu na vypnuto/zapnuto. Nedá se pomalu na nic klikat když to jede krokem línýho slymejše!

Tohle mělo být spíše v hlášení chyb, ale plně souhlasím, na starším PC s velkým monitorem je to peklo než mapa docourá k práci. Taky bych uvítal možnost to vypnout.
 

DeletedUser9350

Guest
Do chyb ne ;) tohle měli mít v tom plánu na letošek jako vylepšení a ne nějaké jiné nesmysly.
 
Já dneska na colo chtěl dokoupit pár věcí do sad a nestačil jsem se divit. Od klobouků a šátků po jedné věci a pěkně draho. Někdo to vykupuje ve velkém :D Jak to je jinde?
 
Nikdo nic nevykupuje, normálně akorát někdo nasadil cenu. Těch klobouků a šátků se každému válí plno, a nikdo to už nedává na trh, protože na tom nic nevydělá. S tím nejsou vůbec kšefty, a ty jsi asi jediný kdo to ještě nemá. divíém se že si to nekoupil hned ze startu, když se to prodávalo pod cenou...
 
a nebo taky podle té TV ta modernizace nabývá konkrétní obrysy a vzroste potřeba itemů na osobu ... tak proč se nepředzásobit.
 
Nikdo nic nevykupuje, normálně akorát někdo nasadil cenu. Těch klobouků a šátků se každému válí plno, a nikdo to už nedává na trh, protože na tom nic nevydělá. S tím nejsou vůbec kšefty, a ty jsi asi jediný kdo to ještě nemá. divíém se že si to nekoupil hned ze startu, když se to prodávalo pod cenou...

Tak já kupoval co jsem potřeboval, jsem chudý voják, tak jsem nekupoval všechno :) Na coloradu to normálně na trhu bylo, jenom ted tam zbyly věci od 10k+
 
Tak už to "tvoření" budeme mít, doufám že to "vyladili" aby nikdo nedošel úhony. V souvislosti s tím mě napadá, že žádné nové sety by už být nemuseli, stačí točit ty které už jsou. Alespoň by banda posbírala něco na tu kumulaci. Stejně by s tempem přidávání sad, by starší předměty byli jako ty nové.
 

DeletedUser2164

Guest
@McBracey: neboj, na Velikonoce uz jsou pripraveny novy 4 sady. :ireful:
 

DeletedUser9350

Guest
Má nějaký plán ten kdo spravuje toto forum? Lépe řečeno ho upravuje. Nahoře stále visí a visí odkaz na Lagoonii... Je to již hodně dlouho co tato hra byla odejita do věčných lovišť.
 
Nechci prudit, ale admini mají skluz, co se týká ohlašování novinek v plánu 15´. Na každý kvartál slibovali výčet, dali je na ten první a další věci nikde...
 
Naposledy upraveno:
Já nevím, co čekáte: přísun nových sad z tombol je normální a těsně před vánoci něco velmi horkou jehlou spíchnou, aby se neřeklo ..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Innogames přešlo z ohlašování novinek kvartálně na informace o aktualizacích a opravách, se kterými se na fóru již setkáváte a máte možnost o nich diskutovat.
 
Nahoru