• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze s anketou: Vánoční a novoroční mír?

Omezit bitvy na Vánoce a novoroční klid?

  • ano

    Hlasy: 42 71,2%
  • ne

    Hlasy: 17 28,8%

  • Celkový počet hlasujících
    59
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest

Vyhl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD_boje.png


Vánoční a novoroční mír?

Otázka je jednoduchá: ano či ne?
Omezit bitvy na Vánoce a novoroční klid?
 

DeletedUser7239

Guest
Nejradši bych byl pro celoroční mír. :) Ale chápu, že to někoho baví duelovat se. Mně by zase bavilo víc tvořit. Dělat nové itemy z nalezených produktů a třeba i pro prodej do bitev o pevnosti. Jinak všem přeji jinak mírumilovným lidem veselé vánoce a šťastný nový rok. A těm, kteří jsou agresivní i v životě přeji, aby se naučili žít i ve skutečném životě v míru se svými spoluobčany. Je to děs, když pořád člověk slyší, kdo koho připravil o život. :(
gif-bestpage-sk-638.gif

Takže ještě jednou: Šťastné a veselé...
 

DeletedUser9371

Guest
Hlasuji ne. Žádné dohody na Vánoce a podobně na "Divokém západě v jeho dějinách nebyly. Už vidím, jak skalpovaný kovboj řve, když ho Komanč skalpuje : "Neblbni, jsou svátky !" :D
 

DeletedUser16475

Guest
Hlasuji ne. Je to hra, se skutečným životem to nemá nic společného..
 

DeletedUser17592

Guest
Mozna by opravdu stalo za uvahu poslat oznamko do hry ohledne teto ankety. I kdyz je pravda, ze ted je to uz 5 minut po dvanacte a bitvy budou stejne stat. Copa alespon vykompenzace XP a UPD, kdyz nebudu moci hrat tak,jak jsem zvykly pres rok? 7 dni, to mame cca 28K XP a 100UPD.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Absurdní nápad. Jaká kompenzace? Pokud jde o Dakotu tak tam není už třetí den žádná bitva, takže tam žádné upd a xp za ně, že nejsou nedostáváš jako odškodnění...
 

DeletedUser17592

Guest
Samozrejme, ze je to absurdni :-) Jen jsem naznacoval ze jsou hracum umele vypinane jednotlive vlastnosti hry.
 

DeletedUser17592

Guest
Nějaká rychlá anketa, ani já který forum navštěvuju dóóóst často jsem nestihl zareagovat...

Tak to bylo taky účelem. Aby anketa, o ktere se tu pored 3 mecici debatovalo, aby vznikla a nemohla nic ovlivnit. Vlk se nazral a s kozou se nehejbalo.

Vždyť už je to každoroční tradice, kompenzací jsou vánoční hry a itemy.
Ano, vím, ale nerozomím, co je na nich tak antikřesťánského. Ale to je fuk. Beru to, ještě že díky tomuto moudrému rozhodnutí mám konečně čas se věnovat svým nejbližším :D
 

DeletedUser9371

Guest
Mozna by opravdu stalo za uvahu poslat oznamko do hry ohledne teto ankety...

A nejen ohledně této ankety. Tohle fórum drží skalní hráči Westu. Když se ohlédnu třeba do roku 2010 ? Žilo to tady super. Dnes ? Pár vytrvalých hráčů. Reklama tohoto fóra ve hře by opravdu neškodila. :)
 
nemyslím si že by reklama ve hře pomohla v návštěvnosti fóra. naopak budou lidi naštvaný že je otravuje "další hláška" ala Henry o bitvách.
 

DeletedUser17592

Guest
To sem blázen, nemůžu dohledat tohle téma někdy ze září, když jsem tu poprvé nadnesl možnost zrušit vánoční smír. Ani v měsíčních návrhách, ani v Archivu, doufám, že jsem to nepsal do Vtipů :)

/Edit by Darling: Téma bylo založeno, protože se hráči ozvali, že nechtějí rušit mír a mají o něj zájem i přes Vánoce (aby nepřišli o pevnosti), bylo téma uzavřeno a dle tvé poslední zprávy jsi požádal o smazání, někdo z kolegů vyhověl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Že by přicházeli hráči o pevnosti v době Vánoc ? To ani není možné, vzhledem k trendu v bitvách, kdy se bitvy jen tupě domlouvají mezi jedinci a kdo se ozve, jde z kola (aliance) ven. Zlaté časy bitev bez bitevních a aliančních chatů, velení po skype, externích chatech mimo hru, mobilech a podobně. Dnes jsou bitvy sprostá tržnice a handlování ve prospěch určitých sobeckých skupin sběratelů úspěchů. Kdepak jsou ty zlaté časy, kdy se opravdu bojovalo, válčilo. Klid zbrani (bitvy) o Vánocích až do letoška byl snad vždy, ne ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13017

Guest
Dejte pokoj s bitvami i o svátcích. Duely jsou záležitost individuální a ať se řeže, pro mě za mě, každý jak chce, pokud ho to baví. Ale bitva je závislá na týmu, nikoliv jedinci. Pak by byki ve výhodě šílenci, kteří si ani na Vánoce nedají pokoj a sešlo se jich víc v jedné alianci. Já chci mít na Vánoce klid.
A mimo jiné - v prvopočátcích Westu byl bitevní klid po celý rok a nikomu to nevadilo... :-)
 
... Dnes jsou bitvy sprostá tržnice a handlování ve prospěch určitých sobeckých skupin sběratelů úspěchů.... :)

to jako vážně? po 5 letech od roku 2009? hraní nemáš splněný úspěch s 250 vyhranými bitvami? (který trvá nejdéle splnit) možná by se to chtělo pár lidí kolem sebe poptat proč hrají bitvy, rozhodně to nebude kvůli úspěchům.
 

DeletedUser9371

Guest
Měl jsem na mysli elán v bitvách, nadšení, pohodová kolektivní hra, zábava a pokec při bitvě, jako v letech 2009 - 2013. Dnes ? Je to o nervácích při rekrutech, hádky, emoce a jak se prohraje ? To je slovníková palba, urážení se hráčů, rozpadů aliancí a podobně. Mě nikdy nešlo o úspěchy. Výhra je příjemná a unést prohru je umění. Jsem tu ty roky pro pohodu, relax, odreagování se od všedních starostí a ne pro nervové hroucení se. :)
 
na přelomu roku 2010/2011 bylo na arizoně kolem 30k hráčů a je jasné že bitvy vypadali jinak než teď. v té době si nikdo nedovolil neposlechnout rozkaz velitele, příště se totiž nedostal. hádky u bitev ale byly vždy a je jen na lidech jak se k tomu postaví. mě prohra už tolik netrápí jako dřív, chci se u bitev a vlastně u celé hry bavit. stejně jak píšeš v poslední větě.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak, souhlas chlape. Klídek, pohoda, zábava a šesté Vánoce na hře stále stejným směrem.
Na celých bitvách je smutné to, že jeden nervák dokáže během jedné bitvy rozhádat města i aliance, které pracně, denně deset hodin hrou tvoříš roky. Jen proto, že se prohraje, nebo nedostal kapitána. Ještě že nejsou hodnosti jako je rotný, rotmistr, nadrotmistr .... To by se pobili.
Někdy to prostě jen zamrzí, někdy to ubere elán ve hře, ale utíkat ? To mi je cizí.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Chápu to tedy dobře, že bitva, jež byla naplánována na dnešek na 20:40 se už nerozeběhne, ač je na ní přihlášeno značné množství lidí?
 
Nahoru