• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Sběratelský výprodej

Je to tady, dočkali jsme se i Star Wars. Sice jen v poněkud zakuklené podobě, ale onu aluzi temnoty a světla u zbraní zářících různými nepřirozenými barvami by nepochopil asi jen totální mimoň. :angel:
 

DeletedUser

Guest
No zbraně jsou to pěkně barevný,svítící,moc hezký.....,ale mě by spíš než přidávání itemů za nugety hráčů zajímalo,kdy bude možno dohrát The West má narozeniny...
 

DeletedUser1318

Guest
No zbraně jsou to pěkně barevný,svítící,moc hezký.....,ale mě by spíš než přidávání itemů za nugety hráčů zajímalo,kdy bude možno dohrát The West má narozeniny...
... až si potřebné nakoupíš v shopu za nugety?
 

DeletedUser

Guest
Náhodou, mě se líbí že pan generál Grant procestoval galaxii a po 5letech se vrátil i s nálezama. A Waytík byl na cestě s ním.

Jen mě mrzí že nedotáhli i zvířátka, ty malé zelené mužíčky a pak ty velké chlupaté mužíčky, netuším jak se jim říká odborně.
 

DeletedUser14841

Guest
Hm koukám, že je inno nejspíš na mizině a nebo naopak mají nahrabáno a chtějí ještě víc bohužel čím dál tím víc je to jen komerce neplatíš nemáš chceš tak vytáhni z kešeně 20 litránků ať jsi nejlepší začíná to bejt pěknej hnus velebnosti. Inno by se mělo zamyslet nad svojí nenažraností.

P.S.

Asi se budu muset vrátit k Vinetuovi abych zjistli od kdy ho provázela síla :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6324

Guest
Tohle už je trochu moc i na mě. Nemám k tomu moc slov.

Ale obdivuji, že tady ještě jsou nějací moderátoři. Protože kdybych byl moderátor a měl bych obhajovat INNO, že dělají vše v zájmu hráčů, tak to nevydržím.

Dovolím si ještě podotknout, že zdejší spisovatel Krosna se sice nedočkal tanků, ale Star Wars... proč ne? :D
 

DeletedUser18462

Guest
Sice to udělali ze srandy na den Star wars ale určitě to šlo udělat lépe :D ještě že si to nikdo nekoupí
 

DeletedUser

Guest
Vlastně ani nevim, jestli by mě těšilo a nebo spíš štvalo, mít tyhle věci v inventáři :)
Tvůrci prostě pochopili, že jistý druh hráčů je ochoten platit i za naprostý krávoviny a tak jim to umožnili. Proč ne? S nárůstem ceny hry roste i frustrovanost neplatičů a s jejich odchodem se blíží konec ?

Nechtěl bych bejt v kůži sběratele, až mu jednou smažou jeho "svět" i s "unikátní sbírkou" :)
 

DeletedUser

Guest
Sice to udělali ze srandy na den Star wars ale určitě to šlo udělat lépe :D ještě že si to nikdo nekoupí

Začlo to StarWarsem a bude to ukončeno dnem kdy začalo hokejové mistrovství, fotbalové mistrovství, vznik inna, vznik divokých kmenů, dnem kdy vyšel první barevný film

Až tady bude každej den něco. A toho že to nikdo nekoupí bych se nebál, za 750nuget je tu kupa ochotných lidí :D 750 není až tak moc, aby inno naznačilo že to nechce prodávat :indián:
 

DeletedUser

Guest
:-) :-) :-)
No do háje, prodejná děva drát :-) :-)
Takový nesmysl dokáže po náročném dni vyloudit úsměv na tváři.
 

DeletedUser14693

Guest
Tak tohle už nechápu :-/ Západ se přesouvá do stylu sci-fi ? Ale co mě překvapuje. Hlavně ať se sypou prašule že :-D .
 
Nahoru