• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser

Guest
Všichni co tu píšete máte pravdu každej to pojal podle sebe a to je v pořádku já osobně stále čekám kdy nám někdo ukáže co mělo být v extra bedýnkách :( pak si mužu jit stěžovat na INNO do německa je s nimi dobrá komunikace ale pokud nemám fakta ktere by mohli naši moderátoři zajistit moc toho nezmůžu a jak už tu někdo psal za reálne peníze chci něco víc než to co jsem dostal a když jsou už placeni za PRÁCI tak atˇji dělají pořádně
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdy už pochopíš, že ty informace o tom, co se dalo z čeho získat, mělo a má pouze Innogames uvnitř svýho vývojářskýho týmu? Tohle není a nebylo o tom, že bychom nedělali naši práci.

:20:
 

DeletedUser

Guest
pochop zase ty že ja nepíšu o vaší práci ani náhodou měl jsem na mysli inno games to co tu vy děláte pro lidi je skvělé ba i víc než to jen chceme vědět co tam mělo být a asi vám to zdělí dříve než nám když požádáte ,skusili jste to ?? ja to nevím, nebo mi to uniklo někde, mě není na obtíž jim napsat a je dost reálne že soutěž, hra ve ktere se točí opravdová měna musí mít pravidla a to patří k pravidlum vědět co muže hráč za peníze dostat mě osobně nápad s dárky pod stromečkem se líbil proto jsem investoval finance ale neznáme pořád podmínky této soutěže což je trestné i v NDR a to by si ti kluci měli uvědomit neberu jim ani to že makaj na vývoji hry ale musí prostě všechno dotáhnout dokonce :koupím si dvě auta obě se rozbijou(výrobní vada) jen jedno mi vymění na druhý nemáte nárok asi to není ok:(proč asi v restauracích je u jídla pod názvem složení potravin aby člověk věděl co kupuje že???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Kdy už pochopíš, že ty informace o tom, co se dalo z čeho získat, mělo a má pouze Innogames uvnitř svýho vývojářskýho týmu? Tohle není a nebylo o tom, že bychom nedělali naši práci.

:20:
Mně a asi i hodně dalším lidem, kteří jsou oprávněně frustrovaní touto akcí připadalo, že hodnota věcí, které získáme nákupem "beden" je daná popisem těch beden. Já se pídím po informaci, kdy kde a kdo jasně a srozumitelně řekl, že pro tuto akci dané hodnoty neplatí.
A že opravdu neplatily, víme všichni.
Celé to bylo pojaté jako nějaký druh tomboly nebo loterie, ale dopředu to (alespoň u nás) nikdo jasně a srozumitelně nevysvětlil. (Pokud ano, nikde jsem to nenašel a prosím o odkaz).
Prakticky to probíhalo tak, že jsme nakoupili bedny jako dárky a pak koukali jak joja, co z nich taháme... Na divokém západě by autor podobného žertíku skončil minimálně vyválený v dehtu, obalený peřím...
 

Deleted User - 31870

Guest
Mně a asi i hodně dalším lidem, kteří jsou oprávněně frustrovaní touto akcí připadalo, že hodnota věcí, které získáme nákupem "beden" je daná popisem těch beden. Já se pídím po informaci, kdy kde a kdo jasně a srozumitelně řekl, že pro tuto akci dané hodnoty neplatí.
A že opravdu neplatily, víme všichni.
Celé to bylo pojaté jako nějaký druh tomboly nebo loterie, ale dopředu to (alespoň u nás) nikdo jasně a srozumitelně nevysvětlil. (Pokud ano, nikde jsem to nenašel a prosím o odkaz).
Prakticky to probíhalo tak, že jsme nakoupili bedny jako dárky a pak koukali jak joja, co z nich taháme... Na divokém západě by autor podobného žertíku skončil minimálně vyválený v dehtu, obalený peřím...

Už jsem na to několikrát odpověděla, že nikdo nevěděl, jak ta akce bude fungovat a doteď ani nevíme, jak fungovat měla. Jestli o tom někdo mimo vývojáře ví, tak je to jeden admin ze zahraniční mutace, který sedí přímo v Innu. Ostatní se o tom nic od vývojářů nedozvěděli (minimálně jsem o tom nic ani na DE nenašla).
My s tou akcí rovněž spokojeni nebyli, protože k ní přišlo málo informací a některé ještě špatné.
 

DeletedUser1318

Guest
Jaké ty máš protivníky a spoluhráče, když hráváš bez města?? Tebe akorát může mrzet, v souvislosti s úbytkem hráčů, menší objem trhu...
Myslím, že se velice mýlíš, to, že na některých světech momentálně nejsem ve městě, nemusí vůbec znamenat, že nemám spoluhráče a spolubojovníky. Částečně to souvisí i s tím, že na některých světech už kolegové hrající od počátku westu prostě skončili.
Nicméně pokud by mne mrzel byť i jen chudší trh, je to čistě moje věc a navíc to nic nemění na faktu, že nejen mne přístup Innogames k hráčům nepříjde korektní.
...My s tou akcí rovněž spokojeni nebyli, protože k ní přišlo málo informací a některé ještě špatné.
Nechci se hádat, ale měl jsem dojem, že tu někdo z teamu konstatoval, že podmínky byly všem jasné dopředu a a teď tu pláčem s křížkem po funuse.
Tvoje odpověď staví celý "problém" do jiného světla.
Řešením tedy s konečnou platností je, že z nás, a nakonec vás, udělalo Inno kašpárky, nic se neděje, west jde dál a budeme čekat na další "překvapení" ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jaké ty máš protivníky a spoluhráče, když hráváš bez města?? Tebe akorát může mrzet, v souvislosti s úbytkem hráčů, menší objem trhu...

Promiň ale to sem nepatří jak hraje a proč je věc hráče když se baví podle svýho gusta tady je jinej problem který si musíme my hráči vyřešit sami z INNO takže lidove hrrrrr na ně a přímo do NDR :zásek:
 

DeletedUser9371

Guest
Promiň ale to sem nepatří jak hraje a proč je věc hráče když se baví podle svýho gusta tady je jinej problem který si musíme my hráči vyřešit sami z INNO takže lidove hrrrrr na ně a přímo do NDR :zásek:

Co furt máte s tím NDR ? To se Vám zase stýská po pašování bot a médského salámu, švindlování s celním prohlášením a strachem před celníky ? :D

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků. Sem se to moc nehodí, ale rád na téma NDR, CCCP, RVHP, SSM, KSČ, PO SSM, SČSP, ROH ......... pokecám v jiné místnosti. Jen je škoda, že musím pak vážit slova, abych zase nebyl oceněný žlutě :D

[spoil]
220px-Yellow_card_handball.jpg
[/spoil] Asi takhle, klikni lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Promiň ale to sem nepatří jak hraje a proč je věc hráče když se baví podle svýho gusta tady je jinej problem který si musíme my hráči vyřešit sami z INNO takže lidove hrrrrr na ně a přímo do NDR :zásek:

To sem právě patří, když vytýká nějakou věc na které neparticipuje, tak je třeba ujasnit oč mu jde. Já nikomu neříkám co má dělat, akorát se ptám. Jestli někdo hraje solo, tak se mi zdá divné že mu chybí spoluhráči.

Určitě je hlavní téma jiné, ale není to debata nad odchodem hráčů, jedná se o vánoční akci. Vůbec nevím co chceš řešit a kam se chceš hrnout. Tady si podebatuj o to co bylo, jak se ti to líbilo a to je asi tak všechno.
 

DeletedUser1318

Guest
To sem právě patří, když vytýká nějakou věc na které neparticipuje, tak je třeba ujasnit oč mu jde. Já nikomu neříkám co má dělat, akorát se ptám. Jestli někdo hraje solo, tak se mi zdá divné že mu chybí spoluhráči.

Určitě je hlavní téma jiné, ale není to debata nad odchodem hráčů, jedná se o vánoční akci. Vůbec nevím co chceš řešit a kam se chceš hrnout. Tady si podebatuj o to co bylo, jak se ti to líbilo a to je asi tak všechno.
Ono to jedno souvisí s druhým, prvotně mi vadí celá ta akce jako taková, to je ale jasné, k tomu je zbytečné se vracet. Byla to od začátku od Innogames levárna. Jestli úmyslná nebo amatérsky nezvládnutá je už asi celkem jedno.
K té druhé otázce, opakuji znovu, že se mýlíš, co se týká mého působení ve městech, nicméně je zbytečné to tu dál rozebírat.
Jakým způsobem hraji a jestli mi tu chybí spoluhráči se může projevovat i jinak, než jen pobytem ve městě. Zásadní problém je ten, že spousta hráčů, se kterými jsem začínal, už prostě hrát přestala. A buď si jistý tím, že naprosto přesně vím, proč přestali hrát.
Když budeš pátrat v diskuzích tady na fóru, místo sledování, jestli jsem někde ve městě, dovtípíš se.
Teď už to snad tak divné není.
 

DeletedUser

Guest
Co furt máte s tím NDR ? To se Vám zase stýská po pašování bot a médského salámu, švindlování s celním prohlášením a strachem před celníky ? :D

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků. Sem se to moc nehodí, ale rád na téma NDR, CCCP, RVHP, SSM, KSČ, PO SSM, SČSP, ROH ......... pokecám v jiné místnosti. Jen je škoda, že musím pak vážit slova, abych zase nebyl oceněný žlutě :D

[spoil]
220px-Yellow_card_handball.jpg
[/spoil] Asi takhle, klikni lol



ja v tý době žil a nestěžoval jsem si a každej si píše a HRAJE jak uzná za vhodne a nesnaž se opičit :(
 

DeletedUser

Guest
Určitě je hlavní téma jiné, ale není to debata nad odchodem hráčů, jedná se o vánoční akci. Vůbec nevím co chceš řešit a kam se chceš hrnout. Tady si podebatuj o to co bylo, jak se ti to líbilo a to je asi tak všechno.




jo debatuj jak uznáš za vhodné tvoje věc ja se snažím něco udělat s tím z čím nejsem spokojenej ahrrr na ně ???? to znamená stěžovat a stěžovat a být stále nespokojen z vánočními dárky a psát to na INNO do NDR je nutne si přečíst i konverzaci v ostatních příspěvcích pak třeba budeš vědět co chceme:([/QUOTE]
 
o debatuj jak uznáš za vhodné tvoje věc ja se snažím něco udělat s tím z čím nejsem spokojenej ahrrr na ně ???? to znamená stěžovat a stěžovat a být stále nespokojen z vánočními dárky a psát to na INNO je nutne si přečíst i konverzaci v ostatních příspěvcích pak třeba budeš vědět co chceme:(

No tak si stěžuj, poku máš proč. Sice nevím co chceš s čím udělat. Protože už je to ze strany Inna uzavřená věc. Jednu věc si je třeba uvědomit, na jeden prohřešek, se dá stežovat jen jednou. A vám bylo zodpovězeno, další akce už jsou akorát na provokaci.

Četl jsem téma, vím oč tu běží, ale celé to dávno už k ničemu není. Akorát se tady darmo užíráte. Na druhou stranu vás chápu, co by byl život bez štenkrování.
 

DeletedUser1318

Guest
No tak si stěžuj, poku máš proč. Sice nevím co chceš s čím udělat. Protože už je to ze strany Inna uzavřená věc. Jednu věc si je třeba uvědomit, na jeden prohřešek, se dá stežovat jen jednou. A vám bylo zodpovězeno, další akce už jsou akorát na provokaci.

Četl jsem téma, vím oč tu běží, ale celé to dávno už k ničemu není. Akorát se tady darmo užíráte. Na druhou stranu vás chápu, co by byl život bez štenkrování.
Tak zaprvé,
jsme tu v salonu, čili hospodě, tak si myslím, že je tu akorát to správné místo si tu některé věci vyříkat.
Za druhé, jestli něco Inno uzavřelo, je mi celkem fuk, já se ptám tady na fóru, a to co chci vědět stále nevím. Navíc chtěli odezvu, jestli už nějakou od nás dostali, zatím nevím. A jestli do toho má co kdo kecat, tak si myslím, že asi nejspíš sami hráči.
A to, že je ta otázka tady někomu nepříjemná, nemá vůbec nic společného s provokací.
Za třetí, aby to bylo úplně jasné, ptám se, kde jsem se měl dovědět, že hodnota věcí vytažených z beden nebude odpovídat hodnotě uvedené na popisu u ní. Pokud to někdo někdy jasně a srozumitelně oznámil, omluvím se mu. Zatím jsem přesvědčen,že nemám za co.
A jestli jsem nedosáhl a nedosáhnu ničeho jiného, tak mám alespoň radost z toho, že celou tuto vánoční opičárnu zhodnotil i člen týmu jako, řekněme to slušně - nepovedenou.
 
Nahoru