• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser

Guest
Koukám že se tady mažou příspěvky no co se dá dělat hlavně , že příjde nějaká náprava ze strany INNO děkujeme za nové bedýnky

Edit by D.: příspěvek ti byl smazán, protože byl zcela zbytečný - hráči si umí rozkliknout odkaz a přečíst informace sami, nepotřebují informace vykopírovat z odkazu.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7647

Guest
Truhlice by sa po nahratí bugfixu mali generovať automaticky, čiže nemali by ste písať na support.
VAKS: na supporte máš 2 tickety a to zodpovedané. Čiže neviem o čom hovoríš.

zodpovědět neznamená vyřešit!!!!!!!!!! ale možná že počkat znamená rok dva???
 

Deleted User - 31870

Guest
Promiň, ale svůj problém si musíš vyřešit v ticket systému - my nevíme, o co se jedná. Každopádně musíš brát ohled na to, co jsi po supportu chtěl - jsou věci, které jsou z naší strany neřešitelné..
 

DeletedUser11232

Guest
Don't be a bad person otherwise Santa Claus is not coming to Town!

Not coming, jak je psáno znamená to něco ve smyslu , I Když Santa už nepřijde, tak nezlobte? neboli Nezlobte, i když Santa nepřijde už ... :)

Lépe řečeno...Nebuďte zlým člověkem jinak Santa Clause nepřijede do města...to že jsi napsal not coming, tudiž nepřijede je ti nanic, když podstata této věty na překlad byla ve slově otherwise...tudiž jinak...Sice zatím nevíme, jaký to má význam...ale určitě to časem zjistíme :-)
 
Když se tu řeší ty bedny, tak jsme se chtěl zeptat. Mě z klasické ocelové bedny padly jimovy roztrhané kalhoty. To je dost chabé...
 

Pawn

Člen týmu
Když se tu řeší ty bedny, tak jsme se chtěl zeptat. Mě z klasické ocelové bedny padly jimovy roztrhané kalhoty. To je dost chabé...

No Chabé to je... ale Jimovky jsou brány jako "vzácné" vzhledem ke jménu .. to je fakt smůla tohle no, ale vim o pár lidech kterym z ocelovky vypadl třeba polstář.. :) To je taky docela síla.. :)
 

DeletedUser

Guest
Já vím o jednom, co si bednu nekoupil a má prd, jako ostatní :-)
 

DeletedUser

Guest
Mne už z oceloviek padli aj Jimove kalhoty, aj polštár, niekomu aj veci typu čierna stuha a podobne... je to chabé a mohlo by sa s tým niečo robiť, ale zatiaľ to nie je žiadny bug.
 

DeletedUser10850

Guest
Považujem tiež "Vánoční akci" za aprílovú "Akci" , aby som dostal za truhlicu v cene 100 nugget černý šátek za 14$, to je fakt podvod
 

DeletedUser1611

Guest
větší ubožárnu jsem nikde neviděl dárky se přece dávaj jen pro radost a ne za peníze a už vůbec za nugety :kobylka:
 

DeletedUser14508

Guest
no taky se mi povedlo dostat zajímavej dárek -- z premierové bedny (tzn.koupila jsem jí za nugety::) mi padli sáně.Takže 10x sem se modlila o vánoce (1saně) poctivě rozbalovala advent (2saně) a teď dostanu 3 to je pech:( Nejhorší je,že nejdou prodat na trhu a od obchodníka za ně dostanu kolem 300 :(
 

DeletedUser

Guest
drahé dárky

Zdar všichni tak já jsem koupil na více světech ty 3 nejdražšší dárky a měl jsem tam 3 klíč , slona,pštrosa , 2 krát likér pro zpětné vrácení scopnostních bodů , a zbraně -Billův peacemaker(celkem 3) Athosův fleret,Tashunkůw tomahavk,. pak kalhoty ---Džíny Pata F.Gareta,Kožešinové chapsy Buffalo BIlla,Vojenské kalhoty george Crooka no a opasek Ala Swearengena . Takže záleželo na chuti risknout větší herní peníze nebo koupit nugety .mě se to vyplatilo :hoj:
 

DeletedUser9544

Guest
tos měl kliku. já všechny dárky koupil jenom na jednom světě a dostal jsem (mluvím pouze o truhlách s popisem Tato skříňka skrývá hodnotné předměty, jako třeba 3. klíč, kolt Wyatta Earpse nebo Tašunkovo Tomahawk.):
natovu mačetu, tashunkův tomahawk, napodobeninu zlaté pušky, lněné kalhoty williama mastersona, opasek setha bullocka s přezkou koně a 3.klíč

z čehož jsem neměl pouze tashunkův tomahawk a napodobeninu zlaté pušky, která mi ale byla v celku nanic. takže jsem si nechal jenom tomahawk a to ostatní jsem aspoň prodal na trhu, ale nehodilo to tolik, kolik jsem čekal...

tak jsem zvědav, co bude v té opravné truhle za ten opasek setha bullocka!
 

DeletedUser

Guest
kdyz sme tady u tech vanoc tak sice trosku bokem, ale k vanocum u marie mi porad visi 2questy na sanky oba stejne a zrejme to budou mit ostatni to same tak si tak rikam co s tim
 

DeletedUser

Guest
:hoj:
tak v opravné truhle jsem měl Howdah pistoly 100-200 dmg :-)
 
Zdravím,

doufám, že můj příspěvek nevyzní v tom smyslu, že něco vyčítám našim supportérům, je mi jasné, že oni plní pouze pokyny, které dostanou z Německa. Nicméně si myslím, že aniž by si to uvědomovali, tak dělají přesně to, co se zde dělo za totalitního režimu. Hodně hráčů dostalo v truhlách věci, které neodpovídaly tomu, co bylo psáno u truhel, tedy že tam budou vzácné věci a hodnota nálezu nad 5000 nebo 10.000 dolarů. Lidé z Německa napíší, že vracet se budou pouze ty a ty bedny, i když by se měly vracet i další bedny, v kterých hráči měly předměty, které neodpovídali tomu, co bedna měla zaručovat. Jak jsem již někde psal, je to jako kdyby se vracely opravené součástky za zmetky, ale vyměníme je pouze hráčům, jejichž nick začíná do písmene K. Těm co začíná písmenem L a dále, tak ti už mají smůlu, protože tak o tom někdo rozhodl. Toto ale přece není správné, buď vyměním všechno, co nás klamalo, nebo nic.
Možná plácám nesmysly, ale právě mi to přijde, že naši supp...plní pokyny, aniž by jasně dali najevo, že hráči mají pravdu a zastali se jich i za cenu, že jinak končí. Holt jsme prostě češi, zde to tak chodí.

Já jenom doufám, že se najde hráč, který má na právníka a zažaluje společnost v občansko-právním sporu, jelikož toto byla krásná ukázka klamání. Když je někde psáno, že truhla obsahuje to a to a hodnota je nad 5000 dolarů, nemůže tam být věc pod 5000 dolarů, i kdyby si rozhodl někdo, že na tyto truhly kašlem. Jestli se jim nechce makakt a dát to do pořádku, tak ať se na to vykašlou ....
 
Nahoru