• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser

Guest
Ak ano:

Neviem ci mam chvalit INNO aky dalsi super napad na zisk
Alebo mam nan nadavat ako ukrivdilo hracom
alebo sa mam smiat hracom ze naletelo INNU


ale viem si zivo predstavit oznamenie co dostanem na sklol:


Milí hráči, INNO Vám pripravilo ďalší krásny darček. Darčeky sú dnes o 50 percent lacnejšie. Neváhajte, využite túto jedinečnú akciu a otvorte ich. Prajeme vela štastia pri ich otváraní.


Krásnu hru Vám praje blablablalol
 

DeletedUser13667

Guest
Zorro, to je jasne, ze tw team nemoze napisat nic negativne na Inno. Kasli na to, nema to vobec ziadny zmysel uz cokolvek pisat,, to mas proste jednym uchom dnu a druhym von, nemcov to nezaujima. Eurace pribudaju, tak naco by sa nieco menilo.

Myslím že tu skoro celý tým vyjádřil jak je to nepovedená akce. Já jsem chtěl jen ukázat také nějaké plusy.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že tu skoro celý tým vyjádřil jak je to nepovedená akce. Já jsem chtěl jen ukázat také nějaké plusy.

Toto je OT ale on narazal na inu jazykovu verziu westu. Tam je to ako v rozpravke ohladom INNA lol

Tie klady boli pravdive co si napisal.
 

DeletedUser

Guest
myslím, že tým by to INNO úplne zaklincovalo...po tom ako sa na nich valí vlna kritiky za celú akciu, tak to snáááď nespravia, lebo všetci, čo sú naštvaní za svoje pekné darčeky za plné ceny by sa naštvali ešte viac...

Zober si to ale z marketingovej strany - toto je bussiness. Toto sa robi aj v normalnych obchodoch - daju produkt za full cenu, ludia ho kupuju a potom, ked sa on uz nejavi zaujem, znizia cenu a ludia zas kupia.
 

DeletedUser13667

Guest
Zober si to ale z marketingovej strany - toto je bussiness. Toto sa robi aj v normalnych obchodoch - daju produkt za full cenu, ludia ho kupuju a potom, ked sa on uz nejavi zaujem, znizia cenu a ludia zas kupia.

Zde je rozdíl v tom že v normálních obchodech se potřebují zboží zbavit. Protože jinak skončí někde na skládce. Proto je výhodnější ho prodat za minimální výrobní cenu bez zisku, než aby museli platit za likvidaci.

Zde se jedná o něco pomyslného. O slevě pochybuji. Protože by na tom nevydělali tolik peněz příští rok, neboť by hráči čekali na tu slevu (aneb že příjde znova).
 

DeletedUser

Guest
stalo, ja som dostal bowieho nôž aj skalp... chcel by som využiť niečo podobné ako na slovenských svetoch, myslím, že by nás bolo viac...

Behom chvilky som našiel mnoho nespokojných ludí s colorada, takže by sa s tým mohlo niečo robiť...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Také bych to uvítal,za takovou hromadu nugetů dostat volský potah je opravdu trapárna :tom:
 

DeletedUser7647

Guest
Jakým způsobem ted dokážu že sem dostal Ml. hřebce?
 

DeletedUser7647

Guest
Jestli to bude řešit support tak jedinou věc kterou se dozvím bude zase ........ Požadavek je uzavřen, není možné dále přispívat. .........
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku.

Dostal som Bowieho nôž z truhly, čo sa ale stane, keď som ho už vydražil ? Dostanem aj tak novú truhlicu, alebo si mám zaobstarať nový Bowieho nôž a ten mi potom zmizne ?

ďakujem za odpoved :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Truhlice by sa po nahratí bugfixu mali generovať automaticky, čiže nemali by ste písať na support.
VAKS: na supporte máš 2 tickety a to zodpovedané. Čiže neviem o čom hovoríš.
 

DeletedUser

Guest
Při najetí do místnosti se objeví

Don't be a bad person otherwise Santa Claus is coming to Town


Sice chápu co ten text znamená, ale co tím chtělo Inno říci?
 

DeletedUser13514

Guest
Akce končila 6.1.. Pokud hru zaktualizuješ, tak by dárek dole měl zmizet.
 

Pawn

Člen týmu
Při najetí do místnosti se objeví

Don't be a bad person otherwise Santa Claus is coming to Town


Sice chápu co ten text znamená, ale co tím chtělo Inno říci?


Don't be a bad person otherwise Santa Claus is not coming to Town!

Not coming, jak je psáno znamená to něco ve smyslu , I Když Santa už nepřijde, tak nezlobte? neboli Nezlobte, i když Santa nepřijde už ... :)
 
Nahoru