• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

Čauki lidičky tak jsem si opět po dlouhý době přečetl forum a rozhodl jsem se snad i poprve něco přidat do tý hromady zaprvé chci se poklonit moderátorce Darling za to, že je prostě komunikativní a hlavně lidská a baví se snáma jako jedná znás čož asi bude.
Spousty lidí tady utratila včetně mě kupy peněz za zlatky aby si něco vytáhli z bedýnek a teď???nadáváme bohužel i já ,každej z lidí(hráču )jsme jiní což je moc dobře někdo chce duelovat jiný plní ukoly další zbírá svítící zbraně atd.Podle toho jací jsme každej z nás chtěl v těch bedýnkách najít něco co jinej nemá druhej a kdo tvrdí že ne tak by se měl zamyslet ja sám jsem si přál třeba zlatýho osla ,pštrosa nebo rudolfa prostě něco co by bylo k něčemu proto jak se bavím a chci bavit určitě to moderátoři neuvěřitelně prokoučovali ale vydělali a to byl nejspíš i jeji záměr no ruku na srdce zadarmo ani kuře nehrabe a penízky jsou potřeba rozebíráme tu něco za co si mužeme i sami nikdo z nás si nic kupovat nemusel ale lidská chamtivost být lepší než ten druhý je prostě vlastnost která je v každém z nás .Co se týče hry tak se strašně změnila někde k lepšímu jinde k horšímu hraji na více světech znám spousty hráčů a hrou se snažím bavit jak jen to jde a už několik let .Osobně by mě zajímalo proč pořát dostáváme mezi posledníma ukoly ,různe věci a ještě německy než se to přeloži je to doba a nejen to pořád nějaké chyby a hlavně se cítím jako Čech méněcenný to by jsme měli vytýkat INNO chcete peníze tak ať si je zaslouží hrál jsem pár krát na DE servru tam to prostě šlape jak hodinky, nepochopitelně je fakt že oproti začátkům nas hraje tak 20% tak proč pořád potřebuji naše těžce vydělane dolárky stahovat je nás tak málo oproti jiným zemím tam to dělají jak ???to tam mají pořad na denním pořádku bedýnky za peníze no asi ne ti by je hnali nevím jakým směrem se hra ubírá začala řada nesmyslných ukolů tak pro lvl50 a my co jsme na max.lvl chodíme na borůvky a drbeme se na nose dávají ukoly které nejdou splnit když chcete mit supr opasek tak ho neseženete protože ho nikdo nemá ve hře ma to logiku co se týče stížnosti k dárkům určitě to nemá smysl ale pokud se někdo najde kdo jim to napíše pište to česky jsme členy EU i když před krachem každopádně je čeština našim úředním jazykem tak ať si to přeloží jsou za to placeni. Popřeju hezkej Nový Rok a na Westu pořádnej krok

Ahoj, mám pro tebe smutnou zprávu, INNO na telegram psaný naším uředním jazykem nereaguje, psal jsem tam dvakrát a ani jednou mi neodpověděli a to už je skoro půl roku, rok dozadu a ještě nedávno, kůli tomu bugu, taky se neozvaly, takže zbytečné *V2*
 

DeletedUser

Guest
A co jim chcete psát ? Že jste se pokusili podplatit vánočního skřítka milionama dolarů, aby vám dal skříňku v hodnotě něco přez 10 tisíc ? Absurdní. Nebo že jste si koupili bedýnku vědomě za nugety aby jste získali výhodu před těmi co nugety nekupují a ono v ní náhodou nebylo to co chcete ? Tak si ty nugety nekupujte a nebude vás to lákat k takovejm blbinám :-) Co jste čekali třeba v bedýnce za litr, kde je napsávo že obsahuje náhodný produkt ? Já náhodný produkt.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahoj, mám pro tebe smutnou zprávu, INNO na telegram psaný naším uředním jazykem nereaguje, psal jsem tam dvakrát a ani jednou mi neodpověděli a to už je skoro půl roku, rok dozadu a ještě nedávno, kůli tomu bugu, taky se neozvaly, takže zbytečné *V2*

Ani se nedivím *V7* Přečetl sis doufám ty nespočetná upozornění, že máte psát v jejich rodném jazyku (němčině) nebo angličtině..
 

DeletedUser8989

Guest
Ani se nedivím *V7* Přečetl sis doufám ty nespočetná upozornění, že máte psát v jejich rodném jazyku (němčině) nebo angličtině..

Promin že se do toho zase motám ale oni jsou za to placený tak snad i kdyby to měli dát googlu překladače a aspon se zkusili ... ale oni ani tu snahu nemají, možná to raději ani nechtějí překládat .. Kdybych byl za to placen nebo měl na to čas tak bych to klidně podle slovníku přelouskal ale tady je vidět že oni o to nestojí nikomu pomáhat !!
 

DeletedUser9530

Guest
Já mám jasno, dlabat na nugety a bedýnky, nakoupím si raděj dobrý žraso na Silvestra, nějaký bublinky, pár petard a když mi to neurve prsty, tak oslavím Novej rok :beer:.
 

Deleted User - 31870

Guest
Plácáš blbosti - kdyby ti někdo napsal v jazyku, který nejsi schopen ani identifikovat, nebudeš se při počtu ostatních věcí, které musíš vyřídit, obtěžovat něco o tom zjistit. Náš jazyk patří mezi jeden z nejsložitějších a vem si, kolik Čechů ho ani neumí správně použít (stačí si občas přečíst fórum, někteří nejsou schopni složit obyčejnou větu, aby dávala smysl).

Podobná upozornění jaký jazyk použít, jsou zcela běžná. Třeba nechápu, proč někteří píší anglicky na český support a jsou to Češi.
 

DeletedUser

Guest
Promin že se do toho zase motám ale oni jsou za to placený tak snad i kdyby to měli dát googlu překladače a aspon se zkusili ... ale oni ani tu snahu nemají, možná to raději ani nechtějí překládat .. Kdybych byl za to placen nebo měl na to čas tak bych to klidně podle slovníku přelouskal ale tady je vidět že oni o to nestojí nikomu pomáhat !!

Asi si myslí, že když je někdo takový primitiv (nebo malé dítě), že neumí anglicky ani německy, že asi jeho názor za mnoho nestojí. Ostatně na pomoc tu máš český česky mluvící support, tak proč bys měl otravovat je?
 

DeletedUser8989

Guest
Plácáš blbosti - kdyby ti někdo napsal v jazyku, který nejsi schopen ani identifikovat, nebudeš se při počtu ostatních věcí, které musíš vyřídit, obtěžovat něco o tom zjistit. Náš jazyk patří mezi jeden z nejsložitějších a vem si, kolik Čechů ho ani neumí správně použít (stačí si občas přečíst fórum, někteří nejsou schopni složit obyčejnou větu, aby dávala smysl).

Podobná upozornění jaký jazyk použít, jsou zcela běžná. Třeba nechápu, proč někteří píší anglicky na český support a jsou to Češi.

No když se kouknu co nám to předvádí za blboviny že přidají dárky ale to že spousta čechů má nějaké okna stále v němčině to je nezajímá ! Nechci tu schazovat jejich práci ale už dlouho nám nepředvedli že tam něco dělají ... A když to neumí dát do googlu překladače aby zjistili aspon trochu co po nich člověk žádá tak at si najmou nějakého čecha .. peníze mají *V7* dárečky si koupilo hodně lidí *V7*
 

DeletedUser

Guest
....a i když už by ty maily všechny přečetli a přeložili, kolik je jich ve skutečnosti podnětných a kolik ufňukanej spam ? Zbytečná práce. Já za to být placenej tak to taky mažu a jen si chodím pro vejplatu :-)
 
Měli dát na Anglickém ofiforku anketu, stačilo by jen klikat, psát není třeba...

Jak chtělo Inno hodnotit, tak měli dát hráčům přístup. Stejně se zařídí podle sebe, tady jde jen o ohlasy. Měli by hrát čistou hru, pokud dávám "dárky" tak ne nějakou předraženou formou. Buď podle regulí prodávám za nugety předměty, anebo ne. I mi se to zrovna nelíbí, a to proti placení nic nemám, spíše naopak. Nazývejme věci pravými jmény, tohle byla loterie u příležitosti vánoc.
 
to je pravda...

ale nemohli to nazvať lotéria, lebo v lotérii sa platí malá čiastka a buď vyhráš, alebo nie...kdežto tu sa platí čiastka obrovská a len veeeeľmi málo prípadov aj tých skoro top výhier ju v podstate dosiahne svojou hodnotou...

to jak keby si v reále kúpil los za milión, aby si mohol vyhrať Fábiu...

No tak to nazveme tombola. V loterii by si sice vsadil málo ale vyhráli by asi tak tři jedinci...
 

DeletedUser

Guest
Na polském serveru je anketa,jak se nám líbil ten skřítek-hamoun.

Tak snad se polákům nelíbil :D
 

DeletedUser13138

Guest
Podívejte se byli vánoce tak INNO dali takovou akci aby do toho lidi vrazili peníze,protože sami chtěli peníze na dárky a asi jich moc neměli tak to vytřískali z vás a udělali si bohatého ježíška.Koupili si Jachtu,vilu v Malibu,Mercedes,rolexky hodinky, luxusní dovolené atd atd.
 

DeletedUser

Guest
Ale je tiež fakt, že po celý tento rok bola na nuggety 50% akcia, takže takto z nás dostali iba peniaze, ktoré by sme asi zaplatili aj tak... inak kúpil som si tie 3 najdrahšie darčeky, otváram po 1 za deň.. z jedinečnej napodobenina zlatej pušky, z prémiových zatiaľ ľanové nohavice williama mastersona a revolver wyatta earpse - zatiaľ som spokojný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13138

Guest
ty gatet wiliama mastersona mi padli tedkom z vykradani hrobu
 

DeletedUser6989

Guest
Kdyby udělali podobnou akci - výměna nugetů a Zkušeností za truhličky,myslím,že by to mělo větší ohlas.Spousta 120níků má hromadu zkušeností a řekl bych,že od INNA by to byl dobrý krok,jak udržet hráče ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Ale je tiež fakt, že po celý tento rok bola na nuggety 50% akcia, takže takto z nás dostali iba peniaze, ktoré by sme asi zaplatili aj tak....

Cenu určují pouze oni, to je součastná cena přizpůsobená potřebě trhu, ne poloviční cena...ale "poloviční" cena zní lákavěji :yes:
 

DeletedUser

Guest
Tak som to otvoril všetko:
Jedinečná truhla - Napodobenina zlatej pušky

Prémiové truhly:
Ľnené Kalhoty Williama Mastersona
Slon
Athosuv fleret
Billuv Peacemaker
Revolver Wyatta Earpse
Taschunkuv Tomahawk


Celkovo som spokojný, aj keď tam samozrejme sú aj predmety, ktoré sa dajú nájsť pri práci.
Inak myslím si, že možnosť výmeny skúseností za ocelové bedničky by bol zaujímavý krok, pretože keby to použili, strácali by miesta v HS, ale na druhú stranu by mali šancu získať svietiace zbrane. Určite by to oživilo hru. Výmena za nuggety by už úplne v normále nebola, znovu by sa zväčšovala priepasť medzi prémiovými a neprémiovými hráčmi... Tiež by bolo dobré, keď už sú v hre tie superzbrane (100-200), dať možnosť nájsť ich aj z ocelových truhličiek, nielen z prémiových.

Cenu určují pouze oni, to je součastná cena přizpůsobená potřebě trhu, ne poloviční cena...ale "poloviční" cena zní lákavěji :yes:

Ceny za premium tu sú o dosť menšie ako u konkurencie, napr. v battleknight.
 

DeletedUser

Guest
Kdyby udělali podobnou akci - výměna nugetů a Zkušeností za truhličky,myslím,že by to mělo větší ohlas.Spousta 120níků má hromadu zkušeností a řekl bych,že od INNA by to byl dobrý krok,jak udržet hráče ve hře.

Ten kdo ještě není na 120 by potom měl ztrácet levly, nebo je mimo hru ? A pokud ztrácet levly, tak i duelovku ? Možná by bylo zajímavé duelovat pak hráče s duelovkou 190 a lvl 15. Jsem pro :good:
 
Nahoru