• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser

Guest
myslim ze darecky pro inno smysl meli vysledek to prineslo a to myslim ze vic jak 100 procentni spousta lidi utratili dolary s minimalni navratnosti za predmety a sspousty lidi koupilo nugety cimz prispeli do kasy inna vsichni nadavaji ale duvod akce tedy dle meho nazoru se vyplnil s pozitivnimy vysledky
 

DeletedUser5175

Guest
Vlk (INNO) se nažral a zas o něco ztloustl,hráčům peníze sebral a moderátorům jazyk vyrval.
Krásné vánoce přeje hráčům Westu Václavka *V25*
 

DeletedUser14273

Guest
Darling, podařilo se nakonec něco sesmolit za nás čecháčky na INNO? Myslím reakci hráčů...
(Byla jsem tu teď spíš jen na skok, nebyl čas.)
 

DeletedUser

Guest
kúpil som si ten darček za 2k nuggetov bol tam kolt wyatta earpa a athosov fleret, na jednej strane som spokojný a na druhej aj sklamaný, lebo som chcel radšej nejaké oblečenie ako zbraň :)
 

DeletedUser

Guest
Neskutocne sa mi paci tento nazor tejto baby:)

AnneGunn AnneGunn is offline

Stranger


Join Date: Nov 2010
Total posts : 4
AnneGunn is on a distinguished road
Default
Dear Inno Games,
thank you so much for you generous christmas gifts. I really feel in the christmas spirit now after paying for worthless gifts.

I would like to reciprocate your generosity so my gift to you this christmas is my promise. I promise that I will not buy a single nugget from you in 2012. Hopefully others will be as generous as I am and together we starve your income stream until you learn a valuable lesson.

Have a very merry christmas

Anne

Inak skoda ze tu nie je Seon Mallory. Nemusel som jeho expenie, neskutocne ma tym vytacal, ale ten by tuto diskusiu riadne ozivil:D
 

DeletedUser

Guest
nikdo si ty nugety kupovat prece nemusi...nadavat na to kdyz vedela co kupuje je takovy...nevim no...
 

DeletedUser1442

Guest
No, na Vánoční akci jsem se těšil, když vidím výsledek tak můžu říct jediné: KONČÍM.
 

DeletedUser

Guest
Prepacte ak to tu bolo ale u jedinecnej truhly je JASNE napisane ze v nej najdes predmety drahsie ako 10 000 tisic a jeden hrac tam nasiel codyho dorazkovu. INNO bude isto reagovat ze to bol bug.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Darling, podařilo se nakonec něco sesmolit za nás čecháčky na INNO? Myslím reakci hráčů...
(Byla jsem tu teď spíš jen na skok, nebyl čas.)

Za nás Čecháčky nikdo nic oficiálního nepsal - své subjektivní názory jste mohli posílat do tématu na DE fóru, které však zamkli (zřejmě kvůli vzrůstajícím slovním přestřelkám, nevím), takže jediná možnost, na kterou jsme upozornili, je zaslat sám za sebe reakci na e-mail Innogames.
 

DeletedUser

Guest
Tato diskuze je pořád dokolečka o tom samém, napíšu tedy to samé:
To je legrace, jak si lidi nevidí do huby. Hraji jen na světě 6, na jiných (nových prémiových ) světech to může být jinak, ale z mojí perspektivy:
1) Je to zvýhodnění bohatých a lidí, co platí nuggety. Že lidé, platící nuggety jsou zvýhodněni je jasné snad každému, nezdá se mi, že zrovna tato akce by byla až takové zvýhodnění. Přijde mi, že INNO to udržuje v rozumných mezích. Přestože bych si mohl koupit tisíce nuggetů, stále jsem nepoužil ani jeden nugget a necítím se nějak nepřekonatelně znevýhodněn. A že akce nahrává dolarově bohatým hráčům? Proč asi jsou tito hráči bohatí? Já osobně mám půl milionu, ale je to proto, že jsem ještě ani jednou neudělal velký reskill, body přehazuji jen po malých množstvích a čekám, až se šaman zcela uklidní, nepoužívám produkty jako lékořice a sušenky, nemám žádné svíticí dražší věci nebo plný inventář věcí s prodejní hodnotou 2M. Hráč na 120. úrovni se musí hodně snažit, aby za den vydělal méně, než $1000, takže ať mi nikdo netvrdí, že má jen $200 a nemůže si tedy dovolit ani nejlevnější dárky. Myslím, že je spravedlivé, že ti, co šetří a upírají si každodenní "rozkoše", mají občas něco, čím mohou svoji snahu zúročit.
2) V bednách vypadávají věci, které nemají ani cenu té bedny. Příkladů je možné najít mnoho, některé jsou ale bláznivé. Že z bedny za 1000 vypadla kůže? No ale já už jsem prodal asi 20 kůží po 1500. Takže 500 zisk. Z dárku za 1000 vypadla sušenka, nebo dokonce jen lékořice? Sušenky jsem prodával za 4000, když byla klika tak i za 5000. Lékořici za 2000. Takže opět zisk. Pochopitelně, často je v bednách opravdu něco, co nevyváží její cenu, ale mnoho pisatelů je zjevně mimo.
3) V bednách jsou přemrštěně dobré věci. To je ostrý kontrast s předchozím. Já osobně si myslím, že není dobrý nápad takhle podporovat náhodu (mj. i proto, že jsem v bedně nikdy neměl nic dobrého ;-)), že to jen zbytečně zvyšuje nespokojenost hráčů, kteří nic dobrého nedostali, ale svým způsobem je to spravedlivé. Jak mnozí psali, je to loterie - 100 hráčů si koupí bednu za 5k, většina dostane věc za 3k a jeden z nich dostane něco vzácného s hodnotou 300k nebo i víc. Jeden hráč je šťastný jak blecha, 99 naštvaných. Ale všichni měli na začátku stejnou šanci, měli možnost vybrat si, jestli hrát nebo ne, a mohou nadávat jen na RNG (tj. náhodu), pokud nevyhráli. Osočovat INNO je hloupé, je vinno jen tím, že nevidí, že hráči toto chápou jako nespravedlnost. Jistěže také závidím hráčům, co za 5k dostali klíč č.3, ale je mi jasné, že jsem se o to nezasloužil o nic víc než on, tak není důvod, proč bych jej měl získat místo něj. Třeba se jednou usměje štěstí i na mě.

Koukám, že jsem toho napsal nějak moc, tak doufám, že se tím někdo prokouše a možná to i pochopí, a že bude stejně jako já rád, že INNO se snažilo a něco pěkného nám dalo k Vánocům. Mě se nápad líbí, přestože jsem "nevyhrál". Problém je jen v myslích nenažraných lidí.

Veselé Vánoce
 

DeletedUser

Guest
podle rozdělení na trhu je oblečení a kalhoty zvlášť

teraz ma tu ideš ťahať za slovíčka ? pre mňa je oblečenie všetko, čo sa dá obliecť, teda aj nohavice, ale aj tak neviem, čo chceš dosiahnuť tým porypovaním, ak chceš wyatta kúp si prémiovú truhličku aj ty, ak na ňu nemáš tvoj problém, ale potom tu nereptaj ...
 
teraz ma tu ideš ťahať za slovíčka ? pre mňa je oblečenie všetko, čo sa dá obliecť, teda aj nohavice, ale aj tak neviem, čo chceš dosiahnuť tým porypovaním, ak chceš wyatta kúp si prémiovú truhličku aj ty, ak na ňu nemáš tvoj problém, ale potom tu nereptaj ...

to měl být jen vtip-jestli jsem to špatně podal pak se omlouvám
 

DeletedUser

Guest
Za nás Čecháčky nikdo nic oficiálního nepsal - své subjektivní názory jste mohli posílat do tématu na DE fóru, které však zamkli (zřejmě kvůli vzrůstajícím slovním přestřelkám, nevím), takže jediná možnost, na kterou jsme upozornili, je zaslat sám za sebe reakci na e-mail Innogames.



Čauki lidičky tak jsem si opět po dlouhý době přečetl forum a rozhodl jsem se snad i poprve něco přidat do tý hromady zaprvé chci se poklonit moderátorce Darling za to, že je prostě komunikativní a hlavně lidská a baví se snáma jako jedná znás čož asi bude.
Spousty lidí tady utratila včetně mě kupy peněz za zlatky aby si něco vytáhli z bedýnek a teď???nadáváme bohužel i já ,každej z lidí(hráču )jsme jiní což je moc dobře někdo chce duelovat jiný plní ukoly další zbírá svítící zbraně atd.Podle toho jací jsme každej z nás chtěl v těch bedýnkách najít něco co jinej nemá druhej a kdo tvrdí že ne tak by se měl zamyslet ja sám jsem si přál třeba zlatýho osla ,pštrosa nebo rudolfa prostě něco co by bylo k něčemu proto jak se bavím a chci bavit určitě to moderátoři neuvěřitelně prokoučovali ale vydělali a to byl nejspíš i jeji záměr no ruku na srdce zadarmo ani kuře nehrabe a penízky jsou potřeba rozebíráme tu něco za co si mužeme i sami nikdo z nás si nic kupovat nemusel ale lidská chamtivost být lepší než ten druhý je prostě vlastnost která je v každém z nás .Co se týče hry tak se strašně změnila někde k lepšímu jinde k horšímu hraji na více světech znám spousty hráčů a hrou se snažím bavit jak jen to jde a už několik let .Osobně by mě zajímalo proč pořát dostáváme mezi posledníma ukoly ,různe věci a ještě německy než se to přeloži je to doba a nejen to pořád nějaké chyby a hlavně se cítím jako Čech méněcenný to by jsme měli vytýkat INNO chcete peníze tak ať si je zaslouží hrál jsem pár krát na DE servru tam to prostě šlape jak hodinky, nepochopitelně je fakt že oproti začátkům nas hraje tak 20% tak proč pořád potřebuji naše těžce vydělane dolárky stahovat je nás tak málo oproti jiným zemím tam to dělají jak ???to tam mají pořad na denním pořádku bedýnky za peníze no asi ne ti by je hnali nevím jakým směrem se hra ubírá začala řada nesmyslných ukolů tak pro lvl50 a my co jsme na max.lvl chodíme na borůvky a drbeme se na nose dávají ukoly které nejdou splnit když chcete mit supr opasek tak ho neseženete protože ho nikdo nemá ve hře ma to logiku co se týče stížnosti k dárkům určitě to nemá smysl ale pokud se někdo najde kdo jim to napíše pište to česky jsme členy EU i když před krachem každopádně je čeština našim úředním jazykem tak ať si to přeloží jsou za to placeni. Popřeju hezkej Nový Rok a na Westu pořádnej krok
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru