• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vanoce na TW 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11005

Guest
No jo,ale já jdu ráno v 8 do práce a vracím se až v 10 večer a na net se v práci nedostanu...ví se už odměna za "správné" otevírání?
 

DeletedUser

Guest
Adventní kalendář znovu dokázal že inno si z nás asi dělá srandu!! čekal jsem po 2,0 nějaké předělání ale tohle mě totálně zabilo.. jako 2šunky je opravdu fajn odměna... Výsměch hráčům to tak možná je...

Máš pravdu samotného mě to překvapilo, jinde jsem zažil lepší adventní kalendář :(:zásek:
 

DeletedUser14275

Guest
No co k tomu říci. Nugetáci přestaňte kupovat nugety a jen hrejme zadarmo. Třeba to někoho kopne do hlavy, že touto cestou to asi nepůjde. Adventní kalendář je jen jeden velký ***. Fazolí a brambor mám už plný nvent a proto to už an neotvírám, jelikož bych se asi ***. A Innu přeji hodně štěstí v Novém roce a více těchto skvělých nápadů, které Vás dovedou ke zdárnému konci ( další z nich byl nový upgrade ). Hauk a příjemnou hru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Nikdo Tě nenutí do nugget !
Hraji už čtvrté Vánoce. Nuggety kupuji jen občas. Dakotu hraji od začátku (nový svět). Bez nugget i s nuggety. Obojí je hratelné "Parde".
 

DeletedUser1502

Guest
Ahoj, sice mi nová úprava Westu po update také v mnohém nevyhovuje, ale můj první adventní kalendář se mi líbí. Proč?
1- prakticky zadarmo, na vyžádání jsem ho dostal od Marie.
2- každý den v okénku něco dostanu, třeba maličkost, ale potěší.
3- na konec je slíbené překvapení (na užitečnost vánočních dárků nehledím ani v reálném životě).

Téměř žádná námaha, jenom klik v saloonu, žádné cestování na druhý konec mapy.

S adventním kalendářem jsem prostě spokojený.

Souhlasím. Navíc se hodí na úkolovou řadu Duch Vánoc a na konci snad dostanu dlaší věc do sváteční sady. :D
 

DeletedUser14443

Guest
Já nevím na si furt stěžujete. Mě osobně ta serie úkolu duch vánoc příjde super. Místo toho abyste si tu hru užívali, tak si ji jen stěžujete a hnusíte si tu hru. Toť můj názor. Berte to taky trochu pozitivně.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, nevíte někdo, jestli se chystá na českém TW vánoční tombola, jako je tomu na betě?:)
 

Deleted User - 31870

Guest
Samozřejmě :) na Betě ji budou nahrávat dnes (možná už včera ji nahráli), na české světy by měla přijít 20., více informací dostanete do oznámení.
 

DeletedUser1318

Guest
Já nevím na si furt stěžujete. Mě osobně ta serie úkolu duch vánoc příjde super. Místo toho abyste si tu hru užívali, tak si ji jen stěžujete a hnusíte si tu hru. Toť můj názor. Berte to taky trochu pozitivně.
Nasadila jsi mi velkého brouka do hlavy, pořád nemohu přijít na to, jestli jsme tu hru opravdu zhnusili my sami, nebo se to povedlo někomu jinému.
Ale budou vánoce, tak to budu brát pozitivně. Čeká nás vánoční tombola, tuším za tím nějakou nugetkovou kulišárnu.
Říká se, že peníze kazí charakter, pročež se asi v Innu rozhodli, dát nám příležitost si jej nepokazit. A to je od nich pěkné. :D
 
Já nadávat nebudu už, jen podotknu, že INNO a jeho záměry jsou opravdu naprosto jasný, vydělat co největší prachy. Nabídnout tři sety do tomboly je krásná věc a praxe, kdo si nezatočí za nugety nedostane skoro nic a tudíž mi milí přátelé, místo ježíška si kupte nugety aby jsme mohly držet krok se všema ostatníma hráčema, jelikož kdo si pořádně nezatočí bude strašně znevýhodněn oproti těm co budou točit několikrát deně, tak hezký Vánoce a děkujem že z nás takhle táháte prachy aby jsme si potom vůbec mohly zahrát když nebudem solit :D:D
 

DeletedUser

Guest
Já nevím na si furt stěžujete. Mě osobně ta serie úkolu duch vánoc příjde super. Místo toho abyste si tu hru užívali, tak si ji jen stěžujete a hnusíte si tu hru. Toť můj názor. Berte to taky trochu pozitivně.

Krásné. Sám bych to lépe neřekl, a to jsem se mnohokrát snažil. 100% souhlas.

...že INNO a jeho záměry jsou opravdu naprosto jasný, vydělat co největší prachy. ... tři sety do tomboly... kdo si nezatočí za nugety nedostane skoro nic a tudíž mi milí přátelé, místo ježíška si kupte nugety aby jsme mohly držet krok se všema ostatníma hráčema, jelikož kdo si pořádně nezatočí bude strašně znevýhodněn oproti těm co budou točit několikrát deně...
Já jsem ty sety zase tolik nestudoval, ale nemít je mi nepřijde jako strašné znevýhodnění, když o ně moc stojíš, tak je asi seženeš i bez toho (máš-li co nabídnout) - spousta lidí dostane něco vícekrát/ze sady, kterou nechce. A i když to toho nedáš nuggety, dostaneš dobré věci. V důsledku možná použitelnější, než ty sady (zlatou pušku bych asi za ty tombolové stejně nevyměnil).
 

DeletedUser11005

Guest
Už se ví co je za adventní kalendář??Nemám úkol na odevzdání
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru