• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vanoce na TW 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Přečtěte si tu novou sérii: [SPOIL]Henryho bratr
Zadavatel: Henry Walker
Požadavky pro splnění: -
Odměna: 10 zkušenostních bodů

První den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 1 krocan
Odměna: 15 zkušeností, Lékořice

Druhý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 20 zkušeností, Šála Ruperta Walkera

Třetí den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 25 zkušeností, Oves

Čtvrtý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 30 zkušeností, Opasek Ruperta Walkera

Pátý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna:35 zkušeností, Bonbonek

Šestý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 40 zkušeností, Čepice Ruperta Walkera

Sedmý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 7 harpunových ryb, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 45 zkušeností, Perník

Osmý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 8 šunka, 7 harpunových ryb, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 50 zkušeností, Holínky Ruperta Walkera

Devátý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 9 obilí, 8 šunka, 7 harpunových ryb, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 55 zkušeností, Čokoládová sušenka

Desátý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 10 rajčat, 9 obilí, 8 šunka, 7 harpunových ryb, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 60 zkušeností, Kalhoty Ruperta Walkera

Jedenáctý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 11 bobulí, 10 rajčat, 9 obilí, 8 šunka, 7 harpunových ryb, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 65xp, Marcipán

Dvanáctý den vánoční
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2)
Požadavky pro splnění: Jdi ke Spáleniště, 12 kukuřic, 11 bobulí, 10 rajčat, 9 obilí, 8 šunka, 7 harpunových ryb, 6 koření, 5 brambor, 4 dýně, 3 cukr, 2 fazole, 1 krocan
Odměna: 70 zkušeností, Kabát Ruperta Walkera

Veselé Vánoce Henry Walkere!
Zadavatel: Henry Walker
Požadavky pro zobrazení: Oblékni si kabát Ruperta Walkera
Požadavky pro splnění: Oblékni si kabát Ruperta Walkera
Odměna: 750xp, Hodinky Ruperta Walkera[/SPOIL]
Ty produkty jsou na ty úkoly-
 

DeletedUser1318

Guest
Úkoly tvoří posloupnou řadu, nelze plnit jen vybrané - Podmínkou je zde vždy splnění přechozího "dne".
Takže jestli to chápu správně, kdo včera nesplnil, už má dál smolíka?

Pokud ano, pak nezbývá než poděkovat za včasnou informaci, čímž nemyslím toho, kdo to sem napsal, protože je vysoký předpoklad, že zaspali někde jinde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Ty věci, co jste dostali budete potřebovat u serie na ty věci Ruperta :-)

Btw. Nemylsím jsi že je to tak jak říkáš :O

Myslím jsi, splním první úkol, a mám druhý .... .-)
 

DeletedUser1318

Guest
Ty věci, co jste dostali budete potřebovat u serie na ty věci Ruperta :-)

Btw. Nemyslím si že je to tak jak říkáš :O

Myslím si, splním první úkol, a mám druhý .... .-)
No, já nevím, citoval jsem zprávu od Nortie zde: http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=248791&postcount=2, a protože to nevím, tak to bylo s otazníkem.
Očekávám odpověď od někoho z týmu, spekulace jsou k ničemu.
U starého adventního kalendáře taky byla nějaká tolerance a podmínka postupného otvírání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
Úkoly tvoří posloupnou řadu, nelze plnit jen vybrané - Podmínkou je zde vždy splnění přechozího "dne".
Takže jestli to chápu správně, kdo včera nesplnil, už má dál smolíka?

Pokud ano, pak nezbývá než poděkovat za včasnou informaci, čímž nemyslím toho, kdo to sem napsal, protože je vysoký předpoklad, že zaspali někde jinde.

Dvanáct dnů vánočních a skončilo by to v polovině prosince? Hloupost, určitě jde jen o to, splnit to jen v tomto pořadí za sebou. Stejně tak tomu nahrává, že adventní kalendář, z kterého padají potřebné suroviny, má dní 24 :).
 

DeletedUser12110

Guest
Úkoly tvoří posloupnou řadu, nelze plnit jen vybrané - Podmínkou je zde vždy splnění přechozího "dne".
Takže jestli to chápu správně, kdo včera nesplnil, už má dál smolíka?

Pokud ano, pak nezbývá než poděkovat za včasnou informaci, čímž nemyslím toho, kdo to sem napsal, protože je vysoký předpoklad, že zaspali někde jinde.

Ukoly by mely jit plnit zpetne, ostatne prvni den vanocni je vcerejsi a spousta hracu ho plnila dnes. Nemuzes si vsak vybrat jen jednotlive ukoly (Tzn. vysbirat si napr. jen set nebo jen cukrovinky), pokud nesplnis ukol "Druhy den vanocni", "Treti den vanocni" se Ti nezobrazi
 

DeletedUser9530

Guest
Bude to česky, budou zítra nahrané i itemy z toho setu?
 

DeletedUser12110

Guest
Bude to česky, budou zítra nahrané i itemy z toho setu?

Ukol na prvni item je Druhy den vanocni, a to na salu. Itemy hra zna; nevime o jinem problemu nez chybejici peklady a grafika zadavatele.
Opravu prekladu mame slibenou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty suroviny jsou potřeba VŠECHNY (12 krocanů, 22 fazolí, 30 cukrů...) nebo na další den je třeba jen to, co přibylo v požadavcích? Jestli tedy už někdo dělal den 2.
 

DeletedUser

Guest

No jestli to tak je, tak to je drsný. Neříkám nemožný, ale drsný.
EDIT: celkové počty potřebných předmětů jsou 12 kukuřic, 22 bobulí, 30 rajčat, 36 obilí, 40 šunka, 42 harpunových ryb, 42 koření, 40 brambor, 36 dýně, 30 cukr, 22 fazole, 12 krocan
 

DeletedUser

Guest
aspon navod mohlo inno vydat na ten novej ukol,tezko neco objevovat kdz je na to jeden den.
 

DeletedUser

Guest
kde by se měly úkoly otevřít? Žádný jsem nenašla!:hoj:
 

DeletedUser11063

Guest
Zdravím, já se taky připojím s dotazem? Jak je to s těmi novými vánočními úkoly? Podmínka pro 2. úkol je splnění 1. úkolu - ok to mám. Je už další den a stále další část úkolu nevidím. Tak jaká je k tomu ještě podmínka? určité datum v kalendáři nebo jak? např že 1. se objeví 2. prosince, 2. úkol 4. prosince a tak dále a poslední 12. se objeví 24. prosince? Tuším že v té řadě je 12 úkolů ne?
 

DeletedUser1318

Guest
Smutné je, že během dne sem nakouklo už plno členů týmu.
Pokud chybí informace z německé strany, i smutné sdělení "bohužel, nemáme informace" je odpovědí na naše dotazy.
Vzhledem k tomu, že nejsou informace ani na cizích fórech, zdá se nasnadě, že se opět opakuje klasický scénář.
Shánět ty hromady surovin je vcelku dosti otravné, běhat po mapě a koumat nad tím, kdy se otevře další úkol, je ještě otravnější. Těžko se vyznat v tom, kdy je třetí vánoční den.
Já znám čtyři adventní neděle, štědrý den a 1. a 2. svátek vánoční.
Teď se nejpravděpodbnější jeví, že jak my hráči, tak vy team čekáme na půlnoc, jestli se úkoly opakují obden.
Když s náma nemluví německá strana, mohli bychom k sobě být vstřícnější alespoň mi, ne?
 

DeletedUser11063

Guest
Podle mého je problém v tom, že tyhle úkoly jsou dle mého šité horkou jehlou na poslední chvíli. Nic proti ale opravdu to tak vypadá - jako by se teprve 25. listopadu rozhodli udělat nové úkoly a pustili se do nich - chybí info, problémy s nahráním (špatná jazyková verze). Na to že vánoce jsou jednou za rok a že na přípravu je defakto 11 měsíců mě to celkem zaráží. opět to svědčí spíše o tom, že nadšení profesionální přístup vystřídal zbrklý ubohý amatérismus.
 

DeletedUser13514

Guest
Smutné je, že během dne sem nakouklo už plno členů týmu.
Pokud chybí informace z německé strany, i smutné sdělení "bohužel, nemáme informace" je odpovědí na naše dotazy.
Vzhledem k tomu, že nejsou informace ani na cizích fórech, zdá se nasnadě, že se opět opakuje klasický scénář.
Shánět ty hromady surovin je vcelku dosti otravné, běhat po mapě a koumat nad tím, kdy se otevře další úkol, je ještě otravnější. Těžko se vyznat v tom, kdy je třetí vánoční den.
Já znám čtyři adventní neděle, štědrý den a 1. a 2. svátek vánoční.
Teď se nejpravděpodbnější jeví, že jak my hráči, tak vy team čekáme na půlnoc, jestli se úkoly opakují obden.
Když s náma nemluví německá strana, mohli bychom k sobě být vstřícnější alespoň mi, ne?

Tak dobře, sedím tu cca od desíti a s přestávkami se snažím sehnat nějaké bližší info. Nedaří se. Ono napsat bohužel nevíme nemá žádnou informativní hodnotu a proto to tu ani nezaznělo.
 

DeletedUser1318

Guest
Tak dobře, sedím tu cca od desíti a s přestávkami se snažím sehnat nějaké bližší info. Nedaří se. Ono napsat bohužel nevíme nemá žádnou informativní hodnotu a proto to tu ani nezaznělo.
Za prvé děkuji za odpověď, za druhé si dovolím nesouhlasit.
Informativní hodnotu tvé sdělení má značnou, protože alespoň víme, že se situace nemění a čekáme dál všichni na jakékoliv informace.
Když se nikdo z vás neozve, tak to u některých může vyvolat dojem, že na nás kašlete.
I když to tak není.
Sám víš, že tu poslední dobou nijak pozitivní nálada zrovna nepanuje.
 

DeletedUser

Guest
Tak myslím, že letos jsou Vánoce pěkně udělané, zdá se, že někdo doopravdy PŘEMÝŠLEL (na rozdíl od loňska, kde dolarová hodnota dárků prakticky nekorespondovala s nuggetovou). Třeba tam přibrali někoho, kdo umí alespoň trochu počítat. Mě se celkové počty surovin líbí, čím víc je jich potřeba, tím jsou snáze dostupné, což je pěkné, navíc do toho zapadají odměny z kalendáře... Jen mi přijde trochu škoda, že se ví dopředu surovinové nároky a odměna, spekulace, jak se to bude vyvíjet, by byly zajímavé.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru