• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vanoce na TW 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Nevím proč kvičíš,když nevíš co bude na konci. Co když tam bude Wyatt?
Sice nevím, co bude na konci, něco mi však říká, že něco podobného, jako třeba mínus padesát procent z aktuálního počtu držených dluhopisů - jako příspěvek na charitu. Pokud žádné mít nebudeš, upadneš do mdlob. Do velikonoc.
 
tatíku,ono jsi přišel trochu pozdě,tady bylo běhen cca15 min.zhruba 20 negativních ohlasů na kalendář,šmahem byli spláchnutý,
viz moderátor v sekci Vánoce na TW 2012.
Možná někdo namítne,že to bylo právě v tomhle vlákně a ne tady,ale asi to bylo jinak.

Edit by D.: ty příspěvky jsou přesunuty do sekce, kam patří - tj. sem.. nebylo smazáno nic
 

DeletedUser

Guest
Odměny? Jem další důkaz toho jak se nám West propadá, co do kvality...
 

DeletedUser

Guest
3x brambory...Sice nehraji west dlouho, ale pamatuji si jak mě padaly sladkosti, třeba zkrácení cestování. Ale tohle?!Na co mi jsou brambory?!Nezbývá nic jen doufat, že na štědrý den udělají něco lepšího... :(
 
Vy jste komedianti, kdyz prisla dvojka tak cast lidi tu na foru temer brecela, ze potrebuji moc produktu a ze jim nepadaji. Ted nejednou jsou tu produkty zadarmo a lidi tu pro zmenu breci, ze zrusili cukrovinky.

To, ze predelali adventni kalendar je jen dobre, protoze odmeny z nej byly silne a hlavne jich bylo hodne. Cukrovinky i kdyz jsou neobchodovatelna, totalne devalvovali vetsinu remesel - tj. ja jejich zruseni vidim jako herne pozitivni vec. Klidne me tahejte za usi a rikejte, nugety a UPB shop a podobne - ale to je premiova vec a kdo chce platit, at ma tu moznost - navic bondy muze ziskat kazdy.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
***** *********** ************* toto je môj názor na adventný kalendár, čo majú s tými úžasnými produktami robiť tí, čo sa remeslu nevenujú ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Třeba s nima můžeš obchodovat na trhu, vždy se najde někdo, kdo si daný produkt rád koupí..
 

DeletedUser9371

Guest
Vy jste komedianti, kdyz prisla dvojka tak cast lidi tu na foru temer brecela, ze potrebuji moc produktu a ze jim nepadaji. Ted nejednou jsou tu produkty zadarmo a lidi tu pro zmenu breci, ze zrusili cukrovinky.
Naprostý souhlas. Tady je vidět, že se hráčům nikdy nezavděčíš. Ti budou kritizovat i to že dýcháme. Já ? Krosna ? Narvu to do krosny a hodí se to vždy a na všechno. Za každý předmět či dárek jsem rád. No a že jsem třeba v loni za nákup svátečních beden vyházel asi 500 - 600 nuggetů ? A bylo v nich kulový ? Za pár USD ani ne v ceně nuugetů ? Proč bych měl kritizovat bedny ? Koupil jsem je dobrovolně a nikdo mě nenutí do nugget. :D
 
Nejvtipnější mi přijde, jak nás west team nechá v tomto topicu vybrečet, radši to příliš nekomentujou a nakonec to zase upadne v zapomění. Prosil bych nějaké vyjádření ze strany adminů hry.
Tvrzení, že produkt rád někdou koupí mi přijde dosti křehké, neboť produkty asi těžko nahradí marcipán atd...zvlášť produkty typu cukru, brambor apod.
 

Deleted User - 31870

Guest
Mně osobně se to třeba líbí, že nedostaneme něco jen tak zadarmo, musíme se více snažit. Vítám to také z důvodu, že hráči by se mohli více chtít zapojit do vánočních soutěží, do kterých obvykle dáváme cukrovinky a které pro ně např. loni nebyly tak zajímavé.
 

DeletedUser

Guest
Jde tu jen o jednu věc... cukrový by prostě žralo innu penízky za shop tak ho zrušili a dali nám produkty které se dají dropnout za 15minut.... a navíc jsou neprodejné (prodávám je za 50dolarů kus je trochu k ničemu :D) A jak inno znám na Vánoce dostanem skvělou akci, kde si budem moci koupit dárky za nugety...
 

DeletedUser9350

Guest
A- do vánočních soutěží se nezapojím
B - když už se tam dávaly produkty mohlo to být cílené dle řemesla, rozhodně než cukr bych uvítal třeba kočičí zlato, bavlnu apod. co je pro mastičkáře :P
 

DeletedUser

Guest
Toto zrušenie cukroviniek mi až tak nevadí, ale tie produkty naozaj mohli dávať podľa remesla.. Tiež by už konečne mohli dovoliť predávať cukrovinky, predsalen to už je rok od minulých Vianoc. Ja hrám už veľmi dlho na tanka a neviem, či sa niekedy zmením na duelanta, preto mi je 62 bonbónkov na.... nič.

Btw prosím, nech na konci kalendára nie sú sánky, už mám 2 :D
 

DeletedUser11063

Guest
Mně osobně se to třeba líbí, že nedostaneme něco jen tak zadarmo, musíme se více snažit. Vítám to také z důvodu, že hráči by se mohli více chtít zapojit do vánočních soutěží, do kterých obvykle dáváme cukrovinky a které pro ně např. loni nebyly tak zajímavé.

Ahoj, nechci tě urazit, ale tohle se dá tedy i pochopit tak, že to je ona změna která má nalákat lidi na fórum?? Přeci jen očekávali hromadný přísun nových lidí (asi po stovkách či tisících?) a kde nic tu nic. Takže ve hře se nám to budou snažit otrávit, aby jsme se pak "vyřádili" větší aktivitou zde a nevypadalo to tu jako fórum komunity co nesnáší INNO? :D

Někdy mám pocit že inno opravdu kandiduje na nej firmu - ovšem nejhorší - tuhle cenu většinou získává EA games za svůj přístup a inno může být jenom rádo, že není tak známé :-)

Ví se něco o odměně na konci kalendáře? že by 3. sáňky, sob rudolf, vánoční skřítek nebo jiné speciální věci jako puška na slony pštros, slon, žirafa a tolik dalších věcí co se tak skvěle hodí do tématu divokého západu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7117

Guest
už verze 2.0 mě negativně překvapila:zásek:...........a nyní VáNOCE 2012 pro mě s bezcenými produkty.......má aktivita je tímto stále menší a menší------------na 99% moje poslední vánoce s THE WEST
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahoj, nechci tě urazit, ale tohle se dá tedy i pochopit tak, že to je ona změna která má nalákat lidi na fórum?? Přeci jen očekávali hromadný přísun nových lidí (asi po stovkách či tisících?) a kde nic tu nic. Takže ve hře se nám to budou snažit otrávit, aby jsme se pak "vyřádili" větší aktivitou zde a nevypadalo to tu jako fórum komunity co nesnáší INNO? :D

Někdy mám pocit že inno opravdu kandiduje na nej firmu - ovšem nejhorší - tuhle cenu většinou získává EA games za svůj přístup a inno může být jenom rádo, že není tak známé :-)

Ví se něco o odměně na konci kalendáře? že by 3. sáňky, sob rudolf, vánoční skřítek nebo jiné speciální věci jako puška na slony pštros, slon, žirafa a tolik dalších věcí co se tak skvěle hodí do tématu divokého západu

Ne :) A rozhodně mi tím neurazíš, protože vůbec nevíš, o čem ta změna, který má nalákat nové hráče, měla být.. ;) takže doporučuji nekomentovat :)

Co se týče produktů, které z toho padají - mají se hodit do vánočních úkolů, takže bych se jich nezbavovala, pokud jich nemáte sami dost..
 

DeletedUser11063

Guest
to máš pravdu to nevím - užto zavedli tu změnu?
jen mi připadá podle toho co vidím, že nový hráči nějak nepřicházejí - naopak přestává hrát spousta jiných lidí - jenom za včerejšek mi napsalo 5 lidí že tohle je poslední kapka a že už na to "se***" že jen udrží login mimo smazání a čekat zda se INNO probere a začne konečně něco dělat pro zkvalitnění hry. A nebo je už staré světy nezajímají a jediný svět který podle ních má perspektivu je C + D??

Existuje nějaká statistika počtu lidí dle toho jak často se přihlašují?
 

DeletedUser14059

Guest
když to tak čtu, tak jsem si řekl, že to taky otevřu a..? ejhle :D já na buffalu (minimálně tam, kdo ví, jak je to jinde) nemám žádný adventní kalendář.. takže taky dobré..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru