• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vanoce na TW 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
to máš pravdu to nevím - užto zavedli tu změnu?
jen mi připadá podle toho co vidím, že nový hráči nějak nepřicházejí - naopak přestává hrát spousta jiných lidí - jenom za včerejšek mi napsalo 5 lidí že tohle je poslední kapka a že už na to "se***" že jen udrží login mimo smazání a čekat zda se INNO probere a začne konečně něco dělat pro zkvalitnění hry. A nebo je už staré světy nezajímají a jediný svět který podle ních má perspektivu je C + D??

Existuje nějaká statistika počtu lidí dle toho jak často se přihlašují?

Ne, nezavedli :) A dle mého mínínění s tím přijdou, až po úbytku hráčů na starých uzavřených světech.. Nicméně bych měla prosbu - toto vlákno se týká diskuze o Vánocích, nikoliv příbytku / úbytku hráčů, takže dále se o tom zde nerozvádět, děkuji.
 

DeletedUser14059

Guest
nemáš náhodou dostat adventní kalendář u Marie v salonu?

něco na tom bude, jdu pohledat salon :) od loňska daleko.. a teď vidím vše černě, tak jsem v v tom viděl další chybu a že by to nebylo poprvé, co by něco mělo byt přiřazováno skriptem všem a půlku to minulo..
díky

PS: 4šunky..
 

DeletedUser11313

Guest
No nevim, když otevřu okénko ve skutečném adventním kalendáři, najdu tam čokoládičku, bonbón, nebo nějaký obrázek. Dýni nebo bramboru jsem tam teda neobjevil nikdy, ale pokrok asi nezastavim. Na druhou stranu musám přiznat, že se těším na další okénko, co tam zase najdu vykutáleného, že by banán ?
 

DeletedUser9733

Guest
Letošní adventní kalendář mě těžce sklamal. Hraju víc světů a našel jsem:

Brambory - Pokud si dobře z dětství pamatuji, tak brambory dával čert jako trest pro zlobivé děti, takže jako dárek z kalendáře absolutní nesmysl

Kukuřici - dárek dobrý možná tak pro koně

Cukr - užiju v řemeslu, ale jinak na nic

Fazole - v životě jsem neslyšel, že by se do kalendáře dávaly

Rajčata - nekomentuju



Bombony a sušenky alespoň byly nějaké dárky, ale tohle je hrozné..sice se to hodí na řemeslo, ale jsem schopnen si to za chvilku najít. Sice tyto věci ve velkém kupuju, ale z kalendáře jsem čekal sladkosti
 

DeletedUser16429

Guest
No vidím, že ta tržní doba nám pěkně míchá mozky. Za mého dětství jsme byli vděční za každou drobnost - a pevně věřím, že spousta děcek je za drobnosti vděčná i dnes. Proto jsem spokojený, že jsem v adventním kalendáři našel dneska dvě bobule. Alespoň se člověk může zamyslet nad tím, co vlastně advent znamená. Dříve to bývalo období postu a usebrání, každé ráno na roráty a pak teprve makat. Tohle pojetí se ale do dnešní doby nejspíš moc nehodí, každý by chtěl adventní kalendář, kde každý den dotane dárek, jaký by dřív ani pod stromkem nebyl. Docela mě to mrzí, kam jsme to dopracovali. Vždyť tohle je přece hra, zábava, tady nemusí platit ona potrefená lež, že peníze jsou až na prvním místě...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, sice mi nová úprava Westu po update také v mnohém nevyhovuje, ale můj první adventní kalendář se mi líbí. Proč?
1- prakticky zadarmo, na vyžádání jsem ho dostal od Marie.
2- každý den v okénku něco dostanu, třeba maličkost, ale potěší.
3- na konec je slíbené překvapení (na užitečnost vánočních dárků nehledím ani v reálném životě).

Téměř žádná námaha, jenom klik v saloonu, žádné cestování na druhý konec mapy.

S adventním kalendářem jsem prostě spokojený.
 

DeletedUser1318

Guest
Ne, nezavedli :) A dle mého mínínění s tím přijdou, až po úbytku hráčů na starých uzavřených světech.. Nicméně bych měla prosbu - toto vlákno se týká diskuze o Vánocích, nikoliv příbytku / úbytku hráčů, takže dále se o tom zde nerozvádět, děkuji.
Nebudu rozvádět počty hráčů, jen bych se pro upřesnění zeptal na jinou věc.
Ty tedy tvrdíš, že samotná west dvojka, s několik let vyvíjenou extra super mapou nebyla ta událost tisíciletí, která měla přitáhnout zájem starých i nových hráčů ???
Upřímně, já se začínám bát toho, co má přijít, víc než čerta na Mikuláše, když jsem byl ještě malej.
Jedině snad, že by se probrali z té své nabubřelé bohorovnosti a zareagovali nějakým smysluplným způsobem na "zpětnou vazbu". Ale protože už jsem velkej, tak této pohádce nevěřím.


Edit by Darling: Ano, tvrdím že pouhé nahrání updatu 2.0 nebude to hlavní, co přiláká nové hráče - i když v efektu na to lákáni budou. :)
 

DeletedUser

Guest
Nebudu rozvádět počty hráčů, jen bych se pro upřesnění zeptal na jinou věc.
Ty tedy tvrdíš, že samotná west dvojka, s několik let vyvíjenou extra super mapou nebyla ta událost tisíciletí, která měla přitáhnout zájem starých i nových hráčů ???
Upřímně, já se začínám bát toho, co má přijít, víc než čerta na Mikuláše, když jsem byl ještě malej.
Jedině snad, že by se probrali z té své nabubřelé bohorovnosti a zareagovali nějakým smysluplným způsobem na "zpětnou vazbu". Ale protože už jsem velkej, tak této pohádce nevěřím.

Vím, že většina tvých příspěvků má - na rozdíl od jiných - hlavu i patu. Ale tebou zvolené komentáře opravdu nemají v tématickém vláknu o vánocích co dělat. Co kdyby jsi o tomto diskutoval jinde? Nerad bych, abychom ti museli zrovna tvoje příspěvky mazat kvůli tomu že jsou ZDE "mimo mísu". děkuji.

Letošní adventní kalendář mě těžce sklamal. Hraju víc světů a našel jsem:

Brambory - Pokud si dobře z dětství pamatuji, tak brambory dával čert jako trest pro zlobivé děti, takže jako dárek z kalendáře absolutní nesmysl

Kukuřici - dárek dobrý možná tak pro koně

Cukr - užiju v řemeslu, ale jinak na nic

Fazole - v životě jsem neslyšel, že by se do kalendáře dávaly

Rajčata - nekomentuju



Bombony a sušenky alespoň byly nějaké dárky, ale tohle je hrozné..sice se to hodí na řemeslo, ale jsem schopnen si to za chvilku najít. Sice tyto věci ve velkém kupuju, ale z kalendáře jsem čekal sladkosti

Na sladkosti jsi asi nebyl hodný....:angel:
Ale opravdu nechápu některé hráče....na adventní kalendář jste nemuseli vydat ani dolar, ani nuget. Dostali ho všichni, kdo zašel do salonu. Pokud někomu vadí, že musel udělat o pár kliků víc, aby ho dostal...tak sorry... A za to, že jste si o něho klikli, tak dostáváte bez práce suroviny. Kdybyste nedostali nic, tak i tak byste neměli vůbec protestovat, protože adventní kalendář je něco navíc...mírná nadstavba ke hře, za kterou jste nic nemuseli dát. A třeba se vám může pár těch surovin hodit na úkoly, které nás zřejmě ještě s tímto kalendářem nebo vánočními úkoly čekají. Z minulých let jste se většina "namlsala", že za nic dostáváte hodnotné dárky.....ale zřejmě celosvětová krize zasáhla i INNO, a tak jsou dárečky méně hodnotnější.....
 

DeletedUser9615

Guest
Takže k updatu ( omlouvám se, vím že tohle sem nepatří ), asi jsem jedinej kdo ten update chápe. Osobně věřím že přivede více hráčů, starej west nemohl konkurovat na trhu browserovích her.

Ted ke kalendáři, zprvu jsem byl také nemile překvapen ale po chvíli jsem tento krok od INNA pochopil. INNO games není žádá charita ani dobročinnej ústav. Jde jim o peníze a to jim nikdo nemůže mít za zlé ( osobně obdivuju jejich marketingovou strategii, když už nic tak ta je špičková :-D ). Je sposta online her který nic na vánoce a podobně nemaj a je mi líto že je tu spousta lidí tak zhýčkaných a nedokáže ocenit aspon to málo co tu hru aspon trochu obohatí.
 

DeletedUser

Guest
Ano rozdávání sladkostí bylo hodně laciné. Problémem je nekomunikace od Inna, prostě něco provede bez toho, aby cokoliv řeklo. Bohužel šunky a podobně v kalendáři jsou dalším prvkem nesmyslnosti hry. Určitě si s tím mohli vyhrát víc.

Jsem zvědav co bude ta jedinečná odměna. Svítící zbraň dát nemůžou devalvovali by jejich smysl. O hovdahu a podobně můžeme jen snít, to by jim lidi neplatili bedničky.
Čekám nějakou ocelovou truhličku. Bože jen ať to není něco typu velbloud, rudolf, kosa, želva, pštros, kouzelnická hůlka, oblek králika.....
 

DeletedUser11063

Guest
Takže k updatu ( omlouvám se, vím že tohle sem nepatří ), asi jsem jedinej kdo ten update chápe. Osobně věřím že přivede více hráčů, starej west nemohl konkurovat na trhu browserovích her.

Ted ke kalendáři, zprvu jsem byl také nemile překvapen ale po chvíli jsem tento krok od INNA pochopil. INNO games není žádá charita ani dobročinnej ústav. Jde jim o peníze a to jim nikdo nemůže mít za zlé ( osobně obdivuju jejich marketingovou strategii, když už nic tak ta je špičková :-D ). Je sposta online her který nic na vánoce a podobně nemaj a je mi líto že je tu spousta lidí tak zhýčkaných a nedokáže ocenit aspon to málo co tu hru aspon trochu obohatí.

Co se týká downgradu tak že přivede nové hráče je možné - otázka je jak dlouho budou ti hráči hrát a na jakých světech ale to je něco jiného.

co se týká INNA - ano máš pravdu nejsou charita a nic by dávat nemuseli a je to jen jejich dobrá vůle - na druhou stranu ale nechápu, když už něco dají, proč si s tím nedají nějakou tu práci a nezkusí alespoň chvilku přemýšlet nad tím co dávají. tolik práce by to nedalo a přitom to mohli vylepšit tak, že by jim za to většina lidí líbala ruce - bohužel opět ukázali že o spokojené zákazníky (hráče jim nejde) A nezlbte se na mě ale podle mého platí jednoduchá věc - spokojený zákazník je platící zákazník. Když budus produktem spokojený tak ho přeci dál budu využívat a platit.

Nevím co na té jejich marketingové strategii obdivuješ? Vždyt nefunguje - základem je přece udržet si stávající zákazníky, aby jim platili a přilákat nové zákazníky - ani jedno jim nejde, tak co je na tom k obdivu??


Add kalendář - začal jsme dělat opakované sváteční úkoly od marie - henryho oslava - sehnat šunku, rajčata a fazole (předměty co padjaí z kalendáře). zatím jsme sehnal šunku a rajčata - 4x práce na 3 šunky a 8 prací na 5 rajčat - tyhle suroviny padaj nádherně, tak proč to cpou do kalendáře??? A nebo je to zase jenom o štěstí a klidně jsem nemusle najít nic ani po 40 pracích?
 

DeletedUser1318

Guest
...tebou zvolené komentáře opravdu nemají v tématickém vláknu o vánocích co dělat...
Já tvou výtku chápu, poslední dobou je tu taková anrchie, že jsem se nechal unést.
Zásadním problémem, se kterým se tu stále potýkáme, je nedostatek informací prakticky ke všemu.
Jestli se tu pod vánočním tématem strhne nějaká debata, která diskusi nasměruje směremk nespokojenosti s novinkami,není to jen vina samotných diskutujících.
Mně samozřejmě prvotně vyvedlo z míry, nalézat v adventním kalendáři "běžné" produkty. Po loňském daru - možnosti utrácet v shopu za bedny, s někdy velmi podivným obsahem, je zklamání a nedůvěra myslím pochopitelná.
Trošku nám chyběla zásadní informace, že ty adventní věcičky budou potřebné pro nějaký další vývoj adventu. Bohužel, opět ji přinesl někdo z hráčů z cizího fóra. Fakt, že neinformovaní hráči už s kalendářem naložili tak, jak bylo zvykem loni a očekávají metličku nebo pytlík kuliček, jim na náladě nepřidá.
Těžko posoudit, kde se stala chyba, nikdo nechce, aby bylo prozrazeno vánoční tajemství. Nenápadná zmínka, že letos bude kalendář pojat trošku jinak, by nezaškodila. Jestli zapoměli v Německu, že jsou i jiné jazykové mutace, to je už normální, jestli to k nám došlo a někde se to ztratilo, tak je to taky špatně.
No a z výše uvedeného vyplývá, že hlad po informacích je takový, že využiji každou možnost, kde je živo, byť je to "mimo mísu".
Kdesi jsem nedávno četl nějaké pořekadlo. Kdo se ptá, možná teď ostatním připadá jako hlupák, kdo se neptá, zůstane jím navždy.
 
Ono by možná bylo lešpí kdyby se hra vrátila někam zpátky. Ale vyloženě na začátek. Žádné pevnosti, žádné sety, úkolů málo, výdělky chabé. Pak by si hráči vážili i těch drobností z adventního kalendáře.

Nadáváte že Inno vám dalo málo. Já bych se na vás vykašlal a nedal vám vůbec nic! Něco dostanete a ještě jste drzí? V reálu by jste neřekli ani pů slova, nejen to, vůbec by vás nenapadlo pyskovat. Řeči typu; "jak to že jsem nedostal svoje cukroví, asi jim tam snad napíšu", kde se to ve vás bere??
 

DeletedUser1318

Guest
Ono by možná bylo lešpí kdyby se hra vrátila někam zpátky. Ale vyloženě na začátek. Žádné pevnosti, žádné sety, úkolů málo, výdělky chabé. Pak by si hráči vážili i těch drobností z adventního kalendáře.

Nadáváte že Inno vám dalo málo. Já bych se na vás vykašlal a nedal vám vůbec nic! Něco dostanete a ještě jste drzí? V reálu by jste neřekli ani pů slova, nejen to, vůbec by vás nenapadlo pyskovat. Řeči typu; "jak to že jsem nedostal svoje cukroví, asi jim tam snad napíšu", kde se to ve vás bere??
Víš, my jsme jako malá děcka.
Oni nám furt slibujou, jak to bude všechno lepší, hezčí, hratelnější, barevnější a lákavější a pak nám dají adventní brambory.
Kdyby nám řekli, furt si stěžujete, furt se vám ty naše kulišárny nelíbí, tak si letos nase..., tak ani neceknu. Tak stejně, jako kdyby řekli sbírejte kukuřici a nemelte, u kováře z toho uděláte popcorn a ten pak použijete na něco úžasnýho - zatím neřeknem na co přesně, tak budu taky ticho jak pěna.
 
Tak nejen ty, ale i ostatní nechte ty brambory a jiné ležet (když se vám to nelíbí). Kvůli kalendáři jsi nemusel; nikam jezdit/chodit, ztrácet životy a vynaložit energii. Jediné co je třeba, pár kliků. Padne produkt (bobule), o který jste tady před pár dny brečeli a ani tak vám není dobrý.

Ps: Mně se třeba nelíbilo že v jednom denním úkolu změnili cíl jeho splnění z odevzdaného produktu, za odvedení dané práce. Jenže u dalších markantně zvýšli odměny a to se mi orpoti předešlé verzi bohatě oplatí. Navíc jiný úkol přehodili na produkty, těch mám mrtě a tak je odevzdávám aniž bych musel oddělat onu prácí, to je plus. Nikde jsem tu zatím neviděl že by někdo něco pochválil.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1318

Guest
...Nikde jsem tu zatím neviděl že by někdo něco pochválil.
Teď jde o to, jestli je to tím, že jsme nevděční zmetci, nebo je to tím, že není za co chválit.
Můj pocit je takový, že když už něco vypadá pozitivně, tak se vždycky objeví nějaké ale...

Abych tedy byl konkrétní, chválím, že přidali nový (mini) quest, to je to, co mne láká a baví.
No a teď to zmíněné ale.
Žádná čeština, žádné informace, nedodělaná grafika a celkem chudičká odměna...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Od dnešního dne můžete plnit vánoční úkolovou sérii a získat užitečné odměny, včetně adventního kalendáře.
Nebuďte příliš horliví, neotvírejte dvířka dříve, nikdy nevíte, co se může stát...

nikde nijaké úlohy nemám ...

tak po polnoci sa nejaký objavil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2677

Guest
Nebudu rozvádět počty hráčů, jen bych se pro upřesnění zeptal na jinou věc.
Ty tedy tvrdíš, že samotná west dvojka, s několik let vyvíjenou extra super mapou nebyla ta událost tisíciletí, která měla přitáhnout zájem starých i nových hráčů ???
Upřímně, já se začínám bát toho, co má přijít, víc než čerta na Mikuláše, když jsem byl ještě malej.
Jedině snad, že by se probrali z té své nabubřelé bohorovnosti a zareagovali nějakým smysluplným způsobem na "zpětnou vazbu". Ale protože už jsem velkej, tak této pohádce nevěřím.


Edit by Darling: Ano, tvrdím že pouhé nahrání updatu 2.0 nebude to hlavní, co přiláká nové hráče - i když v efektu na to lákáni budou. :)


Darling a co je tedy má nalákat 1000 chyb, které se do hry zavádějí s miniupdaty, které mají staré chyby opravit? Nebo tyhle skvělé vánoční akce, při kterých s překvapením na konci dostanete co? Sáňky, které dostanete i za 10 modlení na vánoce, není snad pravda? :D Promiň, ale celé mi tohle přijde trošku ujeté a všechno souvisí se vším, takže si nemyslím, že by tat byl mimo téma, jelikož úbytek souvisí s přístupem Inno games ke svým zákazníkům počínaje updatem (který je totálně nezvládnutý z hlediska chyb - testoval se téměř 2 měsíce na betě a stejně nebyli schopní je opravit a o tzv. zpětnou vazbu vůbec nestáli a na protesty a připomínky lidí vůbec nereagovali...) a konče těmito "akcemi", které pro nás starší (myslím v hraní westu) a zkušenější hráče, kteří už vědí jak to celé dopadne, nemají vůbec žádný smysl a skončí to stejně nákupem dárečků za nugety aby na nás zase vyrejžovali další peníze a vytřískali poslední možné prachy, které ještě tahle jejich hra může přinést, jelikož se chovají jako jedna nejmenová skupina v jejich nedávné minulosti?

Ale to už bysme řešili všechno pořád dokola, jelikož vy s tím stejně nic neuděláte, můžete maximálně tlumočit náš názor (nevím jakým způsobem se tlumočí a jaký na něj berou v innu ohled, když nemohli zareagovat ani na dopis tisíců hráčů, který tu proběhl všemi světy)...
Takže nejlepší řešení by bylo nejdříve zjistit co by se lidem líbilo (udělat průzkum trhu) a až poté zavést něco nového...

Když si vezmeš tisíce podniků, tak všechny se snaží udělat vše pro spokojenost zákazníků a zejména těch stálých, když jim dávají různé bonusy apod. Tady se děje naopak a vypadá to, že inno se chce samo úplně zničit, když je nezajímá názor zákazníků a už vůbec ne těch stálých a stále ještě věrných (kterých po tisících ubývá), takže by se měli tam nahoře probrat a začít s tím něco dělat nebo to pro ně fakt nedopadne dobře, jelikož i pro pár hráčů od nás tyhle změny znamenali ukončení činnosti na westu a to hodně dotovali inno penězi... Včera mi další 3 lidi oznámili, že ten adventní kalendář a poslední miniupdate byli poslední kapkou a do vánoc zruší účet, jelikož nebudou hrát tento paskvil, kterému se stále ještě říká The-west...

PS: klidně to smažte nebo mě zabanujte, ale právo na svůj názor snad mám, jsme v demokracii a máme svobodu slova a žádná pravidla fóra jsem neporušil...
 

DeletedUser11063

Guest
Proč máme v henryho salónu německy psaný úkol na ČESKÉ LOKALIZACI?? Nezlobte se na mě ale tohle by si nikdo s profesionálním přístupem nedovolil, pouze neschopní amatéři = inno.
A nebo že bych po ránu špatně viděl z rozespalosti? Ale tohle mi na češtinu nepřipadá

ein Festtagsspuk (henrys Bruder)
Oh, hallo jazzrabbit. Sieht aus, als wäre die ganze Stadt schon auf die Feiertage ein gestimmt. Wunder dich nicht über mein langes Gesicht. Mich macht diese Zeit eher melancholisch. Setz dich und ich erzähl dir weshalb…


Phil21: porušil i neporušil - defakto říkáš že je INNO neschopné a to se nesmí (i když je to pravda):D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru