• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dluhopisy(UPD) za Nuggety

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3208
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    15
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser3208

Guest
Zdravím,

Projížděl jsem fórum, ale zatím jsem to nikde nenašel.
Pokud už to tu je, omlouvám se, jsme po noční :)

Už delší dobu šetřím na Prémiovou truhlici.
Při dosažení 1100 Dluhopisů(dále jen UPD), jsem si koupil 400 nuggetů, abych ji mohl dosáhnout.
Jenže kombinovat tyto dvě měny nejde. (Teda nevím o tom ještě :D )

Proto mě napadlo, že by se dali nuggety měnit za dluhopisy.
Kurzu 1:1 a klidně oběma směry

Co vy na to?

No Jistě, 1:1 je dost nepoměr, ale třeba by šlo tohle:

Mám 200 Dluhopisů, chci se ale předplatit prémium.
Koupím si tedy Nuggety v poměru 5 UPD = 1 Nugget

a mám tedy prémium.


Druhá možnost,kterou jsem zde chtěl prosadit je že mám 1100 UPD a chci si koupit prémiovou truhlici. Tudíž si koupím 400 nuggetů a ty buď je převedu nebo sloučím s UPD. Takto bych si mohl koupit Truhlu

Třetí možnost je zavést do ticket portálu i možnost Koupi UPD :)

Ovšem vše by dokázalo zvýhodnit i nezvýhodit hráče. Je jasné že UPD na Nuggety je opravdová blbost pro Prémiové hráče.
Ale Nuggety za UPD, to si myslím, by byl i výhodný obchod! ;) a nemyslím že by to někoho znevýhodnilo, právě že naopak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
po sloučení příspěvků z důvodu doublepostu vznikl technický problém, který jinak vyřešit nešlo.. proto pokud chceš delat upravy sveho napadu..vždy upravuj svuj puvodní a první příspěvek a nezakladej nový...
 
Jestli by se dalo měnit upd za nugety, tak by nejspíše vznikly diference v UP-shopu. To je třeba nejdříve promyslet, jaké by to bylo. Sám s tím tak nějak počítám, a to i ve vlastním návrhu.
 

DeletedUser

Guest
no, místo směny UPB-nuggety by se mi líbilo, kdyby se daly UPB využít všude místo nugget, (třeba na nákup prémia automatizace a na zkrácení cesty apod.), čímž by se hra stala přitažlivější pro hráče nekupující nuggety (a pravděpodobně by se lidi opět prali o místa v bitvách a nebyl by problém naplnit)... ale v tom případě by se asi UPB rovnou mohly zrušit a za bitvy a denní úkoly by mohly padat rovnou nuggety (což běžně funguje v jiných hrách, že drobné množství prémiové měny lze získat ze hry), však ono těch UPB zas tolik nepadá (jsem ovšem skeptik, chápu, že v Inno nemohou něco dělat jednoduše, když to jde i složitě a místo 2 měn mít 3)
 
ja davno dostal 4 nigety jako podekovani za nejaky sileny formular...poradne je mam a nemuzu se jich zbavit, kdyz uz tak by bylo dobre zavest alespon 1:1 smerem Nuget->UPS
 

DeletedUser

Guest
Na Betě je po posledním update nově oceňovaná denní aktivita a pokud se člověk přihlásí každý den, tak každý pátý den dostane 5 nugetů
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru