• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých - diskuze

ano souhlasím, dohnali jste to do dokonalosti, jezdit na jaguaroj nebo konoj co mi přopomíná sfingu je opravdu smutné stačily ty 2 sady pro pohlaví za výhru a i ty jsou hrozný
 

DeletedUser9350

Guest
jo ta bednička je fajn :D, místo nějakého doplňováku truhlík s kytkama, to si pak člověk připadá, že se má jít zahrabat pod zem a neotravovat.
 
zas abych to jen nehaněl :) sem rád že přijde multiplaer a vymysleli jste i ty mexické ukoly :) ale ty sady ... aaa :D :D
 

DeletedUser9371

Guest
Upozornění: Dobrodružství najdeš kliknutím na multiplayerové tlačítko.

Na sedmičce jsem to splnil, po resetování hry. Na Dakotě a Eldorádu ne. Nevíte kde je chyba ? Postupoval jsem stejně, jako na sedmičce.

Dík. :)
 

DeletedUser

Guest
Upozornění: Dobrodružství najdeš kliknutím na multiplayerové tlačítko.

Na sedmičce jsem to splnil, po resetování hry. Na Dakotě a Eldorádu ne. Nevíte kde je chyba ? Postupoval jsem stejně, jako na sedmičce.

Dík. :)
Řekl bych, že budeš teda jediný, kdo to někde splnil.... Ono se to totiž splnit ještě nedá. Dobrodružství ještě neběží... ale prý už brzy... :-)
 
Taky bych se rád přidal k těm, kteří chtějí pochválit INNO za pěknou a systematickou práci: např. tím, že zavedou do hry úkol, který nejde splnit, protože ještě nespustili MPI. Ano, přesně díky tomu si o Vás myslím, to co si myslím (což je přesně to, co sem nemůžu napsat).
 
zdravím,

trochu matematiky - podľa wiki akcia trvá do 16.11 spolu s dneškom 17 dní

ak si kúpite kytku za 750 dlháčov máte 17x2500 42.500kvetiniek
po cca. 3 dňoch dostanete ďalšiu z tomboly 14x2500 je 35,000
17 dní vám pošle 80 hráčov 20 kytiek 27.200

posledná odmena je za 180tis kytičiek takže stále zostáva cca. 75.300 na 17dní to je cca. 4500 kytičiek z prací a duelov denne - 15 sekundová práca pridáva v priemere 2,5 kytičky takže to máme len 1800 prací denne - 12xfull dobiť energiu pri zapnutom premiu denne.

je toto reálne? je niekde chyba? alebo mám chybu vo výpočtoch? alebo akcia zase len pre nugeťákov?
 
máš špatnej výběr práce, na hodinovej pracích je ten zisk cca 350-400, což je 12h denně což už se dá ..
 

DeletedUser9544

Guest
zdravím. není už zase nějaký script na posílání těch kytek?
 
Přesně tak, čím kratší práce tím nižší výnos květin z jednotky energie. U duelů a NPC duelů to je ještě horší. NPC duel dá za 5 energie 1-2 kytky, duel za 12 energie pak dá v rozmezí zhruba od 50 do 100. Což je ve srovnání s hodinovou prací za 12 energie a výnosem 300-450 kytek dost značný rozdíl.
 

DeletedUser2164

Guest
tak tohle je ta nejvetsi hloupost, co jsem tu zatim videl. To jako vazne? Zaplatim 25 dluhacu na protoceni, dostanu se treba do 2-3 levelu a pak smrtak a dostanu **** kytku?! 25 dluhacu v haji a dostanu takrka nic. Tak to at si INNO strci za klobouk. A to nemluvim o tom, kdyz se nahodou dostane clovek do posledniho levelu, tak dostane smrtaka a aby neco dostal, musi zaplatit neuveritelny mnozstvi nuggetu. Tak to cau
 

DeletedUser

Guest
Najviac ma zaráža tá predstava.. Divoký západ, prídem pred salón na jaguárovi (jaguár na divokom západe ?! veď mi ma zožral skôr ako sa pototo zo strachu), v ruke ten Huitzaguhitkxcxyt (nejaký konár či čo to je)...

Čo má toto spoločné s divokým západom?! A ešte ako sú povyfarbované tie predmety, preboha veď si idem uctiť pamiatku zosnulých a nie tancovať na ich hroboch...
 
Tombstone čeká

Šerif:Řekl bych, že jsi připraven na Tombstone. Neboj se. Gangy jako tyto vždy hledají nové členy, zejména v situaci, jako je tato. Myslím, že tě uvítají s otevřenou náručí. Na čí stranu se dáš, je zcela na tobě. Tak už začni s tou zatracenou bitvou, aby mě šerif přestal otravovat.

Upozornění: Dobrodružství najdeš kliknutím na multiplayerové tlačítko. :lovec:
Hledám kde mám kliknou :hoj: poraďte
 

DeletedUser1318

Guest
Šerif:Řekl bych, že jsi připraven na Tombstone. Neboj se. Gangy jako tyto vždy hledají nové členy, zejména v situaci, jako je tato. Myslím, že tě uvítají s otevřenou náručí. Na čí stranu se dáš, je zcela na tobě. Tak už začni s tou zatracenou bitvou, aby mě šerif přestal otravovat.

Upozornění: Dobrodružství najdeš kliknutím na multiplayerové tlačítko. :lovec:
Hledám kde mám kliknou :hoj: poraďte
Kliknout vpravo dole na pevnost a až to bude zprovozněné otevřít (momentálně zamčený) multiplayer v levém okně (zatím žlutý zámek).

Má ten multiplayer nějaký vývoj?
Mimo betu to nejde asi nikde.
 

DeletedUser6833

Guest
tak mexicky svatek mrtvych ma s divokym zapadam prece jen neco spolecnyho vic nez pstros, slon, ruzne bavorske hadry.... (konec koncu, old shaterhand behal v jizni americe taky :D)

To ze je vsechno barevne je v poradku. Odlisnost naseho uctivani zesnulych (treba ted dusicky) a to jak k tomu pristupuji v Mexiku je vyrazne odlisne.... muze se ti to zdat divne, ale vazne je to v poradku.


kazdopadne je zvlastni ten system. 50/50 nahoda a postupne uplaceni. Na druhou stranu, kdyz si budu chtit zaplatit maximalni vyhru, prijde mne to na 25+50+100+200+400, jestli se nepletu. coz je srovnatelne s tradicnima 800 nugety jako v jinych tombolach, atp v pripade meisch vyher. Tim neobhajuju system, pouze pocitam.

Co je ponekud slabsi cast, o dost, je fakt, ze si postupne saham na vyhru, kterou muzu nakonec ztratit. Stejne tak ztratim, i v pripade uspechu, predchozi vyhry. Cilize tady mne system pomerne neomalne tlaci do toho, ze si mam smrtaka uplatit. Protoze i v pripade zaplaceni muzu skoncit na balicku kytek, coz je... no... ponekud odlisne od toho, ze driv i v pripade neuspechu sem mel dany pokus bud predplaceny, nebo sem to dokazal za 25 kompenzovat.

Posledni poznamka k tomu vypoctu 180.000 kytek. ve vypoctu chybi ty neuspesne karty po 25, predmet co dava 1250/12hodin a je dosazitelny zadarmo v prubehu sbirani kytek. Ale i tak je to hodne. P.S. kolik bylo potreba srdicek na ziskani toho valentyna? Byl jsem v te dobe pryc, tak si to nepamatuju, sadu nemam, ale vim ze pomerne slusna radka lidi ji ma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Najviac ma zaráža tá predstava.. Divoký západ, prídem pred salón na jaguárovi (jaguár na divokom západe ?! veď mi ma zožral skôr ako sa pototo zo strachu), v ruke ten Huitzaguhitkxcxyt (nejaký konár či čo to je)...

Čo má toto spoločné s divokým západom?! A ešte ako sú povyfarbované tie predmety, preboha veď si idem uctiť pamiatku zosnulých a nie tancovať na ich hroboch...


Aztékové jsou defakto Mexiko a Mexiko je okraj divokého západu, takže to defakto byli sousedi :-). Jasně, že není tu úplně ono, ale taky to není úplně mimo, myslím, že tu proběhly daleko horší věci jako píšťalka rozhodčího ... tak nějakej Aztéckej bazmecht mě nechává úplně klidným. Jo a to, že ti maminka vysvětila, že na dušičky má být klid, ještě neznamená, že to tak maj všude ...
 
Nahoru