• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

dobývání žel.rudy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
na s5 jsem dobyval žel.rudu 2hodiny s 100 mot.
dostal jsem 118 $ po dalsich 2 hodinach pouze 58$ je to chyba,nebo to tolik ovlivnuje motivace?
edit:kdyz sem se koukal na tuto praci kdyz sem ji delal pred nejakou dobou,dostal sem za 2 h 79 $ s motivani 70...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To podle mě ovlivňuje i motivace ale je to i kolik máš pracovních bodů nebo jde o štěstí :)
 

DeletedUser

Guest
mam do te práce 22 bodů a jestli je to stestim...

dalsi 2 h rudy tentokrat 99$ mot.84...
asi je to o stesti...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jde o motivaci a o body.urcite si nasel takle malo ptz. si nasel nejaky predmet vzdycky kdyz najdes predmet tak dostanes mensi vyplatu
 

DeletedUser

Guest
kolik dostaneš peněž a zkušeností si můžeš vypačítat pomocí vzorců, které najdeš tady na foru. je to v rozmezí nějak - 1*peníze až 3*peníze
 

DeletedUser

Guest
jde o motivaci a o body.urcite si nasel takle malo ptz. si nasel nejaky predmet vzdycky kdyz najdes predmet tak dostanes mensi vyplatu

to si nemislim za tu 2 hodinovku kdy sem do stal tech 50 $ sem nic nenasel a tu dals sem nasel 2 tyce a dostal 99 $
ale to je jedno klidne to tu zamcete jenom sem sem psal abych tam nemel bug...
 

DeletedUser

Guest
1x až 3x peníze to není... možná když máš 1 pracovní bod. Práce vojáka má výdělek 92% tudíž bych měla dostat 92 - 276 dolarů... běžně je tak 450 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1 až 3 platí cca od 10% do 60%, protože je to aproximace... Hodně nad 60% je to už jinak, no... Respektive víc ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru