• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

dobývání žel.rudy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
na s5 jsem dobyval žel.rudu 2hodiny s 100 mot.
dostal jsem 118 $ po dalsich 2 hodinach pouze 58$ je to chyba,nebo to tolik ovlivnuje motivace?
edit:kdyz sem se koukal na tuto praci kdyz sem ji delal pred nejakou dobou,dostal sem za 2 h 79 $ s motivani 70...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To podle mě ovlivňuje i motivace ale je to i kolik máš pracovních bodů nebo jde o štěstí :)
 

DeletedUser

Guest
mam do te práce 22 bodů a jestli je to stestim...

dalsi 2 h rudy tentokrat 99$ mot.84...
asi je to o stesti...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jde o motivaci a o body.urcite si nasel takle malo ptz. si nasel nejaky predmet vzdycky kdyz najdes predmet tak dostanes mensi vyplatu
 

DeletedUser

Guest
kolik dostaneš peněž a zkušeností si můžeš vypačítat pomocí vzorců, které najdeš tady na foru. je to v rozmezí nějak - 1*peníze až 3*peníze
 

DeletedUser

Guest
jde o motivaci a o body.urcite si nasel takle malo ptz. si nasel nejaky predmet vzdycky kdyz najdes predmet tak dostanes mensi vyplatu

to si nemislim za tu 2 hodinovku kdy sem do stal tech 50 $ sem nic nenasel a tu dals sem nasel 2 tyce a dostal 99 $
ale to je jedno klidne to tu zamcete jenom sem sem psal abych tam nemel bug...
 

DeletedUser

Guest
1x až 3x peníze to není... možná když máš 1 pracovní bod. Práce vojáka má výdělek 92% tudíž bych měla dostat 92 - 276 dolarů... běžně je tak 450 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1 až 3 platí cca od 10% do 60%, protože je to aproximace... Hodně nad 60% je to už jinak, no... Respektive víc ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru