• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dobrodruh nej výbava

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1235

Guest
Zdravím může mi někdo poradit nej výbavu pro postavu dobrodruha na duelování ?
dík moc roris :sorry:
 

DeletedUser

Guest
To sa tazko povie podla toho ci si na strielanie alebo silu uderu ci si na houzevnatost alebo uhybanie atd.
 

DeletedUser

Guest
Jde o to, jaké máš zaměření.
Pro každou taktiku je nejlepší oblečení odlišné, nicméně to vždy bývají Drahé věci za opravdu velké peníze.

Každé oblečení na duely je k něčemu dobré (resp. použiješ je proti některým soupeřům). Proto taky doporučuji si věci nechávat.
Postupem času ale určitě složíš nějakou kloudný duelantský ohoz, nicméně nemůžeme chtít opravdu top oblečení, to je - jak jsem již říkal - náročné na peníze.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pak jsou pro začátek dobré jsou stuhy (na krk, samozřejmě:)), přidávají ti střílení.
Na tělo jsou celkem dobré vesty, posléze pláště..
Pak jsou samozřejmě i jiné předměty přidávající duelové schopnosti, a pokud na ně cenově dosáhneš, tak bych je kupoval, jelikož čím lepší předmět, tím samozřejmě vyšší cena.
 

DeletedUser

Guest
Já mám 51 lvl,a chystám se přejít ze střelných zbraní na chladné,bohužel je k tomu potřeba okolo 15 000,vidím to tak na měsíc šetření :(....
 

DeletedUser1235

Guest
Pak jsou pro začátek dobré jsou stuhy (na krk, samozřejmě:)), přidávají ti střílení.
Na tělo jsou celkem dobré vesty, posléze pláště..
Pak jsou samozřejmě i jiné předměty přidávající duelové schopnosti, a pokud na ně cenově dosáhneš, tak bych je kupoval, jelikož čím lepší předmět, tím samozřejmě vyšší cena.


To mi je jasný ale jaký jsou ty nej ?
 

DeletedUser

Guest
no a boty nějaké drahé holínky... teda alespon myslim.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no a boty nějaké drahé holínky... teda alespon myslim.....


No tak to určite nie.. Keď holínky tak hnedé dajú 2x viac duelových schopností omg...

No najlepšie strelecká výbava na duel sa nedá povedať, záleží od tvojho štýlu hry, či hraješ na odolnosť ale ranu alebo na vystupovanie/taktiku, presnosť, atď.. Nedá sa to presne povedať, musíš presnejšie popísať/povedať kde máš schopnosti, na čo sa špecializuješ..
 

DeletedUser1235

Guest
Přesnost 38
Uhybání 30
Střílet 66
Reflex 11
Houževnatost 34
vystupování 51
a taktika 77

i s věcma a k tomu zbraň pistol
 

DeletedUser

Guest
Já na střílení jedu Drahý plátený klobouk,Hnědý plášt a Hnědé holínky,a samozřejmě modrá stuha...
 

DeletedUser

Guest
ja drahy plast, drahy plateny klobuk(pri utoku cierny plateny kobuk), hnede hlinky a modra stuha........

co je lepsie na utok ? drahy plast +16 strilet alebo zlta kosela +13 vystupovanie ????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja drahy plast, drahy plateny klobuk(pri utoku cierny plateny kobuk), hnede hlinky a modra stuha........

co je lepsie na utok ? drahy plast +16 strilet alebo zlta kosela +13 vystupovanie ????


Obecně je lepší plášť než žlutá košile. Už jen z toho důvodu že má větší plus do duelových schopností.
 

DeletedUser

Guest
moc to řešíte máš to napsaný u každýho oblečení tak si prostě rozvrhni specializeci a kupuj a kupuj...
 

DeletedUser

Guest
Ja by som duelanta urobil asi tak Drahý plátený klobúk hnedá alebo cierna stuha, hnedý/cierny plásť, hnedeúcierne holinky
 

DeletedUser

Guest
i pro strelce je na duel jednoznacne nejlepsi drahy zaket ( pokud utocite na strelce. na chladaka je to draha kozena bunda) a na obranu je nej. cerny plast

a na tom jaka char. skupina to fakt nezalezi
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že diskuse o nejlepším oblečení je naprosto bezpředmětná, jelikož kvalitní duelant by si měl měnit oblečení v závislosti na herním zaměření soupeře.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru