• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis za hráče české komunity pro Inno

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Upozornění: Příspěvky neobsahující žádný důležitý komentář budou odmazány.


  • Celkový počet hlasujících
    439

DeletedUser15961

Guest
Zdravím. Tak až do teď jsem se zde na fóru nebyl ani zaregistrovat, moje potřeba se k něčemu vyjadřovat nebyla tak vysoká a jen jsem zde sám občas něco pročítal. Tento dopis to ale změnil a musím na to reagovat.
Až na změnu charakteru se vším naprosto SOUHLASÍM, takový to update by zachránil v poslední době ničenou hru. Super nové nápady a prostě vše co je tam napsáno je přesně to, co si myslím také.
Ideální by bylo udělat jakési "referendum" - nějaký hlasovací telegram všem hráčům, kde by zaškrtli jen ANO nebo NE, sem na fórum každý nenapíše a nemá to takovou vypovídající hodnotu. Bude-li ale probíhat nějaká petice za tento dopis, tak můj nick tam bude mít podpis.

PS: Půjdu se dnes pomodlit do našeho kostela (skoro už katedrály), aby tyto změny proběhly, třeba ten kostel má vliv jen na toto :-D
 

DeletedUser13514

Guest
No, co na to říct :)
Upřímně mě překvapuje, že autor chce do hry další druhy prémia - náhodné události, změna charakteru. S obojím nesouhlasím.
Příklad: jsem tank a každý den chodím do bitev. Abych měl jistotu, tak bych využíval premium bezpečné cesty. To bude stát 5, možná 10 nugget - víc doufám, že by nedali. Takže jen za bezpečnou cestu (abych nepřišel do bitvy polomrtvej, i když i to se muže stát, protože mě to neuchrání před duelanty), bych měsíčně dal 100 - 300 nugget. A myslím, že události budou více negativní, než pozitivní (právě proto, aby se na tom vydělaly nuggety)
Změna charakteru: zase to bude jen pro nuggeťáky, čímž se zase zvýší propast mezi platícími a neplatícími. Opravdu toto chcete?
Spousta návrhů jsou jen připomínky plánovaných novinek, které tento dopis těžko urychlí (chátrání, nové mapy, apod.)
Ke skriptu tw-pro: těžko ho vloží do hry, když nejsou jeho autoři. Navíc ne každému vyhovoval (mě se např. při jeho načítání dost sekala hra, takže jsem jej nevyužíval)
Trh je lepší takový, jaký je teď. Není potřeba skriptu pro to, abych mohl vkládat hromadně, což mi vyhovuje.
Jediné, s čím souhlasím jsou ty věci nesouvisející s westem, které ale stejně rušit nebudou.
Osobně tento dopis vnímám negativně a bojím se, že pokud jej němci přeci jen přečtou, že je nejvíce zaujme právě to premium, aneb další hřebíček do rakve
 
hraju west více než 3 roky a kvůli zhoršující se úrovni hry vlivem "vylepšování" uvažuji o odchodu. Kupovala jsem pravidelně nugety - nyní je odmítám kupovat, proto nejsem ochotna sloužit tak průkazné snaze udělat z nás otřásající se oslíky.

S uvedeným dopisem plně souhlasím
 

DeletedUser

Guest
bohužel hraju za dělníka na světu2. většina dělníků už ani nehraje. stavět kostel pro ateistu donekonečna hold nebaví.
S většinou z dopisu plně souhlasím, v podstatě tam není nic co bych nepodpořil.

:tom:
 

DeletedUser15244

Guest
s většinou věcí co bylo v textu plně souhlasím, grafika je příšerná a to i trh, ale jak psal když dávám na trh třeba 10 věcí najednou musím je koupit to není pravda, můžu koupit třeba jen 5, osobně si myslím že inno nedává to co hráči chtějí, stále více jen položky zdražují, Před pár lety co hra začala až do dnešní doby hraje TW asi tak polovina lidí, hraji od roku 2009 a musím říct že spousta věcí se změnila, smířil sem se se změnami, rozloučil s hráči kteří to hráli, ale hra pomalu upadá a já oprfavdu nevím zda chcete přilákat, nebo odvrátit hráře do hry, souhlasím s tímto dopisem na 95% a řekl bych kdyby na forum psalo více lidí tak napíšou to samé, neříkám že nejsou jinak aktivní, ale opravdu nevím zda vánoční akce byla zdařená..ano super věci, ale inno pásek??? ten se přece do hry vůbec nehodí, je to příšerný doplněk, snad budete souhlasit s naší zatím menší menšinou hráčů co nesouhlasí se spoustou věcí...
 

DeletedUser12554

Guest
Za tento dopis se rozhodně nemusí nikdo stydět , naprosto s ním souhlasím a klidně se pod něho i podepíšu. Hra jako taková už bohužel díky posledním updatům odradila spoustu lidí , místo aby je přilákala .
 

DeletedUser15414

Guest
Souhlasím se vším.
The-west je poslední dobou jen účet inna (ne že bych byl proti nugetům, ale je to tak nějak kdo platí tak hraje, ostatní téměř nemohou - tedy měli by se jisté věci zpoplatnit a jiné znepoplatnit) a inno zavádí hovadiny aby mohli ,,kupovat" hráče.
Rozhodně souhlasím se zrušením velblouda a podobných ,,vymožeností".

Poslední update který stál za něco byl ten s opasky a kalhotami, + z pozdějších řemeslo.
Ano, souhlasím s tím že hp je jediné co dnes člověk do bitvy potřebuje, navíc HODNOTY PŘESNOSTI A UHÝBÁNÍ JSOU ŠPATNÉ. jak si mám vysvětlit, že s úhyby na 125 schytám za kolo všechny rny co na mě jdou a to po mě střílí nějaké lvl 50 a níže ???
 

DeletedUser13489

Guest
plne souhlasim a jsem pro zmenu...nektere veci jsou vazne ujete a s divokym zapadem nemaji vubec nic spolecneho.
 

DeletedUser14463

Guest
Návrh super....

Spíše by to ale na INNO vedle tohoto chtělo napsat i poštu s tím, v čem jsou Nugetové CZ servery v nedostatku...

Výpadky v dobýjení nugetů
Výpadky chatu
Výpadky bitev
Pohled na profil, ve kterém jsou scrreny věcí/předmětů větší než okýnka na ně :-)
To je jen část chyb

Každej 2. hráč tu nadává na práci INNA a na někteří i na pomalost Supportu v řešení některých věcí :-)
Jak jsem v poslední době svědkem, dává se za toto vyjádření názoru BAN !!!

Pokud neradi slyšíte kritiku, zrušte celej support a jeho následné hodnocení a neohánějte se BANem pro každého, kdo vám něco vyčte.

Mě osobně INNO obralo o 600 nuget na Receptech na Pracovní body, ticket na Supportu byl bez odezvy 4 dny, doposud se k němu nikdo nevyjádřil.
Kdybych do chatu napsala, že je Inno na nic, jen vydřiduši, co z lidí tahají peníze a následně ničím neoplácí - dostala bych blok na trvalo !!!
 

DeletedUser15918

Guest
Dopis se ke mně dostal na S1 - a musím říct, že mi v mnoha ohledech hovoří z duše.
 

DeletedUser

Guest
je tam toho napsano fakt hodne a ac nesohlasim se vsim tak v zasade k tomu muzu pripojit podpis a gramatika je u toho asi celkem fuk - stejne to tam v tomto jazyce urcite neprectou musi to nekdo prelozit
 

DeletedUser15332

Guest
Naprostý souhlas. A co tu někteří nadávají i na Support, tak s tím taky souhlasím. Neumí argumentovat ničím jiným než kopírování pravidel a nebo, že se to řeší, ale kdy to bude to už nedokáží říci. Když jednám podle pravidel a zkopíruji supportovi přesný odkaz na to pravidlo, kde je jasně napsáno co a jak, tak mi napíše, že mu buď spamuji a nebo mi naznačí, že jsem totálně zaostalý a pravidla nechápu.
 
Nechápu, proč v tom dopise chce autor přisuzovat charakteru dělníka dovednosti které mu vůbec nepřísluší. Dělník nemůže být dobrý v bitvách anebo v duelech. Jestli je kromě stavby nepraktický k dalším činnostem je jedna věc. Ale není možné mu přisoudit to k čemu nemá "nadání". Už se tady o tom několikrát mluvilo, jsem zastánce toho, aby si každý hráč při začátku světa "poskládal" z přednastavených voleb svůj charakter sám

Já osobně jsem za dobu svého hraní proinvestoval 1500kč za nugety. Většinou jsem to dal za "automatizaci". A rozhodně si mě tímto nikdo nekoupil a nemyslím si, že druzí hráči by kvůli tomu nějak "téměř nemohli hrát". Hrál jsem svého času bez nugetů dva a méně let postupně na čtyřech světech. Uhrál jsem to v pohodě s přehledem. Když jim tam napíšete takovéto věci a zdůrazníte že neplatící hráči, nemohou pořádně hrát, tak si akorát něco pomyslí, zasmějí se a to bude asi tak vše.
 

DeletedUser

Guest
Dopis se mi líbí, jsou v něm supr nápady, jako třeba vykrádání bank,odstavec o pevnostech, náhody při cestování. Je pravdou, že poslední verze jsou v něčem trošku praštěné a namají s divokým západem nic společného.
Jediné s čím nesouhlasím je změna charakteru. Každý by si ho přehazoval dle svých potřeb a zase by byli ve výhodě "nugeťáci" :-)
Jinak s dopisem ve všem souhlasím.
 

DeletedUser

Guest
Hraju TW 2 roky.
Počet koupených nugetů do updatu 1.35: 0
Poček koupených nugetů od updatu 1.35: 23 000

Když se podívám na ta čísla, řekl bych, že to INNO dělá dobře.
Proč se tady pořád všichni diví tomu, že vývojáři chtějí zaplatit za dobře udělanou práci?
A neříkejte, že nedělají svou práci dobře... to byste totiž o této hře nikdy neslyšeli
 
autor dopisu ma u mne jednoznacneho boda, za to, ze si vyslouzil vlastni vyskakovaci okenko. Jinak jde jen o uceleny mix utopickych a zajimavych napadu, ktere dopadnou, jak hrach na stenu ...
 

DeletedUser10955

Guest
Hraju TW 2 roky.
Počet koupených nugetů do updatu 1.35: 0
Poček koupených nugetů od updatu 1.35: 23 000

Když se podívám na ta čísla, řekl bych, že to INNO dělá dobře.
Proč se tady pořád všichni diví tomu, že vývojáři chtějí zaplatit za dobře udělanou práci?
A neříkejte, že nedělají svou práci dobře... to byste totiž o této hře nikdy neslyšeli

Jsi asi vyjimka ja si drvive platil premko a mel jsme tak 10 000 nugetu,a le od poslednich updatu si premko neplatim jen mi dobiha to co mam a nevim zda-li si ho jeste hodlam dal platit...., ale hlavni je to ze hraje stale mene hracu a tak INNO sice dostava za hrace treba vice, ale v souctu se jim to v dlouhodobem hledisku nevyplati
 

DeletedUser

Guest
No přiznávám se, že zatím jsem neměla potřebu se na fóru k čemukoliv vyjadřovat a ani jsem neměla vytvořenou registraci. Tedy až do dneška...

Co říci? Klobouk dolů před autorem, má dobré nápady :-)

Nemohu s ním sice souhlasit naprosto ve všem, ale i tak má tento dopis moje ANO!
 

DeletedUser

Guest
Tu náhodu s cestováním bych tam nedával, věci, co na západ nepatří bych tam nechal, je to zpestření hry, jinak souhlasím
 
Nahoru