• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dotaz k přihlášce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11669
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11669

Guest
Zdravím moderátora této místnosti,
v původních podmínkách pro jednotlivce bylo napsáno, že přihlásit se je nutné do 18. ledna.
Poté se prodloužil čas pro migraci do 22.1. a fagott psal na fóru, že termín pro přihlášení do této hry pro migranty se prodlužuje, ovšem se stejným datumem, 18.ledna.

Migroval jsem ze sv3 na Arizonu včera 21. ledna a rád bych se do akce přihlásil.
[report=34526797cbf8fc69a8]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

Trapper Jack
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že původní termín nebyl do 18 ledna, když už 15. ledna měl být smazán svět. 18. ledna je už prodloužený.
 

DeletedUser11669

Guest
Vycházím z toho, co bylo napsáno v popisu k akci "Zlatokopové migrují za zlatem a diamanty". Původní termín přihlášení byl 18. ledna, aby to navazovalo na původně plánovaný konec světa 15. ledna. Pak se posunul termín konce světa a termín přihlášení zůstal nezměněn, tedy 18. ledna. Nevidím problém v tom pustit mě do soutěže o nugety.
 

Deleted User - 31870

Guest
Původní termín byl do 15. (přihlášení), po prodloužení rušení světů byl posunut do 18. (přihlášení). Nicméně se mi podařilo dohledat záznam, že jsi migroval na Arizonu, takže se zapojit můžeš také.

PS: příště nedoporučuji nechávat na poslední chvíli..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru