• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dračí doupě na The West

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12516
  • Vytvořeno

Chtěli by jste DrD TW?

  • Ano, rád bych si zahrál

    Hlasy: 12 70,6%
  • Ne, připadá mi to jako zbytečnost

    Hlasy: 5 29,4%

  • Celkový počet hlasujících
    17

DeletedUser12516

Guest
:klubun: Zdravím milí spoluhráči a spoluhráčky :klubun:

Určitě mnoho z vás zná slovní hru, Dračí doupě. Ti, kteří ne a zajímá je tato hra, na Google si zadejte do vyhledávání "Co je Dračí Doupě" a vyjede vám mnoho stránek, zabývající se právě tímto tématem. Doporučuji přečíst si články třeba z Wikipedie a nebo z oficiálních stránek Dračího Doupěte (dále pouze DrD).

Mno každopádně k věci. Napadla mě myšlenka založit zde na fóru sekci pro vás, kde si takovouto hru můžeme zahrát mezi sebou. Samozřejmě celé ve stylu divokého západu. Celou sekci DrD TW bych měl na starosti a staral se o vše potřebné, takzvaný PJ (Pán Jeskyně). Co od vás žádám? Chci zjistit, kolik lidí zde na fóru bude mít chuť a zájem se do tohoto příběhu zapojit a proto je tu anketa, kde se můžete vyjádřit...

V tomto příspěvku se klidně ptejte na cokoliv. Na vše se vám pokusím odpovědět. Osobně bych byl rád, kdyby se třeba zapojilo v průměru 10 hráčů. Je to takový přijatelný počet a bude to i zajímavé. V plánu mám zapojit součásti celé TW Hry, jakož to postavy, úkoly nebo třeba i pracovní možnosti.

Každý hráč který se na začátku příběhu zapojí, dostane speciální inventář, ve kterém uvidí co má v naší DrD TW hře a celkový přehled o své "imaginární" postavě.

Rád bych anketu uzavřel do pátku tohoto týdne, tudíž do 1.2.2013, abych mohl dát naší Hlavní Moderátorce Darling veškeré info a přes víkend sepsat a vytvořit vše potřebné.

Wikipedia - něco o obecném DrD zde...
Oficiální stránka DrD - něco málo od DrD zde...

:pianista: Takže povídejte, diskutujte a hlasujte :pianista:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10103

Guest
Párkrát jsem to zkoušel, takže nějaké drobné zkušenosti mám, ale nikdy mě nelákal "fantasy svět". Ale svět divokého západu, to bude zajímavé.
 

DeletedUser16557

Guest
Klidně bych si zahrál,ale jen v menším počtu hráčů :)
 

DeletedUser12516

Guest
Fantasy World mě sice baví, ale to už musí hrát někdo, kdo má obrovské zkušenosti. Ten Divoký Západ mě napadl, neboť nebude ani tolik práce s myšlením nad úkoly nebo příběhem a možnostmi...

Menší počet hráčů si představuješ jak? Také bych radši zahrál třeba první "zkušební" kolo v menším počtu hráčů... A jestli se to chytne, tak by se mohlo nabrat o hodně více lidí... :)
 

DeletedUser16557

Guest
Aby to nebylo tak že bude hrát například 50 lidí
 

DeletedUser12516

Guest
Mno i kdyby hrálo 50 hráčů, nebyl by to problém... Jenom by nehráli v jednom příběhu, neboť by to byl chaos... Bylo by samozřejmě více příběhů, kde by právě v každém hrálo v průměru 10 - 15 hráčů... I když si myslím že už těch 10 na jeden příběh je dostačující...

Ano, nad tím systémem jsem přemýšlel. Jak jsem říkal, velkou výhodou je právě použití postav, úkolů, předmětů a mnoho dalšího přímo z hry. Nebude se muset toho tolik vymýšlet a bude to už 50% propracované. Systém při hraní mám pouze v návrhu... Potřebuji ho pořádně domyslet a prvně vyzkoušet. Jestli že se osvědčí, bude to super...
 

DeletedUser12516

Guest
Mno čekal jsem větší zájem právě aspoň těch + - 10 - 20 lidí ale tak nechám to do večera... Když tak to proberu s naší Hlavní Moderátorkou Darling a uvidím... ;)
 
Nejdříve musíš příjít s nápadem a ucelenou hrou, pak teprve nalákáš lidi. Verbovat lidi dopředu, když nemáš nic v ruce je k ničemu...
 

DeletedUser12516

Guest
Anketu uzavírám... Darling souhlasila, nad otestování prvního kola... Pokusím se přes víkend vše propracovat a promyslet a upřesním čas nad prvním spuštění příběhu... Jestli že se to chytne, časem nabereme více lidí... Když ne, není co ztratit... ;)

Děkuji za vaše názory...
 
Nahoru