• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelová soutěž

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    24
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
napadla mě duelová soutěž, trvala by 1 měsíc.

V soutěži jde o počet vyhraných duelů.
ZA dobu jednoho měsíce musíte získat největší počet vyhraných duelů z vaší kategorie (viz. kategorie).
Ale abyste neduelovali pořád ty samé tak během soutěžě můžete každého hráče vyduelovat maximálně pětkrát.
:zásek:

KATEGORIE:
1-20 úroveň
21-40 úroveň
41-60 úroveň
61-80 úroveň
81-100 úroveň
101-120 úroveň

Z každé kategorie dostanou odměnu jen tři nejlepší. :zásek:
Odměny:
1-20 úroveň-100 zlatých nugetů + Dřevěná truhla
21-40 úroveň- 100 zlatých nugetů + Železná truhla
41-60 úroveň- 100 zlatých nugetů + Železná truhla
61-80 úroveň- 100 zlatých nugetů + Ocelová truhla
81-100 úroveň- 100 zlatých nugetů + Ocelová truhla
101-120 úroveň- 100 zlatých nugetů + Ocelová truhla

A absolutní vítěz co vyhraje nejvíc duelů ze všeh dostane navíc jako dárek prémiovou truhličku.:angel:

Doufám že se vám moje soutěž bude líbit s pozdravem Hráč prd05. :D
 

Pawn

Člen týmu
-"KATEGORIE:
1-20 úroveň
21-40 úroveň
41-60 úroveň
61-80 úroveň
81-100 úroveň
101-120 úroveň"

..Koho můžeš duelovat záleží na duelovce ne na úrovní , takže se klidně může stát že někdo na lvlu 80 bude mít duelovku 150 a co pak snim .. když na ostatní nebude moc z jeho kategorie..

-Anketa mimojiné
 

DeletedUser13667

Guest
Problém je že někdo při přihlášené do soutěže začne v první kategorii a na konci soutěže (po měsící) skončí ve 3-4.. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Tak pardon,mně žádná lepší souťež nenapadla a strašně chci to zvíře do zbírky. Měním pravidla kategorie jsou od duelové úrovně a během soutěže se nenábírá duelová úroveň.

a můžu se zeptat kolik je max duelová ůroveň?
 

DeletedUser10597

Guest
Rozdělil bych to po 50 duelových úrovní a pak 250 a více :)
 

DeletedUser15298

Guest
Podle mě by bylo lepší to dát podle celkově získaných expů v duelu, ne dle jejich počtu, aby pak hráči neduelovali lidi, kteří nemají šanci, útočník si odnese 5 expů za duel a vyhraje soutěž..
 

DeletedUser

Guest
Pevnostníci jsou bohužel diskriminováni, kategorie jsou nerealizovatelné kvůli přechodu z jedné do druhé. Nápad dobrý, ale potřeboval by hodně otesat. Navíc když lvl 120 napadne 80lvl (běžná praxe) tak si nahrabe rychle hodně výher. Proto bych to udělal když už, tak podle zkušeností z duelů. :-)
 

DeletedUser

Guest
Jsem duelant a nápad se mi líbí. Ale podle duelové úrovně by to bylo divné a nespravedlivé, na mě může každý i když má normálních levelů o 30 víc.
 
Jestli to chceš podle duelové úrovně tak si to předělej, vadí mi že soutěž je jen pro duelanty a nepochopil jsem proč v nižších kategoriích je menší odměna.
 

DeletedUser

Guest
Lee Kershaw: Zajímavé ale, že nikomu nevadí, že většina soutěží a projektů je zase jen pro pevnostníky... :-/
 

DeletedUser

Guest
Proto bych když už tak zavedl jednu duelantskou a jednu pro milovníky pevností. A spokojení budeme všichni.
 

DeletedUser8767

Guest
Měsíc je poměrně dlouhá doba, za kterou se může hráč dostat úplně mimo svou kategorii. Hlavně u nízkých lvl to není problém. To chce trochu pořešit.
Odměny jsou moc vysoké na to, že duelování je normální záležitostí ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Proč to vlastně komplikuješ kategoriema, Prde, když duelovat může každej do roztrhání a počet duelů úroveň neovlivnuje ? Za největší počet duelů ve stanoveném čase bednu - a šmitec.
 

DeletedUser

Guest
herrjawa: Ale pro pevnostníky jsou odměny standartně (když to srovnáš) ještě mnohem vyšší. A taky to je součást hry a taky to diskriminuje (duelanty).
PS: Myslíte si, že mě napadaj stejné lvl? Ne.. :-D Standartně alespoň o 20lvl vyšší... to je hold běžná praxe. :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru