• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dueloví partneři

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    67
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17076

Guest
Tento systém by umožňoval vyzvat k duelu hráče, které hráč v současném systému vyzvat nemůže, a to v případě, že s tím daný hráč souhlasí.

Byl by vytvořen nový seznam hráčů, podobný jako je seznam přátel. V menu „Přátelé“ by se objevila nová záložka „Dueloví partneři“, kde by se tito hráči objevovali obdobně jako přátelé.
Přidávání do seznamu by probíhalo vyzváním k duelu, kde by se, pokud by hráče nebylo možné k duelu vyzvat, namísto varování (duelová úroveň hráče je příliš vysoká/nízká, či nemůžeš vyzvat hráče ze stejného města) objevilo okno, obdobné jako když člověk vyzývá spojence, kde by bylo napsáno původní varování + „Chceš přidat hráče do seznamu duelových partnerů?“ s možnostmi: „Ano“ x „Ne“, přičemž při výběru možnosti „Ano“ by se odeslala pozvánka obdobně jako při přidání přítele.
Ostatní by probíhalo stejně jako při přidávání přátel, tedy informační oznámení, potvrzení partnerství a odstranění partnerů přímo v seznamu.

Jelikož by se jednalo o duely hráčů s velkým rozdílem úrovní, bylo by patrně nutně jistým způsobem upravit získávané zkušenosti a to buď jistým způsobem omezit (např. ziskem by bylo maximální možné množství zkušeností, které hráč může získat za vyhraný duel v povoleném rozsahu), nebo zcela na 0 (tedy bráno jako jistý „přátelský duel“).

Domnívám se, že se nejedná ani o implementačně obtížnou záležitost, většinu hráčů by to nijak neovlivnilo (negativní dopad na hráče považuji za nulový) a věřím, že aktivní duelanti by takovou možnost uvítali.

Pro:
- aktivní duelanti s vyšší úrovní budou mít možnost rozšířit si seznam „cílů“, kterých jim s rostoucí duelovou úrovní značně ubývá (kvůli čemuž mnoho z nich končí s aktivní hrou)
- všichni by měli možnost poměřit své síly s kýmkoli (věřím, že taková možnost by potěšila každého duelanta)
Proti:
aktuálně mne nic nenapadá, budu rád za věcné připomínky
 
Nebyl bych proti, ale jestli to k něčemu bude. Proplesknout se "mezikamarádsky" není nic špatného, a kdyby se upravili zkušenosti jak říkáš, nezavánělo by to PD. Bylo by to čisté měření sil. Ale co s nepřáteli, cizí hráči to nepříjmou a takhle by to byla jen malá účinnost. Co takhle městské války?!

Chápu že tady prezentuješ svůj návrh a jistě je to nějaké uvolnění. No já bych rád viděl tu věc komplexněji. Nevím jak se budou dál duely odvíjet, obvzláště po tom co Inno uveřejnilo přehled změn na další rok. Spíše bych čekal omezení. Budeme ještě rádi, pokud se nebudeme moct duelovat jen občas a na vymezených místech...
 
Pekne si to napísal :), z pohľadu hráča by som aj ja ako vášnivý duelant v hre niečo podobné uvítal ;)
 

DeletedUser17781

Guest
Já jsem si zvykl na to jak to prozatím je. Myslím si, že se už měnilo moc věci. Nové itemy na které si někteří stěžují a někteří je chválí. K tomu ještě nový servr. Já bych to nechal tak jak to je, ale ten nápad nezamítám :)
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě jsem pro. Hezky napsané a výborný nápad. Hru by to zpestřilo. :)
 

DeletedUser

Guest
Určite vynikajúci nápad, ktorý by nám spestril hru. :)
 

DeletedUser7889

Guest
mna skor zaujima kedy autori hry konecne slubia sluby co nakecali v roku pana xyz. otom ako zvysia zaujimavost hry pre stavbarov. ale nato mi tu nik neodpovie mohol by som sa tu rozohnovat a zbytocne.

Inak zaujimavy napad, premna ale vobec nezaujimavy.
 

DeletedUser17990

Guest
Je to zajímavý návrh ale pro hráče, teří nežijí duely je poněkud zbytečný. Ale co bych pro kamarády duelanty neudělal. Spíše by mě zajímala možnost, jestli by nešlo zařídit, aby tato hra nebyla omezena LVLem. Těším se až se dostanu na 120. LVL a budu mezi velikány, ale na druhou stranu, pro co žít? to abych honil zkušennosti a "patlal" si řemeslo, co mi už skoro nic nedává? kdyby šlo postoupit výš a rozšířit řemeslo, bylo by to pro většinu přínosnější, než návrh, pro "jednu čtvrtinu" hráčů.
 

DeletedUser17923

Guest
Fono návrh

Som za každé riešenie na vylepšenie hry vo Weste.:zásek::zásek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru