• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Duely (svět 1)

DeletedUser

Guest
muj super duel:
-Delivery- vyhrál duel, obdrží 101 zkušenosti a obdrží od saki $ 15. :-Q
 

DeletedUser

Guest
hele je to mejo povolání a to že Ty chodíš beze zbraně je tvůj problém tak nemluv kdo je tady LAMA

salonmanie vyhrál duel a dostane 25 zkušeností. teQuilaSS neměl u sebe žádné peníze, tudíž salonmanie nedostane nic(tady v tomhle duelu sem si moc nevidělalú

djstepi omdlel. salonmanie vyhrál duel, obdrží 102 zkušenosti a obdrží od djstepi $ 2.
(tenhle sem dělal pro zkušenosti)
nech nas napokoji, diik
 

DeletedUser

Guest
Mě to celkem jebe si tady myslí že jsou kingové kteří jsou nejlepší a když přijde někdo pořádnej tak se bojí a hotel :) Po pravdě na dělníky chodím jenom když mají duel.uroven větsí něž já aspon o 2 jinak dueluji stejný jak já :D
 

DeletedUser

Guest
Muj nej. duel:
T44 vyhrál duel, obdrží 54 zkušeností a obdrží od BRERIE 565$
 

DeletedUser

Guest
tak si jdu kolem new deal tam em si řek že někoho zdueluju až umře visletky vám nápišu
 

DeletedUser307

Guest
Muj nej. duel:
T44 vyhrál duel, obdrží 54 zkušeností a obdrží od BRERIE 565$

Takový hráč na s1 není.

A ty máš na s1 level 12, takže buď se odkliď na sekci svého světa, nebo to budu považovat za spam a budu tě muset trestat.
 

DeletedUser

Guest
včera se mi povedl good lup

suprman vyhrál duel, obdrží 22 zkušenosti a obdrží od Rajcatko $ 235.

u mě zatím rekord s prachama hned sem pelášil do města dát je do banky :D
 

DeletedUser

Guest
schpnosti

hele myslíte,že je lepší mít schopnosti na duel rozložené nějak souměrně,nebo raději vsadit na jednu kartu(např. sílu úderu,nebo vystupování apd.)???:smoker:
 

DeletedUser3698

Guest
myslim ze je lepsi se na neco zamerit, pak budou duelanti ktery rozdrtis na kasi a duelanti co rozdrti tebe. :)
 

DeletedUser

Guest
no většinou útočím takže se snažím navýšit vystupování,ale co taková síla úderu v poměru třeba s mířením,nebo uhýbáním...do čeho raději investovat?
 

DeletedUser3698

Guest
bud se zamer na uhybani nebo na presnost a sila uderu. Zyvsuj presnost/vystupovani i silu uderu, protoze kdyz se neterfis je ti sila uderu k nicemu :)
 

DeletedUser

Guest
jasně...takže přesnost,sílu úderu a vystupování považuješ za přednější než uhýbání a odpor!
 

DeletedUser3698

Guest
ne to ne jenom rikam ze pokud se zameris na silu uderu tak davej i neco do presnosti ;)
 

DeletedUser

Guest
jj chápu...no já to mám více méně vyrovnané...některé schopnosti mám vyšší...a naopak.Spíš sem narážel jestli je nejlepší mít např. sílu úderu 50 a přesnost 50 a ostatní třeba na 20,nebo to mít raději vše tak nějak vyrované :) :spiderman:
 

DeletedUser

Guest
srabdz9.jpg

Původně jsem si myslel, že to co má napsané v profilu je jen ironie, ale když si troufne na o 14 urovní nižší postavu, tak to pravda asi bude...
 

DeletedUser

Guest
werterber: Já taky kolikrát bojoval proti 14 a nizším lvlum. Prostě mě naštval hráč z nějakýho města a tak sem mu vyhladil celý jeho městečko...
 
Nahoru