• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duely

Líbí se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    18
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser17982

Guest
Návrh Jak předejít zákeřnému přepadení od duelanta

Určitě je spousta hráču(dělník,dobrodruh) který naštve když vas nekdo zdueluje,jste v pracovním,nemáte ani oblečení nebo schopnosti nebo nejste prostě na duely stavěný.

Co mít možnost na tuto akci zareagovat pokud budu ONLINE

Můj návrh:

Když budu online,což z nás samozřejmě není nikdo 24 hodin, by měl duelovaný hráč nějakou výhodu.Jak víme duel trvá 10 minut.
Co bych mohl za těch 10 minut stihnout nebo jak se bránit?

1- Vidím že se ke mě blíží nepřítel,vypadá nebezpečně,říkám si mám na něj zkusím to.Převléknu se do duelantskýho,vytasím zbraň a počkám si na něj.Fajn ferový souboj
2- Je to těžký kalibr,prostě na něj nemám,tak uteču do nejbližšího hotelu.

Pokud bych byl OFFLINE tak hráč by měl prostě smůlu a protivníka si nevšiml a byl zákeřně přepaden a okraden....hold smůla

graficky:

Jak bych si to představoval?

Dnes když probíha bitva o pevnost tak je tam ikonka pevnosti a čas zbývajicí do bitvy o pevnost.To samé by mohlo být i u duelu:Ikonka například pistole a odpočítávaný čas do duelu např.červenou barvou.

Určitě by to bylo spravedlivější a hlavné malé zpestření pro hráče co jsou zrovna ONLINE
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18178

Guest
práca berie oblečenie v ktorej si tú prácu zadal, tak zadaj robotu v pracovnom a možeš sa prezliecť späť do duelantského ;-)
 
Maxfighter je typický diskutér (vyvinutý z pracanta obecného), někdo s něčím příjde a už vymyslí jak by to fungovalo i za stávajících podmínek...
 

DeletedUser17592

Guest
Nemusis porad menit. Mas prece moznost si ulozit dve sady a ty na jeden klik pouzit. Jednu na duely a druhou treba velikonocni neb ta zazdila veskerou ruznorodost obleceni a veslere prace ji nabizeji.

Jinak bych pridal jeste nejakej zvuk co me zvedne ze zidle. Online (away) jsem ale mam West na liste takze si puntiku stejne nevsimnu.
 

DeletedUser17982

Guest
Nemusis porad menit. Mas prece moznost si ulozit dve sady a ty na jeden klik pouzit. Jednu na duely a druhou treba velikonocni neb ta zazdila veskerou ruznorodost obleceni a veslere prace ji nabizeji.

Jinak bych pridal jeste nejakej zvuk co me zvedne ze zidle. Online (away) jsem ale mam West na liste takze si puntiku stejne nevsimnu.

mas pravdu ale jelikoz nejsem duelant tak mam jednu sadu na jizdu a druhou na pevnost
 

DeletedUser17809

Guest
V reálu ale přece taky máš šanci včas vidět že po tobě někdo jde a připravit se na obranu
Za mně ano.
Jasně, oblečená duelantská sada to sice řeší, ale co když zrovna naklikávám víc prací?
A AD velikonoční - mně tedy nenabízejí tuhle sadu zdaleka všechny práce. Ale tady záleží i na rozložení schopek.
 
Já jsem pro, ale tuto abilitku pouze pro duelanty. Tak bude duelant opravdu duelantem. Bude vědět co se na něj chystá a připraví se...
 

DeletedUser17809

Guest
A co duelující vojáci?
S vojenským výcvikem taky maj šanci leccos včas rozeznat
 

DeletedUser9350

Guest
Duelující vojáci by měli přijít o Taktiku, zneužívají toho... Takže tu nebul, když máš jako voják bonus co byl určen pro jiné účely.
 

DeletedUser17809

Guest
:)
Taky pravda, taktika by mohla být určená pro boj a ne duely, nechápu proč to takhle udělali.
Uvidíme jak pohnou se vzorečky další updaty.
Mimochodem, pochybuji, že zrovna proti tobě je bonus taktiky něco platnej.
 

DeletedUser1318

Guest
V reálu ale přece taky máš šanci včas vidět že po tobě někdo jde a připravit se na obranu...
Pokud bych měl možnost na duel nějak zareagovat, potom by to duel opravdu být mohl.
Teď se vznešeně duelem nazývá sprosté loupežné přepadení.
Realitě ovšem má blíž ta varianta odprásknutí ze zálohy, než romantická představa o čestném souboji.
Možná by bylo lepší jít cestou souboje i přepadení a trošku diferencovat odměnu a poranění, vzít v úvahu charakter nebo výzbroj a výstroj napadeného, možnost zaplatit výkupné při přepadení či uzavřít sázku na vítězství u souboje....
 
Útěk je taky možnost, co je na tom špatného ?! Když se hráči vyhýbají duelům uspáním o práci, tak tohle v poměru k tomu nic není. Naopak, dobrá taktika a to říkám jako hráč který je plně pro duely. Když se okolo ochomejtá někdo "podezřelý" tak se schovám i tak.
 

DeletedUser

Guest
No, celkem zajímavá myšlenka a líbí se mi, proč by online hráči neměli mít možnost se bránit nebo klidně se i schovat.

Co se týče převlékání po zadání práce, sice to bere PB při zadání, to ano... ale jiné bonusy jako zvýšení zisku expů či dolarů, jsou přičítány na konci. A teda já osobně, když jsem třeba na stříbrné práci, tak se převlékám do sady na to nebo na to, abych z toho vytěžil ještě více.
 

DeletedUser17809

Guest
Jinak, co se týče duelů tak jsem si všiml, že většina duelantů jsou srabi.
V pracovním mě napadají dost často.
Když se převlíknu do duelantskýho napadení výrazně ubývá a zkuste hádat proč.
Nevím, nakolik je možné to implementovat, ale mohlo by se k tomu přidat, že pokud by duelant napadl někoho v oblečení vyloženě na práci, dostal by méně XP.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, nakolik je možné to implementovat, ale mohlo by se k tomu přidat, že pokud by duelant napadl někoho v oblečení vyloženě na práci, dostal by méně XP.

Tohle už ale hraničí s pěknou kravinou :-D Jak psala Jana, zkus to dopracovat, domyslet, třeba i po té grafické stránce a dostaneš anketu ;)
 
Nahoru