• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duely

Líbí se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    18
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser13789

Guest
(...)v oblečení vyloženě na práci, dostal by méně XP.
Co znamená oblečení vyloženě na práci? To jako že by udělali ke každé schopnosti nějaký koeficient "pracovnosti" (vhodnosti pro práci) a podle toho, kolik schopností ti při práci přidává oblečení, tolik by se odečetlo útočníkovi dejme tomu třeba těch zkušeností? To je asi dost těžko realizovatelné...

Navíc, tahle náhlá přepadení k tomu podle mě prostě patří. Když na farmáře odněkud vyskočil gauner, který ho chtěl okrást při okopávání pole, tak se ho taky neptal, jestli ho může zastřelit. Nebo snad ano?

Jinak, rozhodně se ztotožňuji s jedním z předchozích příspěvků, že pokud se kolem motá někdo nebezpečný, tak se dá zůstat v hotelu nebo třeba utéct někam hodně daleko a doufat, že už na vás neměl zadáno...
 

DeletedUser

Guest
To že soupeř nemá jistotu, jestli na něj mám zadáno, je dle mě jedinej, poslední, užitečný bonus charakteru duelanta. Takže jednoznačně proti ..
 

DeletedUser14841

Guest
Mno tak tohle je dle mého absolutní nesmysl proč teda nezrušit duely vůbec? V tom jak hra dneska funguje můžeš i jako dělník i jako dobrodruh mět skill na duely a stále dělat práci když ji můžeš dělat od lvl. A proč chodí duelovat ty kteří mají pracovní oblečení no kvůli expům přece a já osobně se většinou nedívám kdo je v čem oblečený naklikám přes ikonu duely hráče co jsou na prvních 4 místech a je. A buď a nebo. :) Takže můj závěr absolutně ne.
 

DeletedUser

Guest
V reálu ale přece taky máš šanci včas vidět že po tobě někdo jde a připravit se na obranu
Za mně ano.
Jasně, oblečená duelantská sada to sice řeší, ale co když zrovna naklikávám víc prací?
A AD velikonoční - mně tedy nenabízejí tuhle sadu zdaleka všechny práce. Ale tady záleží i na rozložení schopek.


Nemotej tady reál hele :-) Tato hra s reálem nemá již dávno společného :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Dal jsem ne. Na téma třeba dělníci (ublížení duelem), tady už v jiných tématech padlo spousty názorů.
U mě je dělník hráč jako každý jiný. Má v ruce krumpáč ? Má. Je to chladná zbraň ? Je.
:D
 
Jelikož oblečení, co máš na sobě, nijak nesouvisí s prací co děláš, tak jde o zbytečnou obezličku pro lidi, co jsou líní se převlékat popř. se neumí dobře rozhodnout, zda mít na sobě oblečení na duely/nebo bonus. A ještě to značně neguje výhody prémia automatizace - převlékání. Osobně si myslím, že tyhle duely (rozumněj přepadení) k westu patří a jsou poměrně slušně ošetřené - stačí neduelovat a máš skoro absolutní klid.
Asi bych měl pro návrh v určité formě i pochopení, ale pokud směřuje k utíkání do hotelu (tj. něčemu, co bylo před třemi(?) roky zrušeno/omezeno), tak o NE mám jasno.
 

DeletedUser17592

Guest
Já jsem k tomu také značně skeptický.

Neříkám, že by se mi nelíbilo vědět, že na mě právě teď někdo útočí. Stejně tak bych o stejnou výhodu přišel v duelech já (tím neříkám, že čekám až uvidím krásnou nahou ženu abych jí mohl bezbranou proklát).

Navíc, dokážu si představit partu domluvených 50 lidí, aby na mě zaútočily 10s po sobě, aby se mi tu na monitoru rozblikali ledky. Zaútočit, stáhnout útok. To by pak bylo správné sociální duelování hraničící s reálnou šikanou.

Už teď bych nejraději měl možnost vypnout hlášení, kdo je z mých kamarádů Online. Je to rušivé. Pokud by to mělo být implementováno, tak ideálně jako doplněk (například jako TW Toolbar, či rozšíření).

Já to nechci a bědá vám, jak se mi tu někde něco rozbliká, že na mě půlka Dakoty zadala duel ! :)

----------------------------

P.S: Tím tento návrh neodsuzuji a jsem rád, že zazněl !
 

DeletedUser16053

Guest
Som rozhodne proti :D je to pekna blbost :D to je ako ak by si nejake mesto mohlo vybrat ci chce aby im niekto zautocil na bitku.....stavbari, zberaci a podobny sa stazuju ze ich niekto dueluje ale to ze nerobia nic ine ako ulohy a spolocnosti ( svojmu mestu, aliancii ) tym nepomozu vobec nijak. Otom je tato hra ze si mozes slobodne vybrat co chces robit (stavbar, zberac, remeselnik, duelant, vojak) a vy ste si vybrali nebojove povolanie ktorym casto nijak nikomu nepomahate. A ze vas niekto prepadne? Duelant musi duelovat. Je to jeho povolanie ako ste si vybrali vy ze si budete zbierat a robit ukol. Uz tak su moznosti duelovat dost obmezene bitkami, duelovou urovnou a podarenymi stale novymi sadami :D a nieto dat este kzdemu moznost zdrhnut... O prepadavani je West!
a suhlasim ze vojaci by mali prist o taktiku v duelovani a duelant by mal dostat nejaku schopnost aby konecne bol duelantom lebo momentalne je duelant mozno najhorsi na duelovanie.
takze zamna Nie......ale uz sa ajtak urobilo vela zla s ktorym zasadne nesuhlasim....
 
Nahoru