• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

euro volby

DeletedUser

Guest
tak co koho by jste protlačili do bruselu a koho nikdy. já tera nikdy liberálovce. chtěj euro a zrušit dotace zemědělcům :mad:
 

DeletedUser

Guest
Mě je to v podstatě jedno...hlavně atˇ vedou EU dobře, ne jak chtějí liberálci.
 

DeletedUser

Guest
Přesně. Málem jsem rozmlátil televizi, když tam běžel jejich klip. Takový blbosti, že chtěj Spojené státy Evropské. Tak to ať se dou vycpat!
Já jsem EUskeptik(nebo jestli chcete tak proti EU). Nemůžu volit, takže moc ty strany neznám, ale myslim, že Bobošíková řikala něco, jako že EU ano, ale Lisabonskou smlouvu ne - To je podle mě dobrej postoj, ale řek bych, že se moc neuchytí. Unie prostě chce rozhodovat...

Já bych asi volil Starosty a nezávislí, protože je to jedna z mála malejch stran, která(podle mě) má šanci se tam dostat. V jejich klipu taky tak nějak bylo, že nechtěj EU jako stát, ale jako organizaci, která řeší mezinárodní vztahy. Většina politiků, politologů i dalších lidí řiká, že by se měli volit menší strany a né se rozhodovat mezi nejsilnějšíma...
 

DeletedUser

Guest
Včera jak dávaj na čt1 uvolně te se prosím nebo co toje z krausem tak tam říká takovej vtip nevím jestli si vzpomenu dobře :D To si pán bůh zavolá obama putina a klause a říká jim já jsem si vás nechal poslat protože vás považuji za nejvýznamější 3 osoby na této planetě a chtěl bych vám říct jednu věc bude konec světa..prosímvás zdělte to občanům na planetě no tak obama okamžitě projev kongresu a říká mám pro vás dvě zprávy jednu dobrou a jednu blbou.. ta dobrá je že bůh existuje před chvíli jsem sním mluvil a jednu blbou bude konec světa..putin svolá domu a říká mám pro vás dvě blbý zprávy bůh existuje před chvíli jsem sní mluvil a bude konec světa.. klaus svolá tiskovou konferenci mám pro vás dvě dobrý zprávy za 1. patřím mezi tři nejdůležitější osoby světa na planetě a za druhý lisabonská smlouva nebude podepsána :D

Trochu bokem ale jsem si vzpoměl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Včera jak dávaj na čt1 uvolně te se prosím nebo co toje z krausem tak tam říká takovej vtip nevím jestli si vzpomenu dobře :D To si pán bůh zavolá obama putina a klause a říká jim já jsem si vás nechal poslat protože vás považuji za nejvýznamější 3 osoby na této planetě a chtěl bych vám říct jednu věc bude konec světa..prosímvás zdělte to občanům na planetě no tak obama okamžitě projev kongresu a říká mám pro vás dvě zprávy jednu dobrou a jednu blbou.. ta dobrá je že bůh existuje před chvíli jsem sním mluvil a jednu blbou bude konec světa..putin svolá domu a říká mám pro vás dvě blbý zprávy bůh existuje před chvíli jsem sní mluvil a bude konec světa.. klaus svolá tiskovou konferenci mám pro vás dvě dobrý zprávy za 1. patřím mezi tři nejdůležitější osoby světa na planetě a za druhý lisabonská smlouva nebude podepsána :D

Trochu bokem ale jsem si vzpoměl

Ale Klaus je teď opravdu dost - jak řikáš - důležitej. Nebejt Irska, který se teď taky zvyditelnilo, tak vopdstatě rozhodne o tom, jak bude EU vypadat. Svojí popularitu si teď dost žívá a nechce o ní přijít, tak protahuje podepsání.
Jen tak dál Klausi!
Mě je dost sympatickej. Ze tří důvodů: 1.Je proti Eu, 2.Řiká nezasahujte to ekonomiky při krizi(bohužel ho nikdo neposlouchá), 3.Riká, že "Globální otelpování" nezapříčinila lidská činnost. Aspoň myslim, že němo takovýho říkal...
 

DeletedUser

Guest
já ke Klausovi mam taky pozitývu a tu že kdyby neudělal plynovod na sever jinak bychom tu mohli mrznout kvůli ukrajině
 

DeletedUser

Guest
Někde jsem slyšel, že to domluvila Merkelová. Oni se nějak nemůžou dohodnout, kdo za to může. Hlavně, že plyn teče...
Ale to už je OT...:eww:
 

DeletedUser

Guest
Koho do Bruselu ? Z tech našich vidláků? Nikoho! Nemají důstojnosti ani co by se za nehet vešlo. V Německu nebo Francii udělá politik chybu a už se omlouvá a odstupuje z místa. Tady se snaží akorát rychle rozházet kolem sebe hnůj, smrad a někoho stáhnout sebou. Z naší vlády je mi na zvracení. Skoro se stydím za to že sem Čech, když je vidím v TV.
 

DeletedUser

Guest
zkuste TOHLE, podle vašich odpovědí vám to vyplivne stranu, která je vám nejblíž. mě vyšla nějaká kyperská, naopak nejdále od mých názorů jsou portugalští komunisté a strana pro nezávislost Walesu :)
 

DeletedUser

Guest
Mě vyšla Strana svobodných občanů, po ní ODS. Nejmíň Evropská demokratická strana, pak SZ a ČSSD.
Až na to, že SSO a EDS neznám, to docela souhlasí.
Ale mě se nejvíc líbí Suverenita(Bobošíková) a Starostové a nezávislí. Ty v tom testu nejsou:mad talking::mad talking::mad talking::mad talking::mad talking::mad talking::mad talking::mad talking::mad talking::mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Ale tam toho moc neni...Je tam jenom, že to dělal Beneš a že hlavně, že tam bylo to s znevýhodněnim Němců a Maďarů.
Ty Liberálové řikaj, že chtěj zrušit Benešovy dekrety - Co chtěj zrušit? Ty dekrety pořád platěj? To na Wikině neni...A to je tady důležitý.

Asi máš na mysli, že díky Benešovým dekretům jsme vyvlastnili majetek církve, který teď patří státu (zámky např.: Hluboká, Lednice a řada dalších). Pánům s modrou krví se to pochopitelně nelíbí, a několikrát se Českou vládou soudili (takže zpochybňovali pravost Benešových dekretů, které vzikly "trochu neobvykle") - všechny soudní spory ČR vyhlála Benešeovy dekrety jsou tedy platné...
Lisabonská smlouva je v tomhle případě trochu strašák, který by mohl dát vznešeným šlechtickým rodům za pravdu a ČR, by tak mohla ztratit cenné stavby, protože teoreticky by soud na základě Lisabonské smlouvy mohl dát za pravdu právě šlechtě.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavá stránka k volbám http://www.euprofiler.eu/ můžete se podívat jakou stranu by vám doporučil europrofiler.

// Tak se omlouvám, on to psal huftamon o pár příspěvků vejš, ale já jeho příspěvky kvůli avataru prostě nečtu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě vyšla SSO z českých a ze světových Slovenská demokratická strana
...že bych šel volit?
 

DeletedUser

Guest
Podle mě nejvýstižnější graf pro srovnání, ten druhý v pořadí, nazvaný "která strana je mi nejbližší?", vyhazuje špatné výsledky. Vyšla mi EDS, od oka se mi překrývá tak v 50 %. Tak jsem si tam manuálně nastavil pro srovnání ODS a překrývá se mi odhadem tak z 90 %. Nechápu, jak to mohlo dojít k závěru, že mi je EDS blíž. Každopádně jsem odvolil správně :)
 

DeletedUser

Guest
O tech benesovych dekretech tu cvakate blbosti!
ty dekrety jsou symbol novodobeho cestvi, a je to pokuta nemecku za 2 prohane valky!
diky dekretum ma kde bydlet 10% naseho naroda!! (i ja ziju v sudetech)
 
Někdy si říkám,že pořádek musí vy kluci pitomý bejt.(parafráze z Haškova Švejka).
Ale tak ,jako výše napsal Filipow,taky já jsem ze sudet(Jiz.hory) a jsem krapet postarší i když ne tak dalece,abych si pamatoval válku.Jakákoliv debata o benešových dekretech mě naprosto vytáčí.Doba byla jiná,nelze ale říct nic jiného.Chtěli Heim ins reich? Dostali to!Nejde to brát paušálně,ale ti,kteří byli slušní,se holt svezli s většinou.A to jak to tady vypadalo,zavinila ta většina.
Můži mít nějaký názor na našeho dramatika,který svým způsobem přispěl k zviditelnění naší malé zemičky,ale jeho bláboly o omluvě sud.němcům mě opravdu vytočily.
Měl jsem to štěstí,že jsem ještě stihnul zažít pár lidí,kteří si to všechno moc dobře pamatovali a to jak naše lidi,tak občany německé národnosti,kteří tady po válce zůstali.
Ale to je už tak trochu historie.

Jinak mě vyšla SSO.
tak nevím,ale to nějak nevyšlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru