• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Fingerboard

DeletedUser

Guest
Jezdíte někdo?Já ano.Začal jsem začátkem tohoto roku,ale zasekl jsem se na kickflipu.nevíte někdo,jak na něj?A jaký máte Fingerboard?Já Blind a PlanB od TechDecku,a chci CloseUp Fingerboard Complete G3 Black.Tady je 2. zespodu.
 

DeletedUser

Guest
Konečně.To vysvětlit to nedokážu.Koukni se na tohle.Snad to pochopíš(není to ode mě).
 

DeletedUser

Guest
na fingerboardu jsem jezdil,ale nenaučil jsem se ollie,nýbrž nollie-jedeš a "zakopneš" o špičku a pak pouze "podebereš" fingra a na kickflip někdy stačí při skoku pouze naklopit trochu prsty dozadu a finger se otočí na opačnou stranu naklopení,ale ne vždy to tak funguje(pouze asi 80%)
 

DeletedUser

Guest
ja jezdim.nektere triky mi docela jdou a nektere jsou fakt tezke
maximalne si davam darkslide,ale treba heel flip mi nejde
 

DeletedUser

Guest
Dobrý "sport", stačí Vám pár věcí z domova, fingerboard, ruce a máte vystaráno. Ale jak se tenhle sport rychle někde objeví, tak většinou i tak rychle zmizí. Pro profíky je asi největší zádrhel, že za to vydělají minimum peněz.
 

DeletedUser

Guest
J. ja mám speedy fingerboards..... ale dať 1300 korún za trucky je už veľa.
 

DeletedUser7906

Guest
já mam taky fingeboard ale takovej neznačkovej..ale vůůůbec to neumim ovládat :D
 

DeletedUser

Guest
Já mám takovej običejnej a triky umim jen základní ale někdy se štěstím dám ty hodně těžký.
 

DeletedUser

Guest
teď se to rozmáhá u nás ve třídě, a občas mě kámoši nechaj skusit taky nějakej ten trik. Asi si ho koupim dobrá věcička když nevíš jak se zabavit.:dance:
 

DeletedUser

Guest
to je pravda kdyz nevis co delat je to dobry,ale uz ho nejak nepouzivam obcas neco udelam ale uz hodne malo
 

DeletedUser

Guest
jezdím na fingerboardu od svých 5 let mam 45 fingeboardů a vihrál sem 7 soutezi
 

DeletedUser9214

Guest
jo zkoušim to dost dlouho ale ani nevím jestli umím vyskočit tak jak se má, protože pochybuju že vyskočim tam že ho chytim a vyhodim do vzduchu
 
Nahoru