• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Florbalek

DeletedUser

Guest
hraje tu z vas nekdo florbalek?nebo se na nej diva?
ja hraji zavodne a budu hrat ligu je mi (11 let)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hral som, bol som útočník, našeho brankára vždy boleli ruky :yxcc:. Dám vám tip. Keď idete do útoku loptičku držte za nohou keď zastavíte. Ako náhle vás udrú tak sa píska ;).
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dělal brankáře a rozhodčího :)

(samozřejmě v rámci ligy pod ČFbU)
 

DeletedUser

Guest
ja hraju zavodne a pujdu na ligu jak sem psal vise a az mi bude 15 taky si chci udelat akrticku na rozhodciho a chci pyskat tunaje pro mladsi/starsi zaky

sme tedka postoupily do kraje na JagaOxygenCup

alexian: a jak ti slo piskat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo florbal je gud akorat kdybych nemusel sedet na trestny na 2:00 za bodykovani hracu z hriste
 

DeletedUser

Guest
Výborný sport.
Sám hraji za FbC Rokycany :sugar sugar::loool:.
 

DeletedUser

Guest
hmmm to je dobry ja cekam na ligu mmnt pak to planuju v 21 za stresovice a ziju si....
 

DeletedUser

Guest
A co říkáte na ty legitimační karty, co ČFBU rozesílala někdy na konci prázdnin, jakožto důkaz o registraci? :loool:
 

DeletedUser

Guest
ja nehraju ligu teprve pujdu takze nemam co rict....
ja sem ucastnikem florbaloveho turnaje Jaga Oxygen Cup
 

DeletedUser

Guest
Jo,super sport,ujizdim:smoker:Ve skole mae klub a jsem tam veteran:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
jéje, ja na florbale akorat tak bránim v bráně... :D budeme mít turnaj škol z okolí, ale nevím jestli mě do té brány nakonec posadí - mám konkurenci..!! :eek:
 

DeletedUser

Guest
A je to tady postup éja ¨éja hej sme postoupily na JOC 2008 do zemského finálka
 
Nahoru