• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Florbalek

DeletedUser

Guest
tak to já jsem mněl reprezentovat školu v pin-pongu ve florbale a ve plavání a všechno jsem omarodil to je smůla vidte a to my ping pong a florbal a plavání de hodně dobře hlavně v plavání kraul
 

DeletedUser

Guest
dobře se mi střílí tahem sice to je vlastně nához ale z poza obránce to je dobrá zbran jak nepřítele překvapit zrovna jsme hráli florbalek jsem to nahodil přes celí hriště někdo to tam teč a je to v kisně
 

DeletedUser

Guest
Já preferuji tah ale jelikož hraju golf tak mi nei ani golf neni cizí
 

DeletedUser

Guest
Já teda preferuju příklep, protože tah mi nikdy nešel a při golfu dám vysokou. Ale když to jinak nejde tak tahem mno :) Co máte za hůl a hrajete útok/obrana/brána
 

DeletedUser

Guest
nejlíp my de ůtok to je fakt ale skoro vždy hraju v pravý obraně a jsem takoví 3křídlo
 

DeletedUser

Guest
ja hraju florbal zavodne za Fbc Falcon a hrajeme v preboru ml. zaku
 

DeletedUser

Guest
my hrajeme při tělocviku-jednou jsem byl v bráně,schytal jsem to do helmy-kdybych jí neměl,tak bych mohl umřít,jelikož na mě vystřelil kluk,který floorball umí hrát výborně a navíc je nejsilnější ze třídy-ten míček mě shodil na zem,jaká to byla šlupka
 

DeletedUser

Guest
to my jsme měli jeden rok trenéra kterej někdy hrával s námam a ty brankáři (i když me¨ěli všechno vybavení vesty atd. hlavně suspenzor) tak stý brány radši šli ven než aby od něj dostaly
 

DeletedUser

Guest
kámoš dělal frajera a nevzal si suspenzor myslím že si dělal starsti jestli bude plodný protože schytal ode mně takovou pecku že zbytek tréninku rl na střídačce a chladl ledem:-D
 

DeletedUser8423

Guest
Nemáte někdo nový model Fat pipe wiz 24? Podle obrázku se my hrozně líbí, ale zajímalo by mě jestli i doopravdy ten nápis takhle světélkuje? Ještě jsem jí neměl možnost vidět naživo a před objednáním bych to rád zjistil.
fatpipe-wiz-24-florbalova-hul_10792_0_450.jpg
 

DeletedUser

Guest
Florbal hraju samozřejmě taky myslím že je to sport budoucna
Mimochodem co máte za hokejku
 
Nahoru