• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

fogi1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ÚKOL Č. 1
Přemigruj ze světa 3 na jiný svět.

[report=24057075e203061c6d]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

ÚKOL Č. 2
Ahoj hráči, jsem místní šerif Jesse Roberts, ale můžeš mi říkat Jessi. Dostal jsem instrukce od Toma Calvady, že pro něj budeš pracovat a abych tě zde provedl. Nicméně si myslím, že správný dobrodruh si okolí rád prozkoumá sám, sejdeme se tedy za 10 hodin, to ti bude na průzkum okolí jistě stačit. A dej si pozor na místního lapku, je fakt dobrej..

[report=240848056f4129fb15]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24085916f359a5b5ba]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24087132bae5c1f40d]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24088611817f4f44d3]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24089731e0caf1e9ac]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=2411001285961064a1]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24109773ad55c0b374]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=241094383adf8c0009]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=241088744d33689f61]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=241247902e210b643b]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]


ÚKOL Č. 3
Vidím, že se ti na průzkumu velmi líbilo, ale zdáš se mi být unaven. Jdi do místního hotelu a odpočin si, budeš potřebovat nabrat síly, práce v dolu je drsná. Nezapomeň se pomodlit! Setkáme se ráno v baru, budu tam na tebe čekat, mám nějaké nevyřízené účty s jedním štamgastem, vezmu to při jednom.
Pomodli se v kostelu před spánkem
[report=241250793bd8ca4280]Modlitba dokončena[/report]


Dobré poledne, evidentně se ti spalo velmi dobře, čekám tu na tebe celou věčnost.. Vidíš toho malého chlápka v rohu? Je to pěknej darebák, přepadává místní ženy. Bohužel nemám dost důkazů, abych ho zavřel. Napadlo mne, že bys mu mohl dát za vyučenou - večer odchází mezi posledními a chodí tou stezkou mezi hřbitovem a lesíkem, počkej si tam na něj a dej mu co proto. Musím teď jet za Marge, slíbil jsem jí, že jí pomůžu zahnat dobytek do ohrady, sejdeme se zase zítra.
Proveď 1 duel v časovém rozmezí 18:00 h - 23:59 h

[report=24123709ebc2b99b94]Duel NPC: fogi1 proti Toby Strooker[/report]

ÚKOL Č. 4
Dobré ráno, dnes je čas, aby ses seznámil s jednou naší tradicí - v našem kraji si potrpíme na záznamy, milujeme historii a příběhy. Zde je místní kronika, rádi bychom, abys do ní připsal několik rádků o sobě a kraji, ze kterého pocházíš. Neboj se svůj příběh okořenit zajímavými historkami, rádi se pobavíme. Až to budeš mít, zajdi za mnou do lomu za městem, mám tam na povel několik chlapíků, kteří taky budou začínat s prací..
Napiš minimálně 10 vět o své postavě, 20 vět o městě a světu, ze kterého pocházíš, do svého tématu na fóru


ÚKOL Č. 5
Vítej v lomu! Předně tě musím upozornit, že zde platí jiná pravidla - každý nese odpovědnost za svůj život, pokud se rozhodneš riskovat, počítej s tím, že nikdo tě nebude hledat v útrobách lomu a riskovat život, aby tě z něj dostal ven. Při cestě nezapomeň mít zapnutou svíčku, abys věděl, že máš dost kyslíku. Jakmile zhasne, okamžitě vypadni ven, sic s tebou bude ámen. Tom Calvada dává výplatu, když mu přineseš nějaké zlato nebo diamanty, minimálně však musíš přinést 10 kousků zlata a 5 diamantů. Dávej si pozor, aby tě někdo při práci nepřepadl, nepřítel může být kdokoliv. Až budeš mít vyděláno na chleba, odnes mi to do pracovny do věznice, uschovám to v sejfu. Prozatím tady máš nějaké zásoby jídla a přeji hodně štěstí.
Získej jakkoliv 10 kusů kočičího zlata a 5 kusů polodrahokamů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Fórum The West > Končící světy > Svět 3 > AKCE: Zlatokopové migrují za zlatem a diamanty > fogi1
Téma přesunuto do správné sekce -> 9.01.13 v 02:02 hodin Svet 9 migrated from 5 to 9

Tj. budeš mít špatně poslední část úkolu, poslední termín pro dodání chybějicích částí ke kontrole je do 3 března, po tomto termínu neuplné kontroly nebudou uznány.).

Kontrola
Úkol č.1: OK
Úkol č.2: OK/10
Úkol č.3:
Modlenie - OK
Duel - X - chceme s hráčem
Úkol č.4:
O postave: OK/10
O meste: OK/20​
Úkol č.5: X/10 X/5


ÚKOL Č. 5
Když si Harry přečetl, co se stalo v původní vesnici, rozhodl se udělat opatření, aby jeho salón nelehl popelem. Nařídil ti sehnat několik hrnců, kterými by se dala nabrat voda v blízkém potůčku a kožešiny, které jsou vhodné po namočení na udušení menších plamenů, či přehození přes sebe a možné proběhnutí plameny.
Získej jakkoliv 10 kusů hrnců a 5 kusů libovolných kožešin - reporty nastav na
world.png
a přidej je do svého tématu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru