• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Fotbal

DeletedUser

Guest
ty skandály bych ani moc neřešil, mě totiž přijdou že ty fotbalisti skoro nic nemůžou, ani se pořádně najíst:::)):::::))::

No ale viděl jsi nějaký zápas i přípravný většinou jen remizujeme a prohráváme žádný velký úspěch se divím že neklesnem v žebříčku FIFA za slovensko.
 

DeletedUser

Guest
Překvapil mě Liverpool,nefandím mu ale Rafu Benitezovi nějak nevycházejí strategie atd. ,torres i gerard by podlě mě měli na lepší tým jako např. The blues nebo bílý balet
 

DeletedUser

Guest
Dnes byl celkem špatný den, ale právě teď mě velmi potěšila už druhá výhra Barcelony na hřišti Realu za sebou. Opravdu pěkný zápas a Ronaldo úplně propadl.
 

DeletedUser

Guest
na Messiho asi fakt nikdo nemá, ale Barceloně nefandím, díval sem se na ten zápas proti Realu a Real hrál teda rozhodně líp, nebýt Messiho tak mohli klidně vyhrát...
 

DeletedUser

Guest
:kobylka:
Ronaldo je namachrovanej...Asi stejně jako potetovanej Řepka a celá ta AC SPARTA PRAHA=AC CIRKUS PRAHA...............podlě mě je zaslouženě nejlepší hráč světa Lionel Messi

Souhlasím. Ronaldo dostává i "špatný" oproti basketbalistovi Garnettovi ( ten dostává 472 milionů korun ).
 

DeletedUser

Guest
na Messiho asi fakt nikdo nemá, ale Barceloně nefandím, díval sem se na ten zápas proti Realu a Real hrál teda rozhodně líp, nebýt Messiho tak mohli klidně vyhrát...

Skor by som povedal ze klucovym hracom zapasu bol Xavi.

:kobylka:

Souhlasím. Ronaldo dostává i "špatný" oproti basketbalistovi Garnettovi ( ten dostává 472 milionů korun ).

Nie som zastanca vysokych platov vseobecne v sportoch ale to je jeho chyba, ze zaraba vela? Zaujimalo by ma keby dostavas ty tie peniaze, ci ti to prekaza.

Ronaldo je namachrovanej...Asi stejně jako potetovanej Řepka a celá ta AC SPARTA PRAHA=AC CIRKUS PRAHA...............podlě mě je zaslouženě nejlepší hráč světa Lionel Messi

Ano sebavedomie mu nechyba. No sebavedomie a verit v svoje schopnosti je v sporte dolezite. Ty ho poznas osobne ked tu pises ze je namachrovany? Zrovnavat messiho a ronalda je ako hodnotit Mercedes a Bmw. Obaja su ozdobou futbalu a kazdy ma ine prednosti.

Překvapil mě Liverpool,nefandím mu ale Rafu Benitezovi nějak nevycházejí strategie atd. ,torres i gerard by podlě mě měli na lepší tým jako např. The blues nebo bílý balet

Preto ked prides na stadion pred zapasom, nepocujes vlastne slova. Skanduje sa Stevie, Stevie. Fanusikovia ho pre jeho vernost a sluzby miluju. Sam som bol svedkom.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Barcelona musí vyhrát.Sice fandím Interu,ale skončí to...ehm...2:1
 

DeletedUser7063

Guest
Barca vyhraje, a pokud ne, tak.... Fandím Barceloně!!! Messi Interu ukáže jak se hraje fotbal!
 
Nahoru