• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Fotbal

DeletedUser

Guest
Neděle 11:00

Neděle 11:00 Zápas Starších žáků : Štíty(my,ja) vs. Libina(soupeři) tak to budee Zapas :ycxa::ycxa::ycxa: typuju ze si dam 2 goly :D nekecam :nbbv:
 

DeletedUser

Guest
Tak to si potom dobrý :) Tak veľa štastie :D pri davaní vlastných góóóóólov :D
 

DeletedUser

Guest
Tak se nám to nějak nepovedlo. Doufám, že to ve středu bude lepší.
 

DeletedUser

Guest
bude ted je dáme, se san marinem si zastřílime slováci nám nechaj 3 bodííky irsko pocítí českou sílu ,, poláky rozmete o solvincech s san marinem nemluvě
 

DeletedUser

Guest
no slovince dat musime jinak jsme upa na dne!... a to jak dal rada proti polakum slepicku do zakladu,tak to bylo upa blbost!....raci tam mel dat fenina nebo sverkose
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo vsadil, ale jen v práci. Naštěstí se zapojilo dalších 12 lidí, takže slušnej vejvar:)
 

DeletedUser

Guest
SR

vidite my sme prvy v nasej tabulke a dufam ze tam budeme az do konca kvalifikacie a uz sa tesim na SLOVENSKO - ČESKO
 

DeletedUser

Guest
V česku jedině pražská SLAVIA, nenávidím Spartu a přeju jí v lize jen to nejhorší :mad talking:

Co se týče světového fotbalu, tak určitě Inter Milan či Arsenal London....
 

DeletedUser

Guest
Fotbal, skvělej sport.. dříve jsem hrával závodně, nyní jenom pátky na školním turnaji.
Ale i přesto jsem do něj pořád zažranej :loool:.
 

DeletedUser

Guest
jojo, fotbal ten mě fakt baví... dokonce přehraju i nějaký kluky (ale to musej bejt hodně špatný :D ) i když se lepšim a lepšim.. no ale v tom zápase sem se už bála že to dopadne hůř než 1:0, že nám snad daj goola! :(
 

DeletedUser

Guest
strašně rád hraju foooooootbáááálekk ,, jenom mě nejde se na to zapsat ž my na rodiče praskaj nerv musím chodit na zasraný AI-Ki-Do (samoobrana) kravina mě stačí karate to ej jedn oa to samý snad mě nikdy nenechaj na pokoji z bojovníma kroužkama :((((((
 

DeletedUser

Guest
:) fotbal 4ever :) je to dobrej sport když se hraje na krasu a ne kdo si první zlomí nohu :) já ho hraju zavodne ale moc se mi tetka nedari jsem byl 4mesice mimo :( je tu nekdo z vysociny?
 
Nahoru