• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Fotbal

DeletedUser

Guest
Jojo fotbal je dost dobrej driv jsem hral za mladsi zaky ale potom jsem nejak prestal a ted uz chodim jen s kamosema ve ctvrtek do nabozenskyho fotbalu :loool: (Orel, jestli nekdo znate jako ze asi ne) obcas asi tak 3x do roka jedem na turnaj a zatim se nam dari.

pro Venny: Jsem z Vysociny presneji Nove Mesto na Morave
 

DeletedUser

Guest
ale znam nekde v KRALOVEHRADECKEM KRAJI hraje ligu co hraje FC Trutnov pobliz trutnova trefil sem se?
 

DeletedUser

Guest
Jojo fotbal je dost dobrej driv jsem hral za mladsi zaky ale potom jsem nejak prestal a ted uz chodim jen s kamosema ve ctvrtek do nabozenskyho fotbalu :loool: (Orel, jestli nekdo znate jako ze asi ne) obcas asi tak 3x do roka jedem na turnaj a zatim se nam dari.

pro Venny: Jsem z Vysociny presneji Nove Mesto na Morave

:) hej já jsem ze zdaru nad sazavou :)))
A nábožka jako ve ždáře? znáš třeba vilemá nebo kotíka?
 

DeletedUser

Guest
Bohuzel myslim ze viléma nebo kotíka neznám :) hraju za Mestskej Orel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
do futbalu som aj ja zazraty a hlavne fandim AC Milan teraz ked prisiel Ronaldinho tak sa aj pomaly rozbieha a este fandim Arsenalu maju mladi tym a dokazu rozbit aj ManU
 

DeletedUser

Guest
Pohar UEFA

Aston Villa-MSK Zilina 1:2 !!!(prekvapenie)
Slavia Praha-Hamburger SV 0:2

:smoking king::smoking king::smoking king:
SWK go go go!!!
 

DeletedUser

Guest
Tj Mikulovice asi neznáte co?
Ale hraje se tam tak nák :wrrr:
 

DeletedUser

Guest
Liverpool.jpg
 

DeletedUser

Guest
Fotbal je the best sport :yes: Hraju za SK Střešovice 1911, ale jsem tam jen na půl ročním hostování, jinak jsem hráč FK Dukla Praha :cool1: V Gambrinus lize nikomu nefandim, dřív jsem fandil Spartě, ale teď už ne...Ale nejvíc bych teda titul přál Spartě...Já fandim Dukle (2. liga, borci :loool:), v Premiere Ligue jsem měl vždy rád Manchester United a nejvíc jsem fandil Chelsea, ale nějak se mi přestává líbit jejich hra, trenér i hráči...Naopak se mi líbí a začínám fandit West Ham United(,,Hammers´´)!!! Kladiváři 4ever :cool1: ;)
 
Nahoru