• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Fotbal

DeletedUser233

Guest
Sakra lidi, tak když jste fanoušci nějakýho týmu, tak snad nafurt a né nějací sezónní :loool: To já začal fandit Valencii CF už před nějakými deseti lety a fandím jim furt, i když odtamtud už odešli hráči jako Claudio López, Mendieta, Aimar nebo naposledy Canizares ;) Jó byli to všechno super borci, ale přece teďka nezačnu fandit třeba Barceloně jen proto, že už ve Vale nejsou a je tam někdo jinej.
 

DeletedUser

Guest
NEMÁM RÁD FUTBAL !!! :smoker:

EDIT : Hockey and Tennis are the best sports
 

DeletedUser

Guest
Fandím Chelsea a možná už rok. I když mění trenéry je to v celku jedno.
 

DeletedUser

Guest
jj Heras má pravdu ja fandim Spate i kdyz ted hrala spatne ( uvidime jak to budou ted hrat ) a mi kamosi prestavali fandit jen kuli tomu ze jim to neslo. O tom to fakt neni. :)
 

DeletedUser

Guest
dneska musíme v třincu vyhrát půl zápasu pryč a furt nic :cool1:
 

DeletedUser3925

Guest
nevedeme, jenom remíza:sorry:.....ale proč to komentuje i slovák?? je to pěkně blbé.... ale já si stejně myslím, že to vyhrajeme

Pardon, chybka:) Slovák to komentuje, protože jsou to komentátoři z Nova Sport a asi chtěli navodit atmosféru:D Podle mě nevyhrajeme, musíš být realista, ne optimista:)
 

DeletedUser

Guest
s příchodem rady se mi čím dál víc začíná hnusit fotbal... :cool1:
 

DeletedUser

Guest
Tak konec, Češi prohrávají a stejně tak pomalu ztrácí šanci na MS 2010 :-(
 

DeletedUser

Guest
No stejně, kdyby postoupili, tak by hned pak vypadli....takže by to ani moc nevadilo, ale Bruckner byl lepší, jak te Rada
 
Nahoru