• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Franklinove dobrodružstvá

DeletedUser

Guest
Úvod

Ahoj, volám sa Franklin.
Nejaký ten čas pracujem ako barman v malom zapadlom mestečku, Santa Forte.
Možno ho poznáš, ale skôr sa prikláňam k možnosti, že nie.
Neznášam banditov, už hodnú chvíľu mi prepadávajú bar stále znova a znova.
Preto hľadám pomocníkov, ktorí by mi snáď pomohli zbaviť sa tej tlupy banditov raz a navždy.
Je v tom malý háčik, nikto doteraz nebol odvážny a ešte pri začiatku nejakého toho agresívnejšieho pokusu o obranu, ušiel.
Myslíš si, že si ten pravý, aby si mi pomohol a vydal sa so mnou na cestu dobrodružstiev, s úmyslom poraziť tých banditov a vydať ich do rúk spravodlivosti?
Potom neváhaj a prihlás sa u mňa v bare. (to znamená súkromná správa)
S pozdravom, Franklin.


Postavy:
Skúsený vojak -
Potulný duelant - SHARK4
Stopár(zálesák) - pejlka
Odvážny kovboj -

Darebák -
Darebákova pravá ruka - Delicius169
Pašerák - sgt.nemytý
Banditi(5) -

Pripomínam, Darebák je vodca banditov s veľkým D, je to jeho prezývka.
Postavy ešte pribudnú podľa žiadostí, ale až v ďalšej časti.
Tentokrát som začal s trošku netradičným úvodom, tak snáď je to dobré.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmmmm

Obrana

Do baru dorazil niekedy podvečer neznámy chlap.
Mal čierny klobúk, zjavne starší, plášť šedej farby a nejaké boty.
V opasku však mal dva colty.
Keď si muž sadol na stoličku k baru, Franklin sa ho nesmelo opýtal: ,,Želáte si?"
Cudzinec sa na Franklina pozrel čiernymi očami tak prenikavo, až mu vypadla z ruky utierka, napokon sa cudzinec ozval: ,,Volám sa pejlka, nehovorili ste náhodou, že hľadáte odvážlivcov, dobrovoľníkov, aby vám pomohli pri pomste?"
Franklin nesmelo povedal: ,,No áno, avšak už 2 týždne sa mi nikto neohlásil, takže by ste mali záujem?"
Pejlka prikývol.
,,V čom ste dobrý," opýtal sa barman Franklin.
,,Ako už na pohľad vidíte, som zálesák, takže dobre poľujem, stopujem a strieľam."
V tom sa rozrazili dvere baru a vošiel dnu chlap, ktorý vzbudzoval rešpekt, za opaskom mal zlaté colty.
,,Čo tu chcete," udrel na neho Franklin.
Duelant sa na neho pozrel s úškrnom a povedal: ,,Skľudni sa starec, lebo ti aj odtiaľto odstrelím palec."
Pejlka sa však postavil a šiel k tomu podivnému chlapovi, zastavil sa blízko neho a prehovoril: ,,Ak máš nejaký problém, vyriešia to naše colty, čo povieš?"
Ten cudzinec sa rozosmial a výzvu na duel prijal.
Vytiahol si rukavice, dal si ich na ruky, potom si zobral svoje zlaté colty a vyšiel vonka, nasledovaný pejlkom, ktorý bol taktiež pripravený.
,,Mimochodom, volám sa SHARK4," povedal cudzinec.
Vzadu v bare však ešte pred pár minútami sedel podivný chlap, ktorý vyzeral, že sa brániť vie.
Už tam však nebol, no stalo sa niečo podivné.
Bolo počuť dupot koní, ktorý silnel!
Keď jazdci prišli, bol medzi nimi aj ten, ktorý tak podivne zmizol.
Avšak hrôza najviac vyžarovala s vysokého jazdca, celého v čiernom...
 
Nahoru