• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Game Maker (Projekt)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11110
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11110

Guest
Zrušeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:klubun: Zdravím. :klubun:

Všiml jsem si témata Game Maker (osobně v něm už 2 roky dělám) a tak mě napadlo Proč nedat hlavy dohromady a nevytvořit nějakej větší projekt v Game Makeru.

Takže podle mích představ by to měla být nejspíš nějaká westernovka když to píšu na toto fórum. Ale jestli to bude RPG strategie nebo něco jiného to nechám na vás.

Koho potřebujem: :bandita:
Grafika(Někdo kdo umí pěkně malovat na počítači(nemusí to být uplně super) )
Někoho kdo ke hře pak vymyslí příběh.
Návrháře levlů.
A pak Game Testry ale toho se zůčastníme všichni :hoj:

Přihlášky pište na iasoft@seznam.cz nebo tady na fórum. A v textu uvěďte do jakého postu chcete. Připiště nejaké zkušenosti nebo přiložte soubor co jste udělali.

Jinak ti co se na to necítí ale chtějí přiložit ruku k dílu nechť napíšou návrh o co by mělo ve hře jít. Uvítám každou pomoc. :radní:

Já osobně se ujímám postu Vedoucího projektu. :hoj:


Zrušeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrušeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Takže oficiální začátek tohoto projektu bude 24.1.2011. Byli by jsme rádi kdyby jste se přihlásili nejpozději do 22.1.2011. Děkuji :klubun:
 

DeletedUser11110

Guest
Tak lidi změna. Start se odkládá na zatím neurčenou dobu. Začínajícíprogramátoři zaučujte se dělám pro vás návody. Grafici prosím založte si skype pokud nemáte a do zpráv mi napište svůj skype abych se s váma mohl spojit. Ještě se domluvím s Armagedonem (byl se mnou dlouhou dobu v mém týmu a dělal mi grafika takže bude asi hlídat grafiky) A rozdělíme vám už nejspíš práco. Takže programátoři učte se, Grafici napište skype (prosím co nejdříve).

Nazdar :klubun: BloodRings
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Dobře uvidíme kolik grafiků ještě vezmu. Prosím už začněte psát jaký tip hry by ste si představovali už mě něco napadá napíšu to v dalším příspěvku.
 

DeletedUser11110

Guest
Tak já bych si tu hru představoval jako něco na stylu GTA 2. Prostě pohled z vrchu. Představuju si to někde na divokém západě prostě poušť písek kameny. Byl bys v nějakém westernovém městečku kde by byl šerif bar... (postavy bych pojmenoval jako ve westu)
Hlavni postavy by ti jako tady zadávaly úkoly (většinou třeba s někým se seznámit něco najít někoho oddělat něco na čas...) Zbraně by byly taky stejné jako tady na westu. A ještě by tam byly nějaké minihry jako třeba: Hraní pokru a jiných her, Prostě western. Tak to je asi ode mě vše, myslím že si to všichni doukážou představit.
A prosím hlavně ti co se přihlásili na psaní příběhu aby řekli jak by si hru představovali. A žádám i ostatní kteří zavítají na toto téma jestli by nenapsali nějaký návrh jak by si hru představovali.
 

DeletedUser

Guest
Stačí když jsem ti to poslal do profilu?

...s tou hrou souhlasím, taky bych to tam bral, akorát zbraně, si budeme muset udělat sami, kvůli copyrightu... :( :D
 

DeletedUser11110

Guest
Stačí když jsem ti to poslal do profilu?

...s tou hrou souhlasím, taky bych to tam bral, akorát zbraně, si budeme muset udělat sami, kvůli copyrightu... :( :D
ÁÁÁ pravda no vidíš na to jsem nepomyslel. No to se ještě uvidí.
Jo a o tobě vím jestli ješte jestli bys mohl na skype jít a potvrdit přidání do kontaktů.
Kdyby měl někdo další představu o hře napište
 
Nějak se nám od včerejška ztratil vrchní projektant. Taky zmínění grafici až na jednoho odvážlivce nedorazili, no doufám že jsou jen zaneprázdnění. Zatím to vypadá jako bych se rozjel jenom já sám. Připadám si na tom skypu jak osamělý turista v macoše.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9890

Guest
toto je můj skype: tapaliny010 vymíšlel bych například příběh to de domluvíme na skypu jj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Nějak se nám od včerejška ztratil vrchní projektant. Taky zmínění grafici až na jednoho odvážlivce nedorazili, no doufám že jsou jen zaneprázdnění. Zatím to vypadá jako bych se rozjel jenom já sám. Připadám si na tom skypu jak osamělý turista v macoše.

Já se neztratil. mě se jen nešlo prihlasit na west. a na skyu sem byl.
 

DeletedUser9890

Guest
a udělal bych to až by jsme to měli i online :) ale nas tím ještě neuvažujte první normal hra :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Dnes byl zahájen projekt. Zatím se dělá grafika ale zahájení je. Budeme posílat různé screeny.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru