• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GENIÁLNY NÁPAD.

Môj nápad je jednoduchý : zrušiť obchodovanie medzi svetmi. Prečo? Lebo sa to správa úplne ako multiúčet a taktiež hráči kupujú menej prémia.
 
V čom nefér? Hráčov by bolo rovnako, rozumieť si rozumieme, respektíve nad "zložitejšími" názvami itemov by mohli byť preklady do druhej reči... A obom admin teamom by odbudlo z roboty... očividne toho majú fakt veľa a väčší team, ktorý je zložený z už vybratých a zaškolených jedincov predsa môže byť len bonusom.

Samozrejme môžeme zopakovať určité historické rany, ak by ste mali záujem, ale... odliv Slovákov (a predpokladám aj Čechov) do USA bol značný v niektorých minulých storočiach a nechce sa mi veriť, že by sa naše národy komplet separovali. Najmä keď ešte ani neexistoval koncept národa.
 
Sloučením hráčů ze všech světů do jednoho ti připadá pro všechny stejně férové? Kde někteří mají stovky milionů za X let hraní, jiní, kteří mohou hrát i "lépe" ale pouze řekněme na Memphisu, mít takovou částku nebudou, nehledě na produkty, dosaženou úroveň, atd.. Celkově by podle toho taky vypadali ceny na trhu.. je to něco co je sice hezké na první pohled, ale skrz realizaci, funkčnost a spokojenost hráčů spíš ne.
 
Ja osobne by som uvítala zrušenie všetkých svetov a vytvoriť jeden svet so zlúčením všetkých hráčov do tohto jedného sveta.
 
ripper tebe sa nikdy nic nelubi :D $ tu vazne ides riesit? dnesne sety kde vyklikas aj 5M+ denne? ... dobre no nevadi dajme tomu ze je to argument ... uroven? 170 uroven ta trapi ked mas 150? dobre no beriem ako argument ked sa kuknem na tie vyrovnane lvli na Mku napr ( 140 a 80 ...)
co dalej? produkty? je fakt rozidel mat napr 10k cajov a 100k ked to aj tak nestihnes minut ... to ta rovno vysmejem napriamo ...
cize celkovo si zas napisal bludy a nic konstruktivne ... klasika

ja som za zlucenie lebo to aj ma zmysel :)
 
Veď môžeme v októbri mať jeden spoločný nový pre všetkých, s tým, že kto postavy má, môžu aj radikálne zaniknúť :D Nemusíme spať na hromade vecí, môžeme ukázať, že to vieme hrať aj od začiatku.
Alebo prestať otvárať nové svety a po Vianociach sa to aj na nových svetoch cca zjednotí. Navyše a čo, že si lvl 130 oproti niekomu, kto je 195? Ak už nikdy nebude nový svet, časom sa tie rozdiely zmažú, alebo aspoň bude vždy o čo "bojovať", za čím sa naháňať.
 
@Baba Yaga Mně osobně jsou rozdíly lvlu skoro až jedno, peníze taky neřeším, mně osobně jde maximálně o sety ale ne každý to tak má, nemyslím si že píšu bludy.. Udělej si průzkum u lidí :D případně ať to udělá admin team a rozhodne podle většiny..
@S9LDIER pokud bude hrát lvl 195 a lvl 130 stejně aktivně +/- lvly se sjednotí až dosáhnou úrovně 250.. Pokud se totiž podíváš na EXP potřebný pro LVL, zjistíš, že vysoké lvly budou expit jen přes daily login :)
 
Ripp, ja ti rozumiem, ale skrz to, ako funguje vzorec na boje je to vlastne jedno.... Cca to som chcela povedať, sorry, mala som sa vyjadriť presnejšie.
Ale ako vravím... aspoň sa menší hráči budú mať za čím hnať
 
Pre mňa sú nove svety o ničom, načo by som to hral keď od počiatku sveta začnem hrať a na Vianoce aj tak budem najlepší, preto mi príde super svet napr. Delaware, kde som hrozne ďaleko za všetkými, pretože keby chcem, tak nikto so mnou neudrží tempo. A zoberte si také Lummi, ma zmysel expiť na Lummi? Naexpím 160ku povedzme a budem si chcieť dať duel... po 100 dueloch tam budem mať troch ľudí v ponuke.
A čo sa týka plačkov ako je ripper v zmysle toho, že si myslia, že je to nespravodlivé, tak nie je. Ak by si to hral konzistentne ako ten čo to zapína každý deň 10 rokov, tak by si bol tam kde on.
 
Nahoru