• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Geocaching

DeletedUser

Guest
Hrajete někdo Geocaching? Jakou máte výbavu? Kde sbíráte?
 

DeletedUser

Guest
Já ho hraju a mám 1112 founds, kolik ty? Můj Nick: dannyx. Jinak používám PDA Vario 14,GPS: MSI(a nějaký čísla), vysílačky Alinco DJ-S45. Ale moc bych to tu nezveřejňoval, čim víc tím hůř.
 

DeletedUser

Guest
Asi máš pravdu, tak budem tajemný jak hrad v karpatech. Jinak já teprv začínám, mám 75 nálezů :sorry: a jednu vlastní keš. Lovím s PDA Fujitsu-siemens Pocket Loox T-810 a Garmin Etrex Legend. Nick kemo87.
 

DeletedUser

Guest
Najít co nejvíce krabiček. Například já jich mám 1123 a PaBa jich má 5870 a někteří z Ameriky jic mají třeba 29300:D. Krabičky hledáš pomocí GPS a PDA (prostě něco co má display, mobil, PDA, znám borce kteří to loví jen pomocí mapy). Na www.geocaching.com se potom zaregistruješ a na mapě si opíšeš souřadnice a jdeš do terénu.
 

DeletedUser

Guest
ahojky! já začínám s geocachingem. Ještě nemám ani GPS. Obědnala jsem si na netu modul že si ho propojím s mobilem ale ještě mi nepřišel :ehm: Každopádně - mám v mobilu trekbuddy a nějak mu nerozumím nevíte někdo kde je nějaký návod k němu? Jak s tím pracovat, ale nějak detailně? :-) dík :-)
 

DeletedUser

Guest
Ehmm

Tvrdit že jde o to nasbírat co nejvíc "cache" je trošku scestný, ačkoliv to pro některé cachery může být cíl. Pro mě je to třeba dobrý důvod seznámit se zemí kde žiju. Tolik zajímavých míst co jsem přes geocaching navštívil bych nikdy nenavštívil.

btw .. Dobrý lov vám všem.)
 

DeletedUser

Guest
a to chodis ako iba po svojom okoli le aj niekde inde a jk ty doticny co tie krabicky ukryvaju vedia ze v tom okoli to niekdo hrava?? to aj ja mozem niekde najst??
 

DeletedUser

Guest
a to chodis ako iba po svojom okoli le aj niekde inde a jk ty doticny co tie krabicky ukryvaju vedia ze v tom okoli to niekdo hrava?? to aj ja mozem niekde najst??

Ehh nevím jistě jestli sem ti dobře rozuměl , protože Slovenština mi občas plete hlavu. Mno věř tomu že lidé jsou schopni urazit i opravdu velké vzdálenosti jen aby "krabičku" našli a mohli si jí zapsat. Znám spousty lidí co si plánují celé dovolené tak aby mohli putovat po "krabičkách" třeba týden v kuse a to dokonce i v zahraničí. Řekněme že téměř kdekoliv je nějaká známější památka je docela jistě i "krabička" :) Avšak nejde jen o památky ... můžou to být různá jiná zajímavá místa ... památné stromy, prameny řek, jeskyně, významné budovy, poutní místa, hory atd ... Vše má ale své PRAVIDLA která je třeba dodržovat!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lakatos jestli tě to zajímá tak kukni na www.geocaching.cz nebo na slovenských stránkách určitě taky něco najdeš ;-) vsadím se že v místě tvého bydliště minimálně jedna keška je ;-) ;-) ;-)

prosím odpovíte mi někdo na můj dotaz uvedený výš?jestli teda víte...děkuji .-)
 

DeletedUser

Guest
ahojky! já začínám s geocachingem. Ještě nemám ani GPS. Obědnala jsem si na netu modul že si ho propojím s mobilem ale ještě mi nepřišel :ehm: Každopádně - mám v mobilu trekbuddy a nějak mu nerozumím nevíte někdo kde je nějaký návod k němu? Jak s tím pracovat, ale nějak detailně? :-) dík :-)

Já mám v mobilu nahranej HandyGeocaching, ale nepoužívám ho, protože mám PDA a v něm Richesse GPS. Bohužel TrackBuddy neznám takže nemůžu soudit ani pomoci. Možná by si mohl zkusit ten HandyGeocaching (v tom se vyzná i blbec :))
 
Nahoru