• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Gimp

DeletedUser

Guest
GIMP ( GNU Image Manipulation Program )
  • Bitmapový grafický editor
+ Zdarma ( GNU GPL nebo Freeware ), Neustálý vývin,
- Neumí CMYK, Pro začátečníky ze začátku obtížné ovládání

Typy GIMPU:
The Gimp - obyčejný ( Ke stažení zde )
Gimp Portable - přenosný ( ke stažení zde nebo tady )
GimpShop - Gimp alá Photoshop ( ke stažení zde )


Jak na češtinu?

Návod na této stránce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobně doporučuji Portable.Mě se s ním dělá velmi dobře.Kdyby jstem měli problémi nebojte se zeptat zde nebo PM mě.Rád (a určutě nejsem sám) pomůžu.
Moje nové dílo:
hewestkonec.gif

Na to že mi je 10 let(:D) co vy na to?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dotaz ke Gimpu

Ano,o těch vím,ale ještě nějaké by to podle ostatních chtělo takže nejdříve VYMSLETE jak se to bude hrát a at se to odhlasuje a pak dělejte Grafiku!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můj návod bude asi 10 stránek ve wordu(A4) takže.A karty se dělají jednotlivě,jak kdo chce...
 

DeletedUser

Guest
na jakym programu tu grafiku děláš batmane 91????
 

DeletedUser

Guest
GIMP.Zdarma ke stažení tady a portable tady.Já osobně používám portable.Ale ze začátku je těžké pochopit ovládání.
 

DeletedUser

Guest
Není náhodou Gimp i pro Win 2000, když je to v požadavcích? Je to i na oficiálních stránkách výrobce... :kaktus:
 

DeletedUser

Guest
jo já bych chtěl taky umět tohle dělat.Mě je 12let.poradíš mě prosím?
 

DeletedUser

Guest
Dá.A v pohodě.Ukážu ti to na nápisu
Nápis se mi dělat nechtěl,tak tady je rozpracované město.
vnocewest.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1447

Guest
mám dotaz...jak mám zpomalit animaci? Mě to jede úplně rychle např.: dám tam jeden obrázek pak druhý a dám spustit jako animaci a rychle to přeblikne
 

DeletedUser

Guest
Musíš dat ten první obrázek víckrát .Např.:1 obrázek,1 obrázek,1obrázek a pak 2 obrázek,2 obrázek 2 obrázek.
icon12.gif
 

DeletedUser

Guest
A nebo bohatě stačí,když vezměš tuto hůlku a klikneš na to,co chceš aby bylo zasněžené a potom tam hodíš bílou!
 

DeletedUser

Guest
caute gimp-aci :D ako ulozim obrazok ale aby my tam ostali tie kocky co po ulozeny zostane priahledne? dakujem za odpovede
 

DeletedUser

Guest
To nejde, jedině že by sis udělal screen pomocí print screenu :D
 
Nahoru