• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Greenhorn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je dobré být Greenhorn?Chci být univerzál...Nebo jaké máte zkušenosti?

Budou někdy úkoly pro greenhorny?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
mohla by toho ta Darling nechat?Dva odlišné příspěvky spojí?

přečti si pravidla tohoto fora a pochopíš

Jinak ke greenhornovi. Když se podíváš na jeho výhody, tak nic moc nemá, takže není asi moc výhodné jím zustat, i když je to každého věc.
 

Deleted User - 31870

Guest
Spojila jsem ti příspěvky, protože se oba týkaly Greenhorna.

Úkoly dostupné jsou - přehled a diskuze k nim je tady: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=19655
Co se týče charakteru, ten si budeš muset zvolit sám a zvážit, zda je vyhovující pro cíle, které sis stanovil. Přehled charakterů a jejich výhod najdeš tady: http://wiki.the-west.cz/wiki/Charaktery

Spíše by bylo lepší napsat, na co se chceš v budoucnu soustředit - úkoly, duely, bitvy o pevnost, žebříček v nějaké vlastnosti,.. Podle toho ti budeme moci lépe poradit.
 

DeletedUser

Guest
myslím jako pokračování od 10 lvlu...
tak univerzál:bitvy, duely , práce...


Můžeš se účastnit 15 duelů do minuty, aniž bys musel cestovat.
Co to znamená?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Musíš byť duelant.

Keď protivník je od teba vzdialený napríklad 10min, tak nemusíš chodiť na to miesto kde je on.

Normálne by ti dalo duel na 20min(duel a cesta) Ale tak ti dá iba 10min(duel).

Dúfam že už chápeš. :)
 

DeletedUser

Guest
Musíš byť duelant.

Keď protivník je od teba vzdialený napríklad 10min, tak nemusíš chodiť na to miesto kde je on.

Normálne by ti dalo duel na 20min(duel a cesta) Ale tak ti dá iba 10min(duel).

Dúfam že už chápeš. :)

od duelanta mě odradily úkolY...a navíc není univerzál...
 

DeletedUser

Guest
Neviem prečo úlohy, tie má náhodou celkom dobré. :)

Nechcem vyvolať flame spam. :)

Keď chceš duely, tak odporúčam Vojaka.
 

DeletedUser

Guest
hmmm když dáváš jen do duelových schopností, Tak jak máš mít na 15 lvl Tisknout noviny west stars?
 

DeletedUser

Guest
Podla toho akého ideš duelanta. Keď ideš cez strieľanie tak áno. Ale keď pôjdeš cez silu alebo niečo iné, tak nie. :)
 

DeletedUser

Guest
Ano ,na 15 lvl bez egipu budeš mít 30 bodů z 83...To budeš hodně nakupovat...
 

DeletedUser

Guest
Nechápu k čemu chceš univerzální postavu, budeš ve všem průměrný, ale v ničem nad průměr... Pokud chceš duelanta, tak samozřejmě nebudeš, až tolik pracovat.. Pokud bys chtěl dělat úkoly, pracovat, můžeš vzít třeba dobrodruha.. A na pevnosti vojáka.. Ale nikdy nebudeš dobrý na pevnosti, duely, práce-úkoly zároveň.. Nebo si můžeš vzít postavu. dobrodruh, ale přes to se věnovat duelům.. A schopnosti si ze začátku můžeš zvolit na úkoly a postupně si je resetovat na duely.. (třeba po tom co bys získal atributy, schopnostiú
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nebo dělník. Asi nej. postava do obran na pevnosti. Má základ HP a sílu úderu když začínal stavět. Pak přehodí na duelový/pevností a dál si pohodově pokračuje. Jinak pevnosti sou lepší. Máš na peníze (těžit ropu, já lvl 73 s equipem a prémiem 581 $ za hodinu) na nalezení (hasit ohně 1057-3172$ s prémiem a equipem) a na expy (bitvy + stavba panského domu (zatím) 142 za dvě hodiny).
Zkouším vojáka duelanta a taky dobrej. Hodí s ebonus na zbraň + HP. Taktika není taky k zahození. Duelant, nvm nvm, moc nekzouším.
A dobrodruh zkouším na manuálku teda hroby a má furt peníze. Ale ty expy no.
 

DeletedUser

Guest
Na s9. mám duelanta, odporáka.. A také si nemůžu stěžovat.. Zatím tam mám 61 úroveň, už můžu vykrádání hrobů, těžit stříbro také mohu (38$ za 10 min. bez prémia) Jinak na zkušenosti práce nedělám- za duel mám 300-600 zk... A na pevnosti to také není špatné, mám 1410 hp. bez věcí, s věcmi mi to dá něco pod 2k.. Jinak práci na zk. budu dělat od 72 úrovně a to chytat bandity( 13zk. za 10 min.) Zatím můžu šířit víru(10 zk. za 10 min.-122 zk. za 2 hodiny) A hasit ohně mám za 862-2587(s věcmi na duely)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
nevyhody greenhorna jsou:
- konstatni rychlost
- nemoznost nosit gendrove hadry
- chybi ti par bodu na ukor charakterove ulohy ...

a neni problem drzet jako greenhorn krok s topkou, naopak je to bezva vyzva :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru