• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Gringo zbrane na Lummi?

V případě dalších dotazů mě neváhejte prosím kontaktovat prostřednictvím ticket systému.

Zapamätajte si len jedno. Ak vás pani A. odkáže na tiket systém , znamená to ,že vás posiela do ZAPOMNĚNÍ

- keď bez hanby odpíšu bludy sem na fórum , ktoré číta tisíce hráčov, čo myslíte akú snahu si dajú v tikete kde odpovedajú len vám a ďalej to nemôžte šíriť?
- keď sa na fóre stovkám hráčom vysmejú ,že s tým nič robiť nebudú a dokonca vy ste zlí lebo "závidíte ,kritizujete ,trollujete" tak v tikete váš názor už bude mať zrazu väčšiu dôležitosť?

P.S: To platí pre všetky témy, nie len túto
1641508047741.png
 
Naposledy upraveno:
Mě jen mrzí, že zkrátka soutěž o takové itemy pro hráče ještě nebyla a někteří, kteří si mohli „něco" vybrat, si to očividně dovolit nemohli. S tím aktivním hraním na novém světe jsem to myslel tak, že chápu, že je lákavější hrát na novějším světě. Tím, že přišli kluci a holky ze Slovenska se to trošku více oživilo a děkujeme jim za to, protože se nejen tito hráči se snaží starat o to, aby tu hru ještě někdo hrál. Nicméně já bych byl více v pohodě s tím, kdyby @AngeCZ dostal například navíc komplet sadu Jaguára, Rona či klidně starší sadu (Cortéze, Cortinu nebo jinou), kterou ale normální hráč může při Dnech mrtvých nebo o Vánocích získat (dosud 2 eventy na novém světě). Chápu, že to není asi atraktivní, ale mít itemy, dostávat za to úspěch, i když ostatní nemohli mít šanci to získat, to nezní a ani není moc good.

PS k těm světům kde aktivně kdo hraje: Pro mě je tato odpověď moderátora podobná tomu, že by si člověk zažádal o to, aby mu poslali věci z Jericha, Klondike či staršího světu, protože už tam „aktivně" nehraje a hraje na Lummi a někdo mu to splnil... samozřejmě se to nestane, nejde to, stejně tak by se to ostatním nelíbilo a nebylo by to fér
 
@martyr Tie zbrane dávajú sektorový bonus 150(ten bonus by mal platiť na sektor vždy), dmger v kapitánovi má vďaka vysokému vodku 2násobný modifikátor dmgu, v jeho prípade to robí bonus 300 na ranu. Za ideálnych podmienok by si vedel narvať 1 človeka s gringom, 13 dmgerov s kapitánom oproti duelke, čo z gringa majú bonus 300, a 9 ľudí, čo by ich kryli zo všetkých strán a zároveň mali bonus 150.......
Aj keď je to ideálna situácia, dmg z tých zbraní nie je zanedbateľný na sektor
 

DeletedUser19880

Guest
@Ten který krade
Děkuji za skvělý postřeh - dnes i z běžné sady multiplikátor poškození kolem 2.
Podle počtu hráčů a typu hráčů v sektoru se skutečně liší situace od situace.

Zároveň je dobré připomenout,
- že Gringo zbraně dávají sice 150 sektorového poškození ale Kapitánovy zbraně 70 (resp. s puškou lvl2 75) tedy skutečný rozdíl je 80 (resp 75) poškození (krát multiplikátor poškození jednotlivého hráče - pokud skutečně násobí i sektorový bonus).
- že pro výpočet je důležitá nejvyšší hodnota v sektoru; tedy když budu mít Gringa zbraně, které dávají sice 150 bonusu, ale z oblečení a jízdy žádný bonus, a v sektoru bude hráč, který celkový bonus bude mít 160, bere se v úvahu číslo 160 a že mám Gringo zbraně je fuk - tedy i v tomhle není zafixováno, že díky Gringo zbraním v sektoru je bonus o 80 (75) větší.

Závěrem, i kdyby tým způsobil jen o 100 poškození za kolo více, i to je posun k silnějšímu týmu. A tyto změny se nasčítají a dohromady můžou změnit výsledek.
Např. na mistrovství bitev před 3 lety byli na útocích i vybraní hráči rozhození napříč sektory s co největším bonusem na poškození - což je pro mě dobrá připomínka sektorový bonus nebrat na lehkou váhu.

A toť cíl mého příspěvku, že ač vznikla nepříjemná situace, není až tak nepříjemná, a pokud je skutečně vůle je stále obrovský prostor pro zlepšení, které jsou v možnostech - zkvalitnění výbavy spolubojovníků, lepší práce s dostupnými sektorovými bonusy, sehnání nových bitvařů (vč. pomoci s výbavou a levelováním), pomoc radou méně zkušeným bojovníkům, aby tak brzo neumřeli atd atd.
Což stojí mnoho času a je zapotřebí vytrvalost, ale změní to více než stížnost na foru.

Btw.
Překvapilo mě, že mi AngeCZ na Lummi za příspěvek poděkoval. Cílem psaní nebylo obhajovat jeho, situaci, atd. To jsem nekomentoval, protože mi na tom nezáleží, a věřím, že je to zbytečné. A někteří spolubojovníci, jste se k tomu vyjádřili lépe z různých úhlů podle toho, jak jste obeznámeni, a který konkrétní prvek padl do oka vám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

AngeCZ

Člen týmu
Poděkoval jsem, to je pravda :) ale ne za mé obhajovaní nebo cokoliv podobného. Poděkoval jsem, že sis s tím dál práci, zabýval se tím, převedl to na čísla. Myslím si totiž, že to mohlo značné části hráčů přiblížit, jak to funguje. Né každý to ví :)
 
PS k těm světům kde aktivně kdo hraje: Pro mě je tato odpověď moderátora podobná tomu, že by si člověk zažádal o to, aby mu poslali věci z Jericha, Klondike či staršího světu, protože už tam „aktivně" nehraje a hraje na Lummi a někdo mu to splnil... samozřejmě se to nestane, nejde to, stejně tak by se to ostatním nelíbilo a nebylo by to fér
Já osobně se o tohle téma zajímám právě kvůli tomu, že v minulosti se posílání věcí na nový svět dělo(!!!) a ač jsem si myslel, že se administrátorka již poučila, tak nepoučila a já se obávám, že se ani nepoučí, pokud neprojeví byť jen elementární snahu vrátit týmu důvěryhodnost.
 
Nahoru