• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hádání filmových screenshotů

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser8423

Guest
Určitě je to shrek, teď jde o to kterej...
Tipuju že SHREK 2?
 

DeletedUser8423

Guest
klubvyderacu.jpg
 

DeletedUser8423

Guest
JJ, je to RocknRolla.
Hraje tam Butler, ten čech z nápovědy je Karel Roden, kterej tam hraje rusa. A Thandia Newtonová co na screenu s Butlerem tančí opravdu neni A. Jolie.
Jen ten režisér se my nějak nepovedl. Takže se ještě jednou omlouvám za spackanou první nápovědu. Nevim proč, ale vážněš jsem myslel, že Guy Ritchie má na svědomí i klub rváčů.
 

DeletedUser

Guest
Guy Ritchie je "fajn chlápek" no ataky bývalý manžel Madony....:zásek: Líbil se mi od něj Podfu(c)k a taky se mu docela povedla moderní verze Sherlocka Holmese... no nic no, tak já dám radši další:angel::::))::


Zatím bez nápověy, je to známí film, jen screen je tak trochu "maskovací" tak to snad bude trochu těžší....
 

DeletedUser

Guest
Pulp Fiction: Historky z podsvětí

ta kost je Uma Thurman a za chvíli se parádně skouří:::))::
 

DeletedUser

Guest
Určitě!! Je to Přesně tak:radní: (doufal jsem že to bude težší... Uma Thurman hrála s podobným účesem i v jiném filmu a kost to fakt je, jen kvůli ní jsem nedávno koukal na totální s**čku Moje superbejvalka;) ) Pulp Fiction je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, viděl jsem ho snad stokrát...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Určitě!! Je to Přesně tak (doufal jsem že to bude težší... Uma Thurman hrála s podobným účesem i v jiném filmu a kost to fakt je, jen kvůli ní jsem nedávno koukal na totální s**čku Moje superbejvalka;) ) Pulp Fiction je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, viděl jsem ho snad stokrát...
Jo ten film nemá chybu Thurman se mi nejvíc líbila v KILL BILL -mimochodem když jsem napsal kost přišla mi PM od jednoho úchyla že jsem se asi zbláznil že nemá žádné k..y - no nic asi nepochopil o co v tom filmu jde


Dávám dál:
 

DeletedUser

Guest
Team Amerika: Světovej policajt - je to tuším film od tvůrců Sauth Parku (Trey Parker, Matt Stone)
 

DeletedUser8423

Guest
Tak ať dává DaVWE. Já jsem netušil že je to stejnej film. Vědět to, tak to sem ani už nepíšu. Já se svou nepatrnou znalostí angličtiny přeložil godfather jako boží otec a ani mě nenapadlo, že je to originální název kmotra a že se to tak i doopravdy překládá.
 

DeletedUser

Guest
godfather je česky Kmotr, duchovní otec, nebo třeba patron (ve smyslu "ochránce" a ne do brokovnice...:D, ale to je asi jasné), "boží otec" je doslovné a měl jsi pravdu (duchovní otec je vlastně boží otec:)
a ano Kmotr je v originále The Godfather
 
Nahoru